KONFIGURACJA USŁUG PRO SERVICES
POWRÓT DO PODRĘCZNIKA UŻYTKOWNIKA LAND ROVER
TOP
ZWIĘKSZONE MOŻLIWOŚCI

JAKO CZĘŚĆ PAKIETU CONNECT PRO PACK, USŁUGI PRO SERVICES ZAPEWNIAJĄ WIĘCEJ UDOSKONALONYCH FUNKCJI W ZAKRESIE NAWIGACJI, INFOTAINMENT I ŁĄCZNOŚCI W RAMACH TOUCH PRO.

ABY SKONFIGUROWAĆ USŁUGI PRO SERVICES, NALEŻY POSTĘPOWAĆ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI.

AKTYWUJ POŁĄCZENIE
KROK 1
Należy zainstalować kartę SIM Mikro zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na stronie Instalacja karty SIM.
KROK 2
Należy wejść w ustawienia łączności pojazdu w menu ogólnych ustawień pojazdu i włączyć komórkową transmisję danych. Należy przejść do ikony ustawień na dowolnym ekranie > All settings > Features > Connectivity > Mobile data on
KROK 3
Po pomyślnej synchronizacji połączenia w górnym rogu ekranu dotykowego wyświetli się ikona 3G lub Wi-Fi. Należy zwrócić uwagę, że uzyskanie połączenia z Internetem może zająć do 2 minut, w zależności od siły sygnału sieci.
STWÓRZ PROFIL
KROK 1
Przy pierwszym użyciu nawigacji Touch Pro użytkownik jest poproszony o utworzenie profilu i nadanie mu nazwy. Pozwala to zachować ulubione miejsca docelowe, informacje o wcześniejszych przejazdach i ustawienia nawigacji.
KROK 2
Po wyświetleniu monitu należy przejść na dół strony i wybrać opcję Włącz wszystko/ Włącz, aby włączyć wszystkie podłączone funkcje nawigacyjne. Obejmują one historyczne wzorce ruchu drogowego i informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Wybranie opcji Kontynuuj/ Anuluj powoduje wyłączenie wszystkich połączonych funkcji nawigacyjnych.
TWOJE KONTO SYSTEMU NAWIGACJI
STWÓRZ KONTO
Po utworzeniu profilu, można utworzyć konto nawigacyjne Touch Pro, wybierając opcję Zaloguj się, na głównym ekranie nawigacji. Użytkownik może też zostać poproszony o to podczas korzystania z niektórych funkcji wymagających zalogowania się, w tym takich jak: Dzielenie się spodziewanym czasem dotarcia do celu, synchronizacja usług w chmurze, lub nawigacja w trybie od-drzwi-do-drzwi.
AKCEPTACJA ZASAD I WARUNKÓW
Należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zarejestrować nowe konto. Użytkownik zostanie poproszony o zaakceptowanie Zasad i warunków korzystania z Nawigacji, które można uzyskać, wpisując w przeglądarce podany adres URL.
POBIERZ APLIKACJĘ ROUTE PLANNER

Smartfonowa aplikacja do planowania trasy przejazdu InControl maksymalnie wykorzystuje potencjał systemu nawigacji pojazdu. Smartfonowa aplikacja do planowania trasy przejazdu InControl kieruje użytkownika w trybie od drzwi do drzwi. Należy w smartfonie ustawić docelowe miejsce przejazdu, aby funkcja nawigacji doprowadziła użytkownika do samochodu, który następnie przejmuje nawigację. Po zaparkowaniu, funkcja nawigacji przejmowana jest z powrotem przez smartfon, który doprowadza użytkownika do ostatecznego miejsca docelowego z wykorzystaniem transportu publicznego lub pieszo. Aby zalogować się do aplikacji smartfonu, należy użyć tego samego adresu e-mail i hasła, które zostało użyte do skonfigurowania konta Nawigacji Touch Pro w systemie nawigacyjnym samochodu.

POBIERZ DLA APPLE IOS
POBIERZ DLA ANDROID

Dostęp do InControl Route Planner

Aplikacja planowania trasy przejazdu InControl umożliwia planowanie tras i zapisywanie miejsc docelowych i innych. Po zainstalowaniu usług Pro Services, można uzyskać dostęp do tych tras później już użytkując samochód. Można także zarządzać swoim profilem Nawigacji Touch Pro z tej samej witryny i zalogować się przy użyciu adresu e-mail i hasła utworzonego w systemie nawigacyjnym Jaguara.

Aby otrzymać więcej informacji na temat uzyskiwania najnowszych aktualizacji map, należy odwiedzić sekcję Mapy i usługi w ramach aplikacji planowania trasy przejazdu InControl.

ODWIEDŹ STRONĘ INCONTROL ROUTE PLANNER

POMOC LAND ROVER INCONTROL
MÓJ LAND ROVER INCONTROL
Zarejestruj i zaloguj się na stronie Mój Land Rover InControl aby dopasować funkcjonalność systemu InControl do swoich potrzeb.
ODWIEDŹ STRONĘ MÓJ LAND ROVER INCONTROL
POMOC LAND ROVER INCONTROL
Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
KONTAKT
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
POKAŻ ZASADY I WARUNKI

*Być może zaistnieje potrzeba wyłączenia silnika, odczekania kilku minut, a następnie ponownego uruchomienia silnika w celu ujrzenia komunikatu o zakończonej aktualizacji.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Konfigurator
Wykorzystaj nasz konfigurator aby stworzyć swój idealny samochód
Znajdź Dilera
Znajdź lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, który pomoże w rejestracji konta InControl