RANGE ROVER SPORT

0% OPŁATY WSTĘPNEJ
ATRAKCYJNY LEASING 100%


SKORZYSTAJ Z OFERTY

PRESTIŻ I ELEGANCJA W NOWEJ ODSŁONIESkorzystaj z atrakcyjnej oferty finansowania Twojego nowego samochodu:

- 0% opłaty wstępnej

- całkowity koszt leasingu 100%Każdy model wyposażony m.in w:
8-stopniową, automatyczną skrzynię biegów; napęd na 4 koła; system multimedialny Touch Pro Duo oraz lampy LED.

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
Design
Dzięki swej muskularnej sylwetce i idealnym proporcjom, nowy Range Rover Sport przykuwa wzrok wszędzie tam, gdzie się pojawia. Wyrazista sylwetka, dynamicznie opadająca linia dachu oraz charakterystyczna linia boczna to bezsprzecznie typowe elementy stylistyki Range Rovera, która w modelu Sport przyjmuje jeszcze bardziej imponującą formę. Z niezwykłą dbałością zaprojektowano tu każdy szczegół, aby całość projektu stylistycznego robiła wręcz piorunujące wrażenie.
yt:Fkte7Z6SpPU
Nowoczesne wnetrze
Range Rover Sport przenosi komfort podróży kierowcy i pasażerów na wyższy poziom. Skrupulatnie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze teraz dodatkowo wyposażene w nowe, przednie fotele oferujące lepsze podparcie boczne i możliwość zamówienia tapicerki skórzanej Semi-Aniline. Dostępny w standardzie, składający się z dwóch 10-calowych ekranów dotykowych o wysokiej rozdzielczości zapewnia użytkownikom dostęp do wybranych informacji, pozwalając jednocześnie na korzystanie w tym samym czasie z różnych funkcji systemu.
yt:OqpcmiZs3yQ
Wszechstronnie doskonały z 7-osobowym wnętrzem
Konfigurowalny system foteli oferuje przesuwną i składaną kanapę w drugim rzędzie oraz układ z dwoma dodatkowymi siedziskami w trzecim rzędzie (5+2). Dzięki temu kabina zapewnia elastyczność i funkcjonalność umożliwiające swobodny przewóz osób, a obszerny bagażnik o pojemności 623 litrów zapewnia wystarczającą ilość miejsca do transportu bagażu.
Zdolności terenowe
Świat jest ogromny. Pełen zakamarków, które tylko czekają by je odkryć. Na szczęście zdolności terenowe modelu Range Rover Sport pozwolą Ci bez problemu do nich dotrzeć. Dzięki innowacyjnym funkcjom i systemom nie straszna Ci będzie jazda w nawet najtrudniejszym terenie.
Nowoczesne technologie (PHEV)
Range Rover Sport dostępny jest z szeroką gamą wyjątkowo dopracowanych silników, które zadowolą każdego - od entuzjastów mocy i największej frajdy z jazdy (5.0L V8 Supercharged), po osoby poszukujące bardziej zrównoważonych rozwiązań gwarantujących bardziej umiarkowane zużycie paliwa i najwyższą kulturę pracy (2.0L Si4 PHEV).
yt:ZhhTeJfW_Xc
Oryginalne akcesoria Land Rover Gear
Dostępna jest cała gama stylowych, trwałych i praktycznych akcesoriów, co daje możliwość dalszej personalizacji Twojego Range Rovera Sport. Akcesoria można nabyć u przedstawiciela marki Land Rover i zainstalować w samochodzie bez względu na jego wiek. Co ważne, akcesoria Land Rovera są projektowane, testowane i produkowane według tych samych standardów, jakie dotyczą oryginalnego wyposażenia pojazdu.
Oferta dotyczy wszystkich wersji wyposażenia modelu Range Rover Sport. Oferta dostępna na okres 24 i 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 0% | 10% | 20%. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.