STYL ŻYCIA.
Z RATĄ OD 1920 ZŁ NETTO.

RANGE ROVER EVOQUE W WYJĄTKOWEJ OFERCIE FINANSOWANIA

Stylowy. Spontaniczny. Range Rover Evoque. Styl życia, jakiego pragniesz. Porywający i wyrafinowany w każdym aspekcie.

Wyrazisty miejski SUV w korzystnej ofercie leasingu dla przedsiębiorców z ratą od 1920 zł netto miesięcznie i rocznym pakietem ubezpieczeń za 1% ceny pojazdu.

Do tego otrzymasz 5-letnią gwarancję producenta z pakietem Assistance.

Wybierz inspirującego SUV-a o niezwykłej miejskiej energii wraz z mocą finansowych korzyści.

NOWY STYL ŻYCIA Z RATĄ OD 1920 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Emocjonujący. Elegancki. Pełen ekspresji. Range Rover Evoque. Z dynamicznym silnikiem o mocy 200 KM.

Charyzmatyczny miejski SUV w atrakcyjnej ofercie dla przedsiębiorców, która pozwala Ci zyskać aż 11 000 zł brutto.

Odkryj Range Rovera Evoque D200 S z pakietem wyposażenia BUSINESS EDITION, w skład którego wchodzą m.in.:


napęd na wszystkie koła z systemem Terrain Response 2 | elektrycznie regulowane fotele przednie | kamera cofania oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu | cyfrowa tablica wskaźników i 11,4-calowy ekran dotykowy | zaawansowane systemy bezpieczeństwa z aktywnym tempomatem i funkcją utrzymywania pasa ruchu


Poznaj miejski luksus w minimalistycznej formie i zdecyduj się na leasing z atrakcyjną ratą od 1920 zł netto miesięcznie.

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY RANGE ROVERA EVOQUE

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia
niezrównanej oferty leasingu stylowego Range Rovera Evoque D200 S.Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


221678891
Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o.o. do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

Kalkulacja została sporządzona w oparciu o Produkt „Leasing To Go”, w oparciu o stałą stopę procentową WIBOR 5,7478% z dnia 22.05.2024 r., powiększoną o marżę oraz przy wybranych założeniach dotyczących rodzaju umowy (leasingu: Leasing To Go) ceny pojazdu, okres trwania umowy 2 lata, 15% opłaty wstępnej, roczny limit przebiegu 25 000 km itp. Finansowanie zostało wyliczone na podstawie oferty PKO Leasing S.A. Zawarcie umowy i przyznanie finansowania uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawno- finansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. Wysokość raty nie obejmuje ubezpieczenia OC/AC. Wysokość opłat za korzystanie z wybranego produktu finansowego jest określona w PLN. Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze) dla samochodu przygotowana została wraz z PZU S.A. oraz Ergo Hestia S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance. Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Range Rover Evoque D200 S MY25 w wersji „Business Edition”, zamówionych do produkcji w okresie od 28 maja 2024 r. do 30 czerwca 2024 roku. Najniższa rata miesięczna wynajmu długoterminowego dla powyższej konfiguracji w okresie 30 dni wynosiła 1920 PLN netto. Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego ww. kalkulacją promocyjnej oferty. Informacje zaprezentowane w niniejszym materiale nie stanowią oferty, zapewnienia ani oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania informacji na temat szczegółów finansowania prosimy o kontakt z wybranym dealerem Jaguar Land Rover. Kalkulacja promocyjnej oferty jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ceny mogą różnić się u poszczególnych dealerów.