ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL

POŁĄCZENIE POMIEDZY TWOIM LAND ROVEREM, TWOIM SMARTFONEM ORAZ RESZTĄ OTACZAJĄCEGO ŚWIATA
OBEJRZYJ FILM
POWRÓT DO STRONY Z INFORMACJAMI O SYSTEMIE INCONTROL

TOP
CONNECT PRO

Dostępna tylko w ramach Land Rover Touch Pro, aplikacja Connect Pro* obejmuje aplikacje InControl, Punkt dostępowy Wi-Fi, Remote Premium i Usługi Pro oraz jest zaprojektowana, by zwiększać wygodę użytkownika zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jego Land Rovera, zapewniając i użytkownikowi i pasażerom radość z podróży, przy utrzymaniu ciągłego połączenia ze światem.

OBEJRZYJ FILM
yt:3FB6ZSKamGs
FUNKCJE CONNECT PRO
PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI
Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Land Roverze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
REMOTE PREMIUM
Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacja Remote Premium umożliwia interakcję z autem użytkownika na odleglość**.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
APLIKACJE INCONTROL
Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych pod kątem pojazdu aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB*.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
USŁUGI PRO SERVICES
Dostępne jako część pakietu Connect Pro w systemie Touch Pro, usługi Pro stanowią szereg unikalnych usług nawigacyjnych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
APLIKACJA CONNECT

Connect zapewnia trzy podstawowe usługi: aplikacje InControl pozwalające na wykorzystywanie zgodnych smartfonowych aplikacji za pośrednictwem ekranu dotykowego pojazdu; punkt dostępowy Wi-Fi pozwalający na skonfigurowanie pokładowej sieci do 8 urządzeń na raz, oraz usługę Remote Premium pozwalającą na zdalną interakcję z Land Roverem użytkownika.

FUNKCJE CONNECT
WI-FI HOTSPOT
Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Land Roverze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.*
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
REMOTE PREMIUM
Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacja Remote Premium umożliwia interakcję z autem użytkownika na odległość.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
APLIKACJE INCONTROL
Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych pod kątem pojazdu aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PROTECT

W celu zwiększenia spokoju umysłu użytkownika, usługa Protect obejmuje funkcje Remote, tj. zdalne, zoptymalizowaną usługę Land Rover Assistance, oraz połączenia alarmowe SOS. Można dokonywać między innymi zdalnego sprawdzenia poziomu paliwa, stanu okien i drzwi i odnaleźć Land Rover użytkownika na zatłoczonym parkingu, a wszystko to za pomocą smartfona użytkownika. W przypadku awarii, zoptymalizowana usługa Land Rover Assistance przekazuje informację o lokalizacji pojazdu oraz dane diagnostyczne samochodu do pomocy drogowej. W przypadku poważnego zdarzenia drogowego, funkcja połączenia alarmowego SOS automatycznie przesyła zawiadomienie do służb kryzysowych z podaniem lokalizacji oraz nawiązaniem połączenia telefonicznego.

FUNKCJE PROTECT
APLIKACJA REMOTE ESSENTIALS
Użytkownik może łączyć się ze swoim Land Roverem z dowolnego miejsca w świecie za pomocą systemu Remote Essentials, czyli na przykład sprawdzić stan blokady drzwi lub poziom paliwa.
Dowiedz się więcej
ZOPTYMALIZOWANA USŁUGA Land Rover ASSISTANCE
Poprzez naciśnięcie przycisku po lewej stronie konsoli dachowej, lub z poziomu ekranu Assistance aplikacji Land Rover InControl Remote, można nawiązywać bezpośrednie połączenie z zespołem Land Rover Assistance.
POŁĄCZENIE ALARMOWE SOS
W przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego i zadziałania poduszek powietrznych, zostanie nawiązane połączenie telefoniczne ze służbami ratunkowymi, a połączenie alarmowe SOS może również zacząć wysyłać istotne informacje, w tym lokalizację użytkownika.
SECURE TRACKER

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

*W nowym Range Roverze Velar, aplikacje InControl są dostępne w pakiecie Smartphone, a nie Connect Pro.
**W nowym Range Roverze Velar, funkcja Remote Premium dostępna jest w pakiecie Remote.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Konfigurator
Wykorzystaj nasz konfigurator aby stworzyć swój idealny samochód
Znajdź Dilera
Znajdź lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, który pomoże w rejestracji konta InControl