INCONTROL SECURE

Program Secure Tracker ostrzega użytkownika oraz Centrum śledzenia pojazdów w przypadku automatycznego alertu ostrzegającego o kradzieży samochodu.

POWRÓT DO PODRĘCZNIKA UŻYTKOWNIKA LAND ROVER INCONTROL
ALARM KRADZIEŻOWY
Jeśli w samochodzie został uruchomiony automatyczny alarm kradzieżowy, wówczas zostanie wyświetlony ekranowy alert o kradzieży. Alert ten będzie widoczny zarówno w aplikacji InControl Remote, jak i na witrynie InControl. Należy skontaktować się z Centrum śledzenia pojazdów, postępujęc zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie alertowym. Z uwagi na bezpieczeństwo, wszystkie funkcje na stronie internetowej “Mój Jaguar InControl” zostaną automatycznie wyłączone.
TRYB TRANSPORTOWY
Tryb transportowy pozwala użytkownikowi na umieszczenie pojazdu na naczepie, w pociągu lub na wzięcie go na hol bez uruchamiania powiadomienia o kradzieży pojazdu. Można tę funkcję włączyć w smartfonowej aplikacji lub na witrynie InControl. Po włączeniu jej, pojazd nie będzie wysyłać automatycznych powiadomień o kradzieży, jeśli pojazd będzie przemieszczany bez uruchomiania silnika. Wszystkie pozostałe automatyczne powiadomienia o kradzieży (w przypadku odłączenia akumulatora, manipulacji przy antenie TCU/GSM/GPS) pozostają aktywne.
TRYB SERWISOWY
Tryb serwisowy musi być włączony podczas wizyty w serwisie, aby zapobiec aktywacji powiadomienia o kradzieży pojazdu. Funkcję Trybu serwisowego włączyć w smartfonowej aplikacji lub na witrynie InControl. Po włączeniu jej, pojazd nie będzie wysyłać automatycznych powiadomień o kradzieży przez okres 10 godzin.
WSPARCIE SYSTEMU LAND ROVER INCONTROL
STRONA INTERNETOWA MÓJ LAND ROVER INCONTROL
Należy zarejestrować konto na stronie Mój Land Rover InControl, aby dostosować własne preferencje i zarządzać funkcjami Systemu InControl.
ODWIEDŹ STRONĘ MÓJ LAND ROVER INCONTROL
WSPARCIE LAND ROVER INCONTROL
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub dostarczymy więcej informacji o Systemie InControl.
KONTAKT
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
ZOBACZ ZASADY I WARUNKI

*Jeśli samochód musi pozostać w trybie transportowym lub serwisowym na dłużej niż 10 godzin prosimy o skontaktowanie się z Centrum Śledzenia Pojazdu z prośbą o pomoc.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Konfigurator
Wykorzystaj nasz konfigurator aby stworzyć swój idealny samochód
Znajdź Dilera
Znajdź lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, który pomoże w rejestracji konta InControl