LAND ROVER x PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI


Bycie częścią #TEAMDEFENDER to moc robienia rzeczy wielkich. Zobaczcie niezwykły świat Przemka Kossakowskiego, w wyjątkowej serii 5-odcinkowych filmów

„Bardzo dobrze pamiętam dzień, w którym postawiłem wszystko na jedną kartę. Postanowiłem zostawić za sobą wszystko i iść przed siebie. Dzięki temu, dzisiaj jestem tu gdzie jestem”

Dziennikarz, podróżnik, człowiek, który w poszukiwaniu najbardziej ekstremalnych przeżyć dotarł na krańce świata. W polskim showbiznesie nie ma drugiej takiej osoby. To ciekawość świata i ludzi zaprowadziła go do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Jego wielka pasja do życia i chęć wolności pozwoliła mu obrać własną ścieżkę. Na co dzień mieszka Warszawie.

Nowy Land Rover Defender to bezkompromisowy samochód, który został zaprojektowany tak, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Przeznaczony do przemierzania najbardziej ekstremalnych tras, od przeszło 70-ciu lat, jest uosobieniem siły i determinacji w pokonywaniu tego, co najtrudniejsze. Teraz legendarna ikona powróciła po latach w nowej odsłonie.

WSZYSTKIE ODCINKI
ODCINEK 1
Zobacz, jak towarzyszymy Przemkowi Kossakowskiemu w Jego wyjątkowej podróży z dala od zgiełku miasta. W pierwszym odcinku 5-częściowej serii, ambasador opowie Wam o swoich doświadczeniach i życiu, pełnym wyzwań, w którym musi czasem oderwać się od codzienności.
ODCINEK 1
yt:Kd25I2na8Io
ODCINEK 2
Drugi odcinek z serii, w której Przemek Kossakowski, odkrywa przed widzem wyjątkowe, bliskie mu miejsca, odpowiadając przy tym swoją historię. Co go zmieniło? Jakich wyborów dokonał w życiu? Poznajcie dalszą część inspirującej opowieść z #DEFENDEREM w tle.
Odcinek 2
yt:BPf9l0TIrAs
ODCINEK 3
Zobaczcie trzeci odcinek z serii, w której Przemek Kossakowski, odkrywa przed widzem swój świat. Mówi o tym, co jest dla niego ważne. Czym jest dla niego wolność. Inspirująca historia z nowym Land Roverem #DEFENDER w tle. Z dala od szumu miasta, w otoczeniu natury.
Odcinek 3
yt:SmVz3ekGrtM
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora, aby stworzyć swojego idealnego Land Rovera
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych