Polityka prywatności

  WSTĘP

  Serwis internetowy (strona) Land Rover w Polsce został stworzony w celu dostarczenia użytkownikom Internetu (użytkownik) informacji na temat produktów, historii, nowości i punktów sprzedaży samochodów Land Rover. Na stronie zamieszczono również informacje o usługach oraz działaniach promocyjnych przygotowanych przez Land Rover. Za pośrednictwem tej strony istnieje możliwość skonfigurowania wybranego modelu Land Rovera [co nie jest równoznaczne z zamówieniem lub ofertą], zarezerwowania jazdy próbnej i odszukania najbliższego dilera Land Rovera. Informujemy, że wszystkie dane zawarte na tej stronie są stale aktualizowane i dlatego też radzimy przeczytać uważnie poniższe uwagi, które pomogą w ich prawidłowej interpretacji.

  1.BRAK ZOBOWIĄZAŃ HANDLOWYCH POMIĘDZY STRONAMI

  Serwis internetowy Land Rovera w Polsce pozwoli na skonfigurowanie wybranego samochodu i nawiązanie kontaktu z autoryzowanym dilerem z sieci sprzedaży British Automotive Polska S.A. w Polsce, świadczącym usługi związane z samochodami marki Land Rover. Powyższe nie jest jednak równoznaczne ze zobowiązaniami handlowym, i nie może powodować żadnych wzajemnych zobowiązań między użytkownikiem a dilerem Land Rovera lub British Automotive Polska S.A. W szczególności rezultat konfiguracji nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

  2.POTWIERDZANIE INFORMACJI ZAWARTYCH NA STRONIE

  Serwis internetowy Land Rover zawiera dane techniczne, orientacyjny cennik, opcje wyposażenia, dostępne kolory wewnętrzne i zewnętrzne, opis ofert specjalnych oraz promocyjnych, zdjęcia oraz dodatkowe informacje niezbędne do zapoznania się z ofertą Land Rovera w Polsce. Dane te są aktualizowane na bieżąco i British Automotive Polska S.A. dokłada należytej staranności by były w pełni aktualne i zgodne z rzeczywistością, jednak dane te mogą niekiedy różnić się od dostępnej oferty poszczególnych Dealerów, lub mogą ulec zmianom wynikającym ze specyficznych wymagań rynku i przepisów prawnych. Wszelkie dane zawarte na niniejszych stronach internetowych mają charakter orientacyjny. British Automotive Polska S.A. w każdej chwili może wnieść zmiany do modeli oraz ofert opisanych na niniejszych stronach internetowych z przyczyn technicznych lub handlowych.

  3.POTWIERDZANIE CEN

  Prezentowane na stronie ceny są orientacyjnymi cenami brutto (chyba, że wskazano inaczej). W żadnym wypadku ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ceny u poszczególnych Dealerów mogą odbiegać od cen wskazanych w serwisie. Do dyspozycji użytkowników pozostawiamy wskazanych na stronie dilerów Land Rovera, którzy dostarczą wszelkich aktualnych danych oraz służą pomocą w precyzyjnym określeniu warunków zakupu.

  4.DANE EKSPLOATACYJNE ORAZ MATERIAŁY GRAFICZNE

  Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne dotyczące samochodów Land Rover zawarte na tej stronie mają charakter orientacyjny i w rzeczywistości mogą odbiegać od wskazanych w serwisie. Land Rover podaje wszelkie takie dane i materiały z należytą zawodową starannością, dążąc do zapewnienia użytkownikom Serwisu jak najpełniejszej i aktualnej informacji.

  5.GAMA KOLORÓW NADWOZI ORAZ TAPICEREK

  W związku z występowaniem różnic pomiędzy kartami graficznymi i monitorami, kolory na tej stronie mogą różnić się od kolorów rzeczywistych.

  6.OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

  Wszelkie dane osobowe pozyskane za pośrednictwem serwisów internetowych jaguar.pl/landrover.pl/jlrpolska.pl, w przypadku uzyskania przez British Automotive Polska S.A. zgody na ich przetwarzanie, zostaną umieszczone w bazie danych British Automotive Polska S.A. z siedzibą w Warszawie – Biuro handlowe, 02-285 Warszawa, ul. Szyszkowa 35/37, będą udostępniane dilerom British Automotive Polska S.A. oraz przedsiębiorstwom usługowo przetwarzającym dane osobowe na zlecenie i na rzecz British Automotive Polska S.A. Dane będą przetwarzane w kraju i za granicą w celach marketingowych British Automotive Polska S.A. w tym badanie rynku, związanych z działalnością gospodarczą w/w podmiotów zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z1997r.,No 133 poz.883) oraz Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 144 poz. 1204). Zapewniamy Pani/Panu prawo wglądu i wnoszenia poprawek do Pani/Pana danych osobowych oraz żądania usunięcia danych z baz British Automotive Polska S.A. .

  7.PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

  © Copyright British Automotive Polska S.A. Warszawa, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, graficzne, zdjęciowe, filmowe, dźwiękowe oraz ich ułożenie i sposób prezentacji w serwisie internetowym www.landrover.pl są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną British Automotive Polska S.A. w szczególności przedmiot majątkowych praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków towarowych. Wszelkie wykorzystanie ww praw, w szczególności kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody British Automotive Polska S.A. są zabronione i naruszają prawa British Automotive Polska S.A. Niektóre elementy graficzne serwisu internetowego Land Rovera są przedmiotem praw podmiotów trzecich. Jakiekolwiek wykorzystanie oznaczeń, marki lub logo Land Rover, bez pisemnej zgody British Automotive Polska S.A. lub zainteresowanych osób trzecich stanowi naruszenie przepisów obowiązującego prawa i może skutkować odpowiedzialnością finansową i karną.

  Niniejszy Serwis internetowy jest własnością British Automotive Polska S.A.