PAKIET
MAKSYMALNYCH KORZYŚCIBezpieczne rozwiązania,
dzięki którym zapłacisz mniej!

Sprawdź ofertę samochodów używanych Land Rover do natychmiastowego odbioru.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKORZYSTAJ Z OFERTY SPECJALNEJ!
<center>CENA NIŻSZA, <br>NAWET DO -44%*
<center>ROCZNY <br>PAKIET UBEZPIECZEŃ OC/AC/NNW**
<center>ROCZNY<br> ZAPAS PALIWA***
sprawdź dostępne samochody

* W stosunku do ceny katalogowej samochodu nowego, **Dla klientów bezszkodowych 2,8% ceny transakcyjnej, ***Paliwo na 1 rok gratis (przy założeniu warunków: spalanie 10l/100km, przebieg 10 000km rocznie i średnia cena paliwa 4,5 zł/litr), Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

https://new.carsinventory.com/api2/b193ac0214eb98e0ccc4381c75dbd9efd80b70bd?locale=pl

Wybierz model

Discovery Sport
Discovery
Range Rover Evoque
Range Rover Velar
Range Rover Sport
Range Rover
ZAPYTAJ O OFERTĘ
https://dealer_crm.jlrpolska.pl/lr/kampania_approved-01-2020
<center><b>Nie znalazłeś interesującego Cię samochodu? Zostaw swoje dane, a nasz konsultant pomoże dokonać Ci wyboru.</b></center>
Kampania Używane 05.2020
Administratorem danych jest British Automotive Holding S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa, adres e-mail kontakt@ba-holding.pl (zwany dalej „BAH”).

BAH powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych, ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane zbierane za pośrednictwem formularza kontaktowego przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez British Automotive Holding S.A. w celu związanym z obsługą przesłanego zapytania i przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez British Automotive Holding S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij

* Paliwo na 1 rok gratis (przy założeniu warunków: spalanie 10 l/100 km ; przebieg 10 000 km rocznie i średnia cena paliwa 4,5 zł / litr). ** Max 2,8% dla kierowców bezszkodowych.
Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.