„NIE OGRANICZAM SIĘ.
PRZESUWAM GRANICĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI”

PRZEMEK KOSSAKOWSKI
AMBASADOR NOWEGO DEFENDERADziennikarz, podróżnik, człowiek, który w poszukiwaniu najbardziej ekstremalnych przeżyć dotarł na krańce świata.

Na swojej drodze spotykał ludzi niezwykłych, wkroczył w ich świat i zgłębił tajemnice rytuałów, do których przeciętny człowiek nie ma dostępu. W cyklu programów: „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Kossakowski. Być jak...”, „Kossakowski. Nieoczywiste”, pokazuje rzeczywistość, którą mało kto z nas miał okazję poznać osobiście.

Odnajduje się w okolicznościach, które wymagają zmierzenia się z sobą samym, a tym samym przesunięcia swoich granic wytrzymałości. To ciekawość świata i ludzi zaprowadziła go do miejsca, w którym obecnie się znajduje…..Z Defenderem łączy mnie… chęć podążania nie przetartymi szlakami, pokonywania wyboistych dróg i ciągła gotowość na wyzwania. Już jako dziecko zawsze byłem ciekawy, co czeka mnie za zakrętem. Ta nieoparta chęć doświadczania wszystkiego powodowała, że znajdowałem się w sytuacjach nie zawsze bezpiecznych. Jako nastolatek marzyłem o przygodach rodem z kultowych filmów, w których główny bohater pokonuje nieskończoną ilość przeszkód, a jego heroiczna walka o przetrwanie sprawia, że staje się on wręcz ikoną. Marzeniom towarzyszyła fascynacja tym, co najbardziej uosabia świat przygód. Defender od zawsze był samochodem, który wzbudzał we mnie ogrom emocji. Marzyłem o posiadaniu takiego auta. To ponadczasowe marzenie właśnie się zrealizowało.


Moje największe wyzwanie w życiu to… moment w którym postawiłem wszystko na jedną kartę. Zostawiłem za sobą całą przeszłość i poszedłem przed siebie. Szaleńcza decyzja, która stała się początkiem nowego etapu. Chociaż nie wiedziałem, gdzie doprowadzi mnie ta droga, to uważam, że w życiu trzeba podejmować odważne decyzje, które w efekcie dają początek czemuś nowemu. Land Rover zawsze dawał początek nowym trendom w motoryzacji, kreował styl życia i robił to w sposób solidny, dlatego marka do dzisiaj budzi ogromny szacunek i aprobatę u swoich odbiorców. Wprowadza zmiany, idąc z duchem czasu. Nowy Defender to idealny przykład. Ewaluował i stał się autem na miarę XXI wieku. Jest tak innowacyjny i zaawansowany technologicznie, jak pionierski był pierwszy Land Rover w 1948 roku.

Premierowe eventy dilerskie
Galeria zdjęć
Media o nowym Defenderze
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Profile społecznościowe Przemka
Instagram