TECHNOLOGIA AKUMULATORÓW ELECTRIC I HYBRID

TECHNOLOGIA AKUMULATORÓW ELECTRIC I HYBRID

GWARANTOWANA TRWAŁOŚĆ

Podobnie jak każdy element Twojego Land Rovera, potężny akumulator litowo-jonowy w Twojej elektrycznej hybrydzie typu plug-in (PHEV) został zaprojektowany tak, aby rok po roku i w każdych warunkach dawać całkowitą pewność prowadzenia.

JAK DZIAŁA AKUMULATOR ELECTRIC HYBRID?

JAK DZIAŁA AKUMULATOR ELECTRIC HYBRID?

Akumulator w pojeździe elektrycznym składa się z kilku pojedynczych modułów litowo-jonowych współpracujących ze sobą w ramach jednego zestawu akumulatorowego.

Naciśnięcie pedału przyspieszenia Land Rovera dostarcza energię z akumulatora do silnika elektrycznego napędzającego koła. To stopniowo zużywa zmagazynowaną ilość energii elektrycznej, aż nadejdzie czas, aby podłączyć układ do źródła energii i ponownie naładować.
JAKA JEST TRWAŁOŚĆ AKUMULATORÓW PHEV

JAKA JEST TRWAŁOŚĆ AKUMULATORÓW PHEV

Akumulatory są zaprojektowane tak, aby ich żywotność była dłuższa niż żywotność pojazdu. W przeciwieństwie do znacznie mniejszej wersji akumulatora litowo-jonowego znajdującego się w laptopie lub telefonie komórkowym, akumulator Land Rovera wykorzystuje specjalne technologie, aby zoptymalizować swoje działanie przez wiele lat i wiele tysięcy kilometrów.

Obejmuje to zaawansowane systemy chłodzenia cieczą i inteligentny bufor, który pomaga chronić akumulator przed skutkami częstego ładowania.

NASZA OBIETNICA DOTYCZĄCA AKUMULATORÓW ELECTRIC HYBRID

Udzielamy gwarancji na akumulator Twojego hybrydowego Land Rovera na 6 lat lub 100 000 km (60 000 mil) — w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W okresie gwarancji nasi eksperci od pojazdów elektrycznych bezpłatnie naprawią wszelkie wady materiałowe.

Jakiekowiek ewentualne problemy z akumulatorem mogą być spowodowane przez pojedyncze ogniwo. Moduł zawierający to ogniwo można łatwo wymienić, aby przywrócić pełną wydajność pakietu.
NASZA OBIETNICA DOTYCZĄCA AKUMULATORÓW ELECTRIC HYBRID

GDY PRZYJDZIE CZAS, WYKORZYSTUJEMY PONOWNIE
LUB DOKONUJEMY RECYKLINGU

Wydłużanie cyklu życia naszych akumulatorów Electric Hybrid leży u podstaw naszej strategii zrównoważonego rozwoju.

PIERWSZE ŻYCIE W NAPĘDZIE LAND ROVERA
DRUGIE ŻYCIE JAKO MAGAZYNY ENERGII
RECYKLING I ODBUDOWA

WIĘCEJ W POJAZDACH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRYCZNYCH HYBRYDACH

ZASIĘG SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

ZASIĘG SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

Żaden cel nie jest poza zasięgiem. Zobacz, jak zmaksymalizować zasięg podczas każdej podróży.
ŁADOWANIE

ŁADOWANIE

Od czasu ładowania po potencjalne oszczędności — wszystko, co warto wiedzieć o ładowaniu hybrydy w domu lub w miejscu docelowym.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Poznaj sposoby, w jakie na nowo wyobrażamy sobie zrównoważony luksus dzięki czystej energii elektrycznej.