50 lat Range Rover i 25 lat Discovery

50 lat Range Rover i 25 lat Discovery


DLA UCZCZENIA WYZNACZNIKA LUKSUSU I DUŻYCH MOŻLIWOŚCI

DZIEDZICTWO

Stworzylśmy samochód, który pozowlił czuć się pewnie w każdym terenie, zapoczątkowaliśmy nim również zupełnie nową generację poszukiwaczy przygód

WYKONANIE

Nasze unikalne podejście, którego nie widać to łączenie technologii z tradycją dbania o detale przy produkcji każdego Land Rovera.

PODRÓŻE

Nasza rekordowa liczba wypraw w nieznane demonstruje pełnął genezę marki Land Rover i posiadaczy samochodów naszej marki.

PRZYSZŁOŚĆ

Podróże w nieodkryte terytoria to zawsze jest ekscytacja. Nasza przyszłość bazuje właśnie na tym odczuciu. Innowacje widzimy jako możliwość odkrywania coraz to nowych horyzontów.

WYKONANIE

Perfekcyjne ustawienie

Perfekcyjne ustawienie

Terrain Response® monitoruje bezustannie warunki jazdy optymalizując nastawy samochodu aby w jaki najlepszym stopniu dopasować go do panujących warunków.
Niezrównana lekkość

Niezrównana lekkość

Bycie silnym nie oznacza bycie ciężkim. Jesteśmy czołowym producentem samochodów wykorzystujących aluminiowe nadwozia. Ma to znaczacy wpływ na praktycznie wszystkie aspekty jazdy.
Przestrzeń silnikowa

Przestrzeń silnikowa

Nasze silniki stworzone są aby jak najlepiej dopasować się do wymagań samochodów w jakich są używane. Stanowią również centrum uwagi inżynierów oraz są najważniejszym technologicznie elementem naszych samochodów.