APLIKACJE INCONTROL
POWRÓT DO PODRĘCZNIKA UŻYTKOWNIKA LAND ROVER
TOP
INSTALACJA APLIKACJI INCONTROL
KROK 1
Aplikacja InControl jest dostępna na większości smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Należy sprawdzić, czy urządzenie użytkownika jest zgodne.
SPRAWDZANIE ZGODNOŚCI
KROK 2
Należy pobrać i zainstalować w smartfonie program uruchamiających aplikację InControl. Po pomyślnym zainstalowaniu, należy uruchomić aplikację. POBIERZ DLA APPLE IOS POBIERZ DLA ANDROID
KROK 3
Użytkownik zostanie poproszony o skorzystanie z Podręcznika automatycznego rozpoczęcia w celu zakończenia konfiguracji. Użytkownik może obecnie dokonać połączenia smartfona z samochodem za pomocą aplikacji InControl.
ŁĄCZENIE SMARTFONA Z SAMOCHODEM ZA POMOCĄ APLIKACJI INCONTROL
KROK 1 - DOTYCZY TYLKO URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM ANDROID
W przypadku urządzeń z Androidem: najpierw należy sparować i podłącz swój smartfon do samochodu, używając technologii Jaguar Bluetooth (potrzebnej do połączeń telefonicznych i strumieniowego przesyłania dźwięku). Odnośny krok nie jest wymagany dla urządzeń z Systemem iOS.
KROK 2
Należy upewnić się, że urządzenie użytkownika jest odblokowane, a obudowy lub osłony ekranu nie są zamknięte (niektóre telefony mogą się automatycznie blokować, gdy telefon jest zamknięty).
KROK 3
Korzystając z przewodu połączeniowego USB dołączonego do smartfona, należy połączyć telefon z samochodowym portem USB.
KROK 4
Używając urządzenia iPhone, gdy zestaw aplikacji InControl Apps jeszcze nie działa, otrzyma się monit, by uruchomić aplikację. Korzystając z telefonu z systemem Android, po pojawieniu się podpowiedzi można wybrać „Always Allow”, co wyeliminuje wszystkie późniejsze komunikaty.
KROK 5
Należy wybrać aplikację InControl na ekranie dotykowym. Do użytku w zestawie InControl Apps dostępne są tylko te aplikacje, które przeszły procedurę zatwierdzenia przez firmę Jaguar. Niektóre z takich aplikacji mogą wymagać opłat abonamentowych.
KROK 6
Na ekranie dotykowym wyświetlona zostanie prośba o wybranie opcji View (jeśli używa się aplikacji bez dźwięku) lub View and Listen (jeśli używa się aplikacji z dźwiękiem, np. odtwarzacze muzyki oraz połączenia telefoniczne).
POBIERANIE APLIKACJI POD SYSTEM APPLE IOS

W ramach najnowszych aktualizacji zabezpieczeń w Systemie iOS w wersji 9 i nowszych, aplikacje InControl wymagają krótkiego etapu zatwierdzania, aby umożliwić kompatybilność z każdą aplikacją w samochodzie użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Aktualizacja zabezpieczeń w Najczęściej zadawanych pytaniach dotyczących programu InControl Connect.

NOWE FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA
Jak można zauważyć, aplikacje wymagające zezwoleń będą nieaktywne i niedostępne, dopóki cały proces nie zostanie zakończony.
NADAWANIE UPRAWNIEŃ
Na Ekranie dotykowym Jaguara użytkownika, należy wybrać nieaktywną aplikację, którą chce się otworzyć, i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi po lewej stronie. Podczas tego procesu zostanie wyświetlony dwukrotny monit na ekranie smartfona o wydanie zezwolenia. Proces ten należy wykonać tylko raz dla każdej aplikacji.
POZOSTAŁE INFORMACJE
Smartfon użytkownika może nie mieć najnowszego oprogramowania. Aby sprawdzić, czy jest dostępna aktualizacja, należy w smartfonie przejść do menu Ustawienia.
POMOC LAND ROVER INCONTROL
APLIKACJE INCONTROL
Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
POMOC LAND ROVER INCONTROL
Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
KONTAKT
ZASADY I WARUNKI
Zapoznaj się z zasadami i warunkami Land Rover InControl oraz polityką prywatności.
POKAŻ ZASADY I WARUNKI ORAZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Konfigurator
Wykorzystaj nasz konfigurator aby stworzyć swój idealny samochód
Znajdź Dilera
Znajdź lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, który pomoże w rejestracji konta InControl