james bond "NIE CZAS UMIERAĆ"

Poznaj Land Rovery występujące w najnowszym filmie
o przygodach Jamesa Bonda "Nie czas umierać"

Zobacz zwiastun filmu
W KINACH W LISTOPADZIE
IKONY OFF-ROADU W CENTRUM AKCJI

Nowy Defender i Range Rover Sport SVR w spektakularnej akcji w 25. produkcji filmowej o Jamesie Bondzie wraz innymi klasycznymi modelami Land Rover i Range Rover

NOWY DEFENDER

James Bond powraca w najnowszym filmie "Nie czas umierać". Nowy Defender został przetestowany przez zespół kaskaderów, w najbardziej ekstremalnych warunkach terenowych, demonstrując swoje nieograniczone możliwości. Każdy Defender występujący w produkcji to wersja 110 X w kolorze Santorini Black, z aluminiowymi felgami w kolorze Satin Dark Grey. Nowy Defender wyznacza nowe standardy wytrzymałości.

SKONFIGURUJ SWOJEGO DEFENDERA

RANGE ROVER SPORT SVR

Nowy Defender to nie jedyny Land Rover w filmie "Nie czas umierać". W produkcji występuje również Range Rover Sport SVR. Jego 5-litrowy, benzynowy silnik V8 Supercharged o mocy 575KM, zapewnia 700 Nm momentu obrotowego. To najszybszy i najmocniejszy Land Rover w historii, co czyni go idealnym samochodem do tego filmu. W "Nie czas umierać" pojawia się w wersji w kolorze Eiger Grey z 22-calowymi obręczami w kolorze Gloss Black, z pakietem zewnętrznym i maską z włókna węglowego.


Specyfikacja widoczna w filmie Nie Czas Umierać
SKONFIGURUJ SWOJEGO DEFENDERA

KLASYCZNE LAND ROVERY
LAND ROVER SERIA III
W scenach kręconych na Jamajce zobaczysz Land Rovera Seria III, który był produkowany w latach 1971-1990.
KLASYCZNY RANGE ROVER
W scenach kręconych we Włoszech zobaczysz klasycznego Range Rovera, luksusowego SUVa, produkowanego w latach 1970-1996. Zespół Land Rovera przywrócił pojazdy do ich oryginalnych specyfikacji. Pracowała nad tym grupa doświadczonych inżynierów i specjalistów ds. samochodów historycznych.
JAMES BOND: <br>NIE CZAS UMIERAĆ

W filmie "Nie czas umierać", Bond nie jest już agentem w czynnej służbie i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Okazuje się jednak, że nie jest mu dane długo cieszyć się tym stanem. O pomoc zwraca się do niego przyjaciel z CIA Felix Leiter. Misja uwolnienia porwanego naukowca okazuje się być dużo bardziej niebezpieczna niż przewidywano, prowadząc Bonda tropem tajemniczego czarnego charakteru, uzbrojonego w niebezpieczne, najnowsze rozwiązania technologiczne.

ZOBACZ ZWIASTUN

© 2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Indicia © 1962-2020 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. NO TIME TO DIE, 007 Gun Barrel Logo and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq, LLC. All Rights Reserved.

W filmie, pojazdami kierowali profesjonalni kaskaderzy. Nie próbuj ich naśladować. Defendery zostały zmodyfikowane i przystosowane do wykonania kaskaderskich wyczynów: dach wytrzymujący ekstremalne obciążenie, przednie belki i odsłona podwozia, klatki bezpieczeństwa oraz zabezpieczone zbiorniki paliwa. Fotele, pasy, chłodzenie silnika oraz specjalne opony nie należą do wyposażenia produkowanego przez producenta. Prześwit podwozia został również zmodyfikowany na potrzeby scen kaskaderskich.