Leaders of the Future

Leaders
of the Future


Leaders of the Future to ranking magazynu Forbes, powstający we współpracy
z Land Roverem. Wyłania prawdziwych
Liderów Przyszłości, którzy w najbliższych
latach będą decydować o kształcie otaczającej nas rzeczywistości. To eksperci w swoich dziedzinach, pionierzy i wizjonerzy. Osoby, które inspirują swoją odwagą, kreatywnością
i determinacją w wyznaczaniu nowych
kierunków działań.

Nowe czasy wymagają nowych liderów

NOWE CZASY WYMAGAJĄ NOWYCH LIDERÓW
Nadchodzące czasy wymagają liderów gotowych podjąć wyzwania, jakie niesie przyszłość. Ranking Leaders of the Future prezentuje sylwetki osób, które wytyczają nowe ścieżki
w swoich dziedzinach, dbają o kontynuację swoich dzieł i działają etycznie, w duchu tworzenia przyjaznej przyszłości.

Podobnie jak bohaterowie i bohaterki rankingu Liderzy Przyszłości, również Land Rover
ma w swoim DNA moc wyznaczania nowych trendów. Za sprawą Range Rovera powstała
nowa kategoria luksusowych SUV-ów, a każda jego następna generacja odkrywała nowe oblicza innowacyjności i perfekcji wykonania.
Teraz przyszedł czas na piąte wcielenie modelu, który uchodzi za niezawodnego lidera przyszłości.

Poznaj zwycięzców plebiscytu

Dr hab. Anna Wójcicka

Dr hab. Anna Wójcicka

Genetyczka, menedżerka innowacji, współzałożycielka Warsaw Genomics. Propagatorka diagnostyki genetycznej, zwiększającej efektywność profilaktyki
i diagnostyki we współczesnej medycynie. Autorka publikacji dotyczących nowotworów człowieka i laureatka wielu nagród w Polsce i za granicą.
Prof. Piotr Trzonkowski

Prof. Piotr Trzonkowski

Immunolog, twórca spółki biotechnologicznej PolTreg. Jego zespół wprowadził do badań klinicznych terapię komórkową, hamującą rozwój stwardnienia rozsianego i cukrzycy u dzieci. W 2017 roku został laureatem Nagrody Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej w obszarze nauk o życiu i Ziemi.
Miłka Raulin

Miłka Raulin

Inżynierka, podróżniczka, himalaistka, najmłodsza polska zdobywczyni Korony Ziemi. Organizatorka podróżniczego Festiwalu Siła Marzeń, laureatka wielu nagród i wyróżnień oraz założycielka Fundacji Wykrzyknik, przeciwdziałającej mobbingowi i dyskryminacji.
Paweł Radziszewski

Paweł Radziszewski

Inżynier lotnictwa, ekspert w dziedzinie aerodynamiki, platform autonomicznych
i systemów sterowania. Współzałożyciel spółki Nevomo rozwijającej technologię kolei magnetycznej, która umożliwi transport towarów i ludzi z prędkością nawet 550 km/h. Wielokrotny zwycięzca międzynarodowych konkursów technologicznych oraz uczestnik licznych technologicznych grantów.

LIDERZY NA FIRMAMENCIE

"Liderzy na Firmamencie” to nowy cykl podcastów Radia 357, który powstaje we współpracy z Range Roverem. To program o prawdziwych Liderach Przyszłości, którzy inspirują, motywują i przecierają szlaki dla przyszłych pokoleń oraz wyznaczają trendy w różnych dziedzinach życia.

Dzięki rozmowom prowadzonym przez Jarosława Srokę poznajemy bliżej wartości ludzi, dla których pasja i ciekawość świata nie tylko nie mają granic, ale stanowią też niewyczerpane źródło energii do podejmowania nowych wyzwań.

ANNA LEWANDOWSKA: W BIZNESIE SŁUCHAM MĄDRZEJSZYCH OD SIEBIE

ANNA LEWANDOWSKA: W BIZNESIE SŁUCHAM MĄDRZEJSZYCH OD SIEBIE

Sportsmenka, influencerka, promotorka zdrowego stylu życia i kobieta biznesu. Mistrzyni karate, która zdobyła w swojej karierze łącznie 38 medali mistrzostw świata, Europy i Polski. Autorka niezwykle popularnego bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia i prezeska Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska. Bohaterką specjalnego odcinka podcastu „Liderzy na Firmamencie” jest Anna Lewandowska. Gościni Jarosława Sroki wyjawia, w jaki sposób sport i wynikające z niego wartości pomagają w prowadzeniu biznesu, co chciałaby po sobie zostawić, a także jak żyje się jej w cieniu kariery wielkiego sportowca i czy oby na pewno można mówić o jakimkolwiek cieniu.
Agnieszka Jankowiak-Maik: Na technologie trzeba patrzeć tylko w kategoriach wsparcia edukacji

Agnieszka Jankowiak-Maik: Na technologie trzeba patrzeć tylko w kategoriach wsparcia edukacji

Charyzmatyczna nauczycielka historii i WOS-u, aktywistka edukacyjna, trenerka i influencerka. Jej misją jest zmiana przyzwyczajeń i schematów w edukacji. Laureatka medalu „Wolności słowa” Fundacji Grand Press oraz nagrody im. Ireny Sendlerowej. Bohaterką piątego odcinka podcastu „Liderzy na firmamencie” jest Agnieszka Jankowiak-Maik, znana również jako „Babka od histy”. W rozmowie z Jarosławem Sroką przybliża kulisy zmian zachodzących w systemie edukacji, opowiada o wyzwaniach, przed którymi stoi nowoczesna szkoła i współcześni uczniowie, o roli technologii w edukacji, a także o tym, do czego prowadzi praca ponad siły.
 Miron Tokarski: Staliśmy się dojrzalszą organizacją nastawioną na sukces

Miron Tokarski: Staliśmy się dojrzalszą organizacją nastawioną na sukces

Diagnosta laboratoryjny, doktorant w dziedzinie biologii molekularnej, który postanowił rozwiązać problem długiego oczekiwania na wyniki badań laboratoryjnych. W efekcie został współzałożycielem i prezesem biotechnologicznego start-upu Genomtec, laureatem plebiscytu Leaders of The Future, a także trafił na listę „30 przed 30” magazynu Forbes. Naukowiec i biznesmen w jednym. W czwartym odcinku podcastu „Liderzy na Firmamencie” Miron Tokarski dzieli się refleksją na temat lekcji po pandemicznym doświadczeniu, opowiada o priorytetach biznesu, a także tłumaczy, co powinno być naczelną zasadą lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i firm farmaceutycznych.
Basia Sołtysińska:  W wielu aspektach biznes to sztuka kompromisów

Basia Sołtysińska: W wielu aspektach biznes to sztuka kompromisów

Jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiego Internetu. Współzałożycielka LifeTube i indaHash – wiodących platform influencerskich, które zrzeszają wpływowych twórców video. W trzecim odcinku podcastu „Liderzy na firmamencie” Barbara Sołtysińska wyjawia, jak smakuje rzeczywistość prowadzenia start-upów, a także opowiada o dojrzałym budowaniu struktur firmy i swojej roli w organizacji, poczuciu sprawczości oraz znaczeniu czasu i pieniędzy w życiu prywatnym i biznesowym.
Igor Klaja: Prowadzenie biznesu, nauka sportu to jest proces.

Igor Klaja: Prowadzenie biznesu, nauka sportu to jest proces.

Twórca największej polskiej sportowej marki odzieżowej 4F. Pasjonat sportu, aktywnie uprawia wiele dyscyplin i wciąż poszukuje nowych sportowych wyzwań. Entuzjasta pracy w grupie i praktyk miękkiego zarządzania. W drugim odcinku podcastu „Liderzy na firmamencie” Igor Klaja opowiada m.in. o powrotach, pasji, budowaniu zespołu gotowego zrealizować najambitniejsze cele, a także o stawaniu się liderem. Sprawdź, czym jest sztuka niezłomności w biznesie.
Miłka Raulin: Nad finansowymi rzeczami stoją ludzie i marzenia.

Miłka Raulin: Nad finansowymi rzeczami stoją ludzie i marzenia.

Ambitna, przebojowa i gotowa stawić czoła każdemu wyzwaniu. Najmłodsza Polka, która zdobyła koronę Ziemi i laureatka plebiscytu Leaders of the Future. Kobieta do zadań specjalnych. Zdeterminowana i doskonale zorganizowana. Udowadnia swoimi osiągnięciami, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. W pierwszym odcinku podcastu „Liderzy na firmamencie” Miłka Raulin opowiada o swojej drodze na szczyt, iskrze liderowania, a także o wolności, marzeniach i punktach zwrotnych w życiu. Sprawdź, dokąd prowadzi konsekwencja.

Nowy Range Rover

Prawdziwy lider nowej generacji.

Prawdziwy
lider nowej generacji.


Perfekcyjna forma, mistrzowski design, minimalistyczne wzornictwo. To Nowy Range Rover, prawdziwy Lider Przyszłości,
który wytycza kierunki w motoryzacji i stanowi wykwintną interpretację luksusu. Zobacz, jak wygląda Samochód Roku plebiscytu Moto Awards w kategorii SUV-y i pikapy i poznaj wszystkie wersje flagowego modelu Land Rovera.
Poznaj nowego Range Rovera
WYRAFINOWANIE I ERGONOMIA

WYRAFINOWANIE I ERGONOMIA

Nowoczesne i minimalistyczne wnętrze z wykwintnymi detalami zachwyca także intuicyjnością obsługi.
LUKSUSOWE SKÓRY

LUKSUSOWE SKÓRY

Do wyboru jest szeroka gama skór, wszystkie z luksusem
i wyrafinowaniem, jakich należałoby oczekiwać. Dostępne w pięciu kolorach.
Z TROSKĄ O EKOLOGIĘ

Z TROSKĄ O EKOLOGIĘ

Tekstylne tapicerki premium KvadratTM i UltrafabricsTM to luksusowa alternatywa dla skóry naturalnej - są nie tylko nowoczesne, ale także niezwykle przyjemne w dotyku.
WYKOŃCZENIA NA ZAMÓWIENIE

WYKOŃCZENIA NA ZAMÓWIENIE

Dopasuj wnętrze do swojego osobistego stylu dzięki wyborowi szlachetnych fornirów oraz szerokiej gamie materiałów i wykończeń.