NOWY
DISCOVERY SPORT


0% OPŁATY WSTĘPNEJ
JUŻ OD 1.833 ZŁ NETTO/MIES.

OTRZYMAJ OFERTĘ

NIGDY NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ!
Poznaj nowego Land Rovera Discovery Sport
i skorzystaj z atrakcyjnej, premierowej oferty finansowania Twojego nowego samochodu:

- 0% opłaty wstępnej

- Raty 1% wartości, już od 1.833 zł netto/mies.Każdy model wyposażony m.in w:
9-stopniową, automatyczną skrzynię biegów; napęd 4x4; 10" ekran dotykowy systemu multimedialnego oraz lampy LED.

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
Design
Dzięki uwydatnieniu charakterystycznego DNA modelu Discovery Sport uzyskano przepiękny efekt stylistyczny. Nowoczesność i wyrafinowanie znajdują swe odzwierciedlenie w projekcie nowych zderzaków, osłony chłodnicy oraz systemu oświetlenia diodowego, czyniąc z nowego Discovery Sport niezwykle atrakcyjnego, wyrafinowanego i innowacyjnego przedstawiciela rodziny modelowej Discovery. Co więcej, jako typowy Land Rover, zachowuje on również wszelkie zdolności, z jakich słyną pojazdy tej marki.
yt:UxzYiKmfdKU
Wszechstronnie doskonały z 7-osobowym wnętrzem
Konfigurowalny system foteli oferuje przesuwną i składaną kanapę w drugim rzędzie oraz układ z dwoma dodatkowymi siedziskami w trzecim rzędzie (5+2). Dzięki temu kabina zapewnia elastyczność i funkcjonalność umożliwiające swobodny przewóz osób i bagażu.
yt:kEHm7H9GfMo
ZDOLNOŚCI TERENOWE
Świat jest ogromny. Pełen zakamarków, które tylko czekają by je odkryć. Na szczęście zdolności terenowe modelu Discovery Sport pozwolą Ci bez problemu do nich dotrzeć. Dzięki innowacyjnym funkcjom i systemom nie straszna Ci będzie jazda w nawet najtrudniejszym terenie.
yt:0Af001I_1XU
Nowoczesne wnetrze
Po wejściu do kabiny modelu Discovery Sport, ogarnia Cię poczucie spokoju, a odważnie poprowadzone linie kokpitu znamionują czystość stylistycznych form. Jeśli dodamy do tego materiały wykończeniowe klasy premium, oraz najnowszy system multimedialny Touch Pro, szybko przekonasz się, że każda podróż, w mieście lub poza nim, stanie się dla wszystkich użytkowników auta niezapomnianą przygodą.
yt:5XdxsxE9qY4
Pojemny i wszechstronny
Discovery Sport pozwala bezproblemowo przewozić ładunki o rozmaitym kształcie i wymiarach. Duża liczba schowków w kabinie oznacza również, że zawsze będzie tam miejsce na telefon lub inne drobiazgi. Znajdziemy tu również praktyczny i pojemny schowek w podłokietniku, a w tylnej części pojazdu kolejne schowki i rozwiązania transportowe, np. zestaw do zabezpieczenia ładunku, który pozwoli oddzielić i przytrzymać w miejscu siatki z zakupami i inne bagaże, choćby torbę na siłownię.
ORYGINALNE AKCESORIA LAND ROVER GEAR
Dostępna jest cała gama stylowych, trwałych i praktycznych akcesoriów, co daje możliwość dalszej personalizacji Twojego Discovery Sport. Akcesoria można nabyć u przedstawiciela marki Land Rover i zainstalować w samochodzie bez względu na jego wiek. Co ważne, akcesoria Land Rovera są projektowane, testowane i produkowane według tych samych standardów, jakie dotyczą oryginalnego wyposażenia pojazdu.
yt:0jd2d2qCV7c
Przykładowa kalkulacja dla modelu Land Rover Discovery Sport w cenie katalogowej 183 280 zł brutto: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, limit przebiegu 60 000 km (na cały okres najmu), rata 1.833 zł netto/miesięcznie. Oferta dotyczy samochodów dostępnych na stockach dilerskich. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.