PLUG-IN ELECTRIC HYBRID (PHEV) TECHNOLOGIA AKUMULATORÓW

PLUG-IN ELECTRIC HYBRID (PHEV)
TECHNOLOGIA AKUMULATORÓW

GWARANTOWANA TRWAŁOŚĆ

Podobnie jak każdy element Twojego Land Rovera, potężny akumulator litowo-jonowy w Twojej elektrycznej hybrydzie typu plug-in (PHEV) został zaprojektowany tak, aby rok po roku i w każdych warunkach dawać całkowitą pewność prowadzenia.Poznaj trwałą technologię napędzającą elektryczną stronę naszych pojazdów hybrydowych oraz jej rolę w naszej zrównoważonej przyszłości.

JAK DZIAŁA AKUMULATOR ELECTRIC HYBRID?

JAK DZIAŁA AKUMULATOR ELECTRIC HYBRID?

Akumulator Twojego hybrydowego Land Rovera  składa się z kilku pojedynczych modułów litowo-jonowych współpracujących ze sobą w jednym akumulatorze.

Naciśnięcie pedału przyspieszenia Land Rovera dostarcza energię z akumulatora do silnika elektrycznego napędzającego koła. To stopniowo zużywa zmagazynowaną ilość energii elektrycznej, aż nadejdzie czas, aby podłączyć układ do źródła energii i ponownie naładować.
JAKA JEST TRWAŁOŚĆ AKUMULATORÓW PHEV

JAKA JEST TRWAŁOŚĆ AKUMULATORÓW PHEV

Akumulatory Electric Hybrid zostały zaprojektowane tak, aby działały nawet dłużej niż planowany cykl życia Twojego Land Rovera. W przeciwieństwie do znacznie mniejszej baterii litowo-jonowej, którą można znaleźć w laptopie lub telefonie komórkowym, akumulator hybrydowego Land Rovera wykorzystuje określone technologie i techniki, aby zoptymalizować swoją wydajność przez wiele lat i wiele tysięcy kilometrów.

Obejmuje to zaawansowane systemy chłodzenia cieczą i inteligentny bufor, który pomaga chronić akumulator przed skutkami częstego ładowania.

NASZA OBIETNICA DOTYCZĄCA AKUMULATORÓW ELECTRIC HYBRID

Udzielamy gwarancji na akumulator Twojego hybrydowego Land Rovera na 6 lat lub 100 000 km (60 000 mil) — w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W okresie gwarancji nasi eksperci od pojazdów elektrycznych bezpłatnie naprawią wszelkie wady materiałowe.

Jakiekowiek ewentualne problemy z akumulatorem mogą być spowodowane przez pojedyncze ogniwo. Moduł zawierający to ogniwo można łatwo wymienić, aby przywrócić pełną wydajność pakietu.
NASZA OBIETNICA DOTYCZĄCA AKUMULATORÓW ELECTRIC HYBRID

GDY PRZYJDZIE CZAS, WYKORZYSTUJEMY PONOWNIE
LUB DOKONUJEMY RECYKLINGU

Wydłużanie cyklu życia naszych akumulatorów Electric Hybrid leży u podstaw naszej strategii zrównoważonego rozwoju.

PIERWSZE ŻYCIE W NAPĘDZIE LAND ROVERA
DRUGIE ŻYCIE JAKO MAGAZYNY ENERGII
RECYKLING I ODBUDOWA

WIĘCEJ O ELEKTRYFIKACJI

ZASIĘG SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

ZASIĘG SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

Dla napędu hybrydowego Land Rovera dystans nie stanowi ograniczenia. Zobacz, jak maksymalnie wykorzystać elektryczne możliwości napędu hybrydowego podczas każdej podróży.
ŁADOWANIE NAPĘDU HYBRYDOWEGO

ŁADOWANIE NAPĘDU HYBRYDOWEGO

Od czasu ładowania po potencjalne oszczędności — wszystko, co warto wiedzieć o ładowaniu hybrydy w domu lub w miejscu docelowym.
ODPOWIEDZIALNA PRZYSZŁOŚĆ

ODPOWIEDZIALNA PRZYSZŁOŚĆ

Poznaj sposoby, w jakie na nowo wyobrażamy sobie zrównoważony luksus dzięki czystej energii elektrycznej.