PREMIUM LEASE

POZNAJ OFERTĘ FINANSOWANIA TWOJEGO NOWEGO SAMOCHODU

TERAZ BEZ OPŁATY WSTĘPNEJ
JUŻ OD 2.358 ZŁ NETTO/MIES.

SPRAWDŹ

0% OPŁATY WSTĘPNEJ | RATA OD 2.358 NETTO/MIES.

Sprawdź samochody z dobrego rocznika 2019, dostępne od ręki,
klikając w przycisk poniżej lub pozostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.


sprawdź dostępne samochody

 • XE
  DISCOVERY SPORT

  Land Rover to wolność, zarówno w codziennych przygodach w drodze do szkoły, jak i podczas rodzinnej wyprawy poza utwardzone drogi, która wypełnia życie nowymi doświadczeniami i odkryciami w pięknych plenerach. Nowy Discovery Sport dzięki swoim wszechstronnym możliwościom i nowoczesnemu wnętrzu idealnie wpisuje się w ten klimat.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.358 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • XF
  DISCOVERY

  Discovery to nie tylko nowoczesny "SUV", potrafi znacznie więcej - świetnie radzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Jego zdolność holowania na poziomie 3500 kg oraz systemy wspomagające jazdę pozwalają być mu o duży krok przed rywalami. Zoptymalizowana geometria w połączeniu z unikalnymi technologiami zapewniają zdecydowanie najlepsze możliwości terenowe w swojej klasie.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.897 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • E-PACE
  RANGE ROVER EVOQUE

  Dzięki charakterystycznej sylwetce nawiązującej do nadwozia coupé, Range Rover Evoque jest zdecydowanym następcą pojazdu, który chwycił klientów za serca na całym świecie. Właściwości jezdne, w połączeniu z eleganckim i nowoczesnym wnętrzem zapewniają komfort podróżowania, niezależnie od warunków na drodze.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.572 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • F-PACE
  RANGE ROVER VELAR

  Rewolucyjna filozofia designu Range Rovera Velar przejawia się przede wszystkim w idealnych proporcjach nadwozia i dynamicznym wyglądzie podkreślającym jego elegancję. Został wyposażony w dynamiczne silniki, zaawansowane systemy napędowe i innowacyjny system multimedialny Touch Pro Duo.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 3.234 ZŁ NETTO/MIES.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Przykładowa kalkulacja dla modeli: Discovery Sport w cenie 214 360 zł, rata od 2.358 zł netto/mies. Discovery w cenie 263 400 zł, rata od 2.897 zł netto/mies. Range Rover Evoque w cenie 233 840 zł, rata od 2.572 zł netto/mies. Range Rover Velar w cenie 293 980 zł, rata od 3.234 zł netto/mies. Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 60 000 km. Oferta dotyczy wyłącznie samochodów z silnikami o pojemności do 2.0L dostępnych na stocku Dilera. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

<b>Nie znalazłeś interesującego Cię samochodu? Zostaw swoje dane, a nasz konsultant pomoże dokonać Ci wyboru.
Kampania Premium Lease 05.2020
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (https://www.landrover.pl/lista-dilerow). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij