Rejestracja konta na stornie Land Rover InControl


Jeśli konto nie zostało założone podczas wizyty w salonie, prosimy postępować według instrukcji opisanej poniżej aby zarejestrować konto, połączyć się i aktytować pełną funkcjonalność systemu InControl. Przed rozpoczęciem, prosimy upewnić się czy mają Państwo dostęp do samochodu, który jest zaparkowany w miejscu dobrego dostępu do sieci, oraz czy posiadają Państwo numer rejestracyjny pojazdu. Dodatkowo będzie potrzebny także numer VIN pojazdu, który znajdą Państwo w prawym, dolnym rogu przedniej szyby będąc na zewnątrz pojazdu lub w książce serwisowej.

 • KROK 1
  KROK 1

  Odwiedź stronę "Mój Land Rover InControl" i stwórz konto, wprowadzając swój adres email aby odebrać wiadomość potwierdzającą rejestrację konta. Kliknij na bezpieczny link w wiadomości i podążaj za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

  Strona "Mój Land Rover InControl"
 • KROK 2
  KROK 2

  Następnie zostaniecie Państwo poproszeni o połączenie swojego Land Rovera z utworzonym kontem w celu potwierdzenia własności pojazdu lub użytkownika pojazdu. Następnie w przeciągu 60 minut powinni Państwo uzyskać dostęp do pojazdu w celu dokończenia procesu zanim trzeba będzie wykonać całą procedurę od nowa.

 • KROK 3
  KROK 3

  Ostatnim krokiem jest wypełnienie szczegółowych informacji na temat samochodu oraz zaakceptowanie Zasad i Warunków użytkowania. Będą Państwo w stanie także włączyć funkcję Podróży.

Aplikacja InControl Remote Smartphone


Gdy proces aktywacji konta zostanie zakończony, można wtedy pobrać i zalogować się do Aplikacji Remote Smartphone korzystając z wprowadzonych wcześniej danych. Aplikacja jest darmowa i posiada tryb demonstracyjny.

POBIERZ DLA APPLE IOS
POBIERZ DLA ANDROID

Strona "Mój Land Rover InControl"

 • DODAWANIE SAMOCHÓDU DO KONTA
  DODAWANIE SAMOCHÓDU DO KONTA

  Przed rozpoczęciem, prosimy upewnić się czy mają Państwo dostęp do samochodu, który jest zaparkowany w miejscu dobrego dostępu do sieci, oraz czy posiadają Państwo numer rejestracyjny pojazdu. Dodatkowo będzie potrzebny także numer VIN pojazdu, który znajdą Państwo w prawym, dolnym rogu przedniej szyby będąc na zewnątrz pojazdu lub w książce serwisowej.
  Aby dodać pojazd do konta należy się zalogować i przejść do zakładki "Dodaj pojazd". Następnie należy postępować zgodnie z wyświetlającymi się wskazówkami na ekranie.

  Mój Land Rover InControl
 • USUWANIE SAMOCHÓDU Z KONTA
  USUWANIE SAMOCHÓDU Z KONTA

  W przypadku sprzedaży, wymiany lub zmiany użytkownika Twojego Land Rovera, należy także usunąć samochód z konta InControl. Aby usunąć pojazd należy zalogować się na stronie "Móg Land Rover InControl", następnie w zakładce "Ustawienia pojazdu" wciśnąć przycisk "Usuń pojazd".
  Jeśli będą Państwo posiadać dodatkowe subskrypcje funkcji InControl, informacje o nich zostaną przekazane nowemu właścicielowi w raamach przypomnienia podczas procesu tworzenia nowego konta InControl.

  Mój Land Rover InControl

Pomoc Land Rover InControl

 • Strona "Mój Land Rover InControl"
  Strona "Mój Land Rover InControl"

  Zarejestruj i zaloguj się na stronie "Mój Land Rover InControl" aby ustawić swoje preferencje i obsługiwać funkcje systemu InControl.

  Odwiedź stronę Land Rover InControl
 • Pomoc Land Rover InControl
  Pomoc Land Rover InControl

  Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.

  Skontaktuj się z nami
 • ZASADY I WARUNKI
  ZASADY I WARUNKI

  Sprawdź zasady i warunki użytkowania Land Rover InControl oraz politykę prywatności.

  Pokaż zasady i warunki