DNI OTWARTE APPROVED
11 - 19 PAŹDZIERNIKA


LEASING 100% BEZ WPŁATY WŁASNEJ

LUB RATY 1% MIESIĘCZNIE
W PREMIUM LEASE APPROVED

ZNAJDŹ WYMARZONEGO LAND ROVERA

Atrakcyjne finansowanie zakupu samochodu używanego:
- Leasing 100% bez wpłaty własnej
- Raty 1% miesięcznie w Premium Lease Approved
- Możliwość pozostawienia obecnego samochodu w rozliczeniuChcemy, aby Państwa zadowolenie z zakupu samochodu używanego z programu Land Rover Approved, było równie wysokie, jak z nowego.
W rzeczywistości zrobimy wszystko co możliwe, aby uczynić samochody z Programu Land Rover Approved tak dobrymi, jak samochody nowe.
Mogą Państwo przeszukiwać naszą ogólnokrajową ofertę z całkowitym zaufaniem. Każde auto przeszło obszerną 165 punktową inspekcję, przeprowadzoną przez wyszkolonego
Technika oraz zostało objęte dwuletnią gwarancją Land Rover ApprovedZNAJDŹ WYMARZONEGO LAND ROVERA KLIKAJĄC W PRZYCISK PONIŻEJ

lista dostępnych samochodów
2 LATA GWARANCJI LAND ROVER APPROVED
Gwarancja zaprojektowana specjalnie dla Land Roverów, których wiek nie przekracza 6 lat i przebieg jest niższy niż 150 000 kilometrów w momencie sprzedaży. Wszelkie prace serwisowe i naprawcze są wykonywane wyłącznie przez wyszkolonych Techników Land Rovera, przy użyciu oryginalnych części zamiennych i specjalistycznych narzędzi. Nie ma ograniczenia, co do ilości napraw przeprowadzanych na gwarancji, każdorazowa naprawa nie może przekroczyć wartości pojazdu. Gwarancja chroni przez minimum dwa lata od momentu zakupu. Gwarancja ta jest dostępna wyłącznie u autoryzowanych Dilerów Land Rover.
KOMPLEKSOWA KONTROLA 165 PUNKTÓW
Stan samochodu podlega rygorystycznej inspekcji, sprawdzeniu 165 punktów. To gwarantuje, że Państwa samochód jest w najlepszym możliwym stanie, tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Używając najnowszych dostępnych technologii, narzędzi i sprzętu diagnostycznego, nasi Technicy przeprowadzają te kontrole z najwyższą dokładnością. Kontrole te obejmują m.in. badanie powłoki lakierniczej, weryfikacji wnętrza samochodu, pełne przygotowanie silnika, jak i zawieszenia, test drogowy oraz ostateczną inspekcję potwierdzoną osobistym podpisem jednego z naszych Techników. Wszystkie samochody zanim zostaną uznane za Land Rover Approved, muszą pozytywnie przejść proces naszej 165 punktowej inspekcji.
SPRAWDZONA HISTORIA I POCHODZENIE
Historia każdego samochodu jest poddawana weryfikacji, pod względem prawdziwości przebiegu oraz odbytych wizyt serwisowych. Wykonujemy to, aby zapewnić Państwu znajomość przeszłości samochodu i pewności, że otrzymują Państwo dokładnie to, czego oczekują od Land Rover Approved.