DISCOVERY SPORT
Z UKŁADEM MILD HYBRID

0% OPŁATY WSTĘPNEJ
OD
1.529 ZŁ NETTO/MIES.

OTRZYMAJ OFERTĘ
OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
Każdy Discovery Sport został wyposażony standardowo między innymi w:

- Automatyczną skrzynię biegów
- Układ napędu na 4 koła
- Nowoczesne reflektory full LED
- Automatyczną klimatyzację dwustrefową
- 10" ekran systemu multimedialnego Touch Pro
- Kamerę cofania
Design
Dzięki uwydatnieniu DNA modelu Discovery Sport uzyskano przepiękny efekt stylistyczny. Nowoczesność i wyrafinowanie znajdują swe odzwierciedlenie w projekcie nowych zderzaków, osłony chłodnicy oraz systemu oświetlenia diodowego, czyniąc z nowego Discovery Sport niezwykle atrakcyjnego, wyrafinowanego i innowacyjnego przedstawiciela rodziny modelowej Discovery. Co więcej, jako typowy Land Rover, zachowuje on również wszelkie zdolności, z jakich słyną pojazdy tej marki.
yt:UxzYiKmfdKU
Nowoczesny układ mild hybrid
Zaprojektowana z myślą o elektryfikacji platforma PTA umożliwiła wprowadzenie w modelu Discovery Sport nowego 48-woltowego zespołu napędowego typu MHEV. System wykorzystuje zintegrowaną z silnikiem za pośrednictwem paska prądnicę rozruchową w celu gromadzenia energii normalnie traconej podczas hamowania oraz magazynowanie jej w akumulatorze pod podłogą. Przy prędkościach poniżej 17 km/h silnik wyłącza się, gdy kierowca wciśnie pedał hamulca, a następnie ponownie wykorzystuje zmagazynowaną energię w celu wsparcia silnika podczas przyspieszania, by ograniczyć zużycie paliwa.
Układ foteli 5+2
Konfigurowalny system foteli oferuje przesuwną i składaną kanapę w drugim rzędzie oraz układ z dwoma dodatkowymi siedziskami w trzecim rzędzie (5+2). Dzięki temu kabina zapewnia elastyczność i funkcjonalność umożliwiające swobodny przewóz osób i bagażu.
yt:kEHm7H9GfMo
Wnętrze
Po wejściu do kabiny modelu Discovery Sport, ogarnia Cię poczucie spokoju, a odważnie poprowadzone linie kokpitu znamionują czystość stylistycznych form. Jeśli dodamy do tego materiały wykończeniowe klasy premium, oraz najnowszy system multimedialny Touch Pro, szybko przekonasz się, że każda podróż, w mieście lub poza nim, stanie się dla wszystkich użytkowników auta niezapomnianą przygodą.
yt:5XdxsxE9qY4
ZDOLNOŚCI TERENOWE
Świat jest ogromny. Pełen zakamarków, które tylko czekają by je odkryć. Na szczęście zdolności terenowe modelu Discovery Sport pozwolą Ci bez problemu do nich dotrzeć. Dzięki innowacyjnym funkcjom i systemom nie straszna Ci będzie jazda w nawet najtrudniejszym terenie.
yt:0Af001I_1XU
Pojemny i wszechstronny
Discovery Sport pozwala bezproblemowo przewozić ładunki o rozmaitym kształcie i wymiarach. Duża liczba schowków w kabinie oznacza również, że zawsze będzie tam miejsce na telefon lub inne drobiazgi. Znajdziemy tu również praktyczny i pojemny schowek w podłokietniku, a w tylnej części pojazdu kolejne schowki i rozwiązania transportowe, np. zestaw do zabezpieczenia ładunku, który pozwoli oddzielić i przytrzymać w miejscu siatki z zakupami i inne bagaże, choćby torbę na siłownię.
ORYGINALNE AKCESORIA LAND ROVER GEAR
Dostępna jest cała gama stylowych, trwałych i praktycznych akcesoriów, co daje możliwość dalszej personalizacji Twojego Discovery Sport. Akcesoria można nabyć u przedstawiciela marki Land Rover i zainstalować w samochodzie bez względu na jego wiek. Co ważne, akcesoria Land Rovera są projektowane, testowane i produkowane według tych samych standardów, jakie dotyczą oryginalnego wyposażenia pojazdu.
yt:0jd2d2qCV7c
Przykładowa kalkulacja dla modelu Land Rover Discovery Sport w cenie katalogowej 169 900 zł brutto: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, limit przebiegu 60 000 km (na cały okres najmu), rata 1.529 zł netto/miesięcznie. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.