PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA LAND ROVER INCONTROL

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBA, ABY KORZYSTAĆ Z FUNKCJI I APLIKACJI SYSTEMU JAGUAR INCONTROL.

POWRÓT DO LAND ROVER INCONTROL
TOP
FUNKCJE I APLIKACJE

Aplikacje InControl stanowią technologiczne serce wygody pokładowej Land Rovera, zapewniając dokładną kontrolę środowiska, nawigację, rozrywkę i bezpieczeństwo, a także bezproblemową łączność ze światem. W zależności od zakupionych funkcji InControl, należy utworzyć konto i dokonać aktywacji wybranych usług InControl.

CZY TWOJE URZĄDZENIA SĄ KOMPATYBILNE?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAK UZYSKAĆ PEŁNĄ FUNKCJONALNOŚĆ SYSTEMU INCONTROL
Aktywacja InControl Protect

Aby skorzystać z usług Protect, należy wykonać trzy proste kroki: utworzyć konto online, zarejestrować samochód i aktywować usługi InControl, które zostały zakupione.

Dowiedz się więcej

* W niektórych modelach, usługi Protect są objęte funkcją Remote.

Instalacja karty SIM

Aby móc korzystać z funkcji łączności InControl, takich jak punkt dostępowy Wi-Fi i usługi Pro Services, należy zainstalować kartę SIM z odpowiednią umową transmisji danych.

Dowiedz się więcej
ODKRYJ WIFI HOTSPOT

FUNKCJA INCONTROL PRO SERVICES

Usługi Pro Services obejmują szereg udoskonalonych funkcji wykorzystywanych w ramach Touch Pro.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ODKRYJ INCONTROL PRO SERVICES

APLIKACJE INCONTROL

Aplikacja InControl jest dostępna do pobrania poprzez Apple App Store kub Google Play na większość smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Należy zainstalować aplikacje InControl w celu wyszukania kompatybilnych aplikacje dla własnego urządzenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PRZEGLĄDANIE APLIKACJI INCONTROL

AKTUALIZACJA MAP
SYSTEMY TOUCH PRO I TOUCH PRO DUO
POBIERZ ZAKTUALIZOWANE MAPY
SYSTEM TOUCH
POBIERZ ZAKTUALIZOWANE MAPY
SYSTEM TOUCH PLUS
POBIERZ ZAKTUALIZOWANE MAPY
INCONTROL SECURE
INCONTROL SECURE

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu.

Dowiedz się więcej
POMOC LAND ROVER INCONTROL
MÓJ LAND ROVER INCONTROL
Zarejestruj i zaloguj się na stronie Mój Land Rover InControl aby dopasować funkcjonalność systemu InControl do swoich potrzeb.
ODWIEDŹ STRONE LAND ROVER INCONTROL
POMOC LAND ROVER INCONTROL
Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
KONTAKT
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
ZOBACZ ZASADY I WARUNKI

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Konfigurator
Wykorzystaj nasz konfigurator aby stworzyć swój idealny samochód
Znajdź Dilera
Znajdź lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, który pomoże w rejestracji konta InControl