W trosce o Państwa komfort podróżowania przedstawiamy ofertę promocyjną na praktyczne, a zarazem wszechstronne akcesoria dedykowane modelowi Range Rover Velar. Szeroki wybór oryginalnych akcesoriów Land Rover pozwala stworzyć samochód wyjątkowy, idealnie dopasowany do Państwa potrzeb i jednocześnie zapewniający maksymalną radość z jazdy.

  Przygotowana oferta jest jedynie sugerowanym minimum, a skorzystanie z niej stwarza możliwość doposażenia pojazdu w pozostałe oryginalne, niezwykle funkcjonalne akcesoria Land Rover takie jak bagażniki dachowe czy bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym.

  Wszystkie oryginalne akcesoria Land Rover są projektowane, testowane i wytwarzane zgodnie z tymi samymi, wysokimi standardami, które dotyczą samych pojazdów. Wszystkie akcesoria Land Rover objęte są 12-miesięczną gwarancją. Mogą być także objęte gwarancją samochodu, jeśli zostaną zamontowane w pierwszym miesiącu użytkowania lub do momentu przejechania 1,600 kilometrów (w zależności od tego, co nastąpi pierwsze).

  Czas trwania promocji Kwiecień - Wrzesień 2018.

  Promocja nie łączy się z żadnym systemem rabatowym, podane ceny nie zawierają kosztów montażu.

  Nr. Nr. katalogowy Nazwa Cena katalogowa zestawu* Cena promocyjna zestawu* Korzyść dla Klienta** Rabat
  1 VPLYT0194 Elektrycznie wysuwany hak holowniczy 10 488,42 zł 8 385,49 zł 4 515,26 zł 35%
  VPLYT0218 Moduł haka holowniczego
  2 VPLYT0198 Dołączany hak holowniczy 4 173,72 zł 3 336,89 zł 1 796,79 zł 35%
  VPLYT0218 Moduł haka holowniczego
  3 VPLYS0419 Dywaniki podłogowe Premium 1 984,62 zł 1 586,70 zł 854,38 zł 35%
  VPLYS0415 Wykładzina przestrzeni bagażowej Premium
  4 VPLYS0413 Dywaniki podłogowe gumowe 1 232,87 zł 985,68 zł 530,75 zł 35%
  VPLYS0411 Wykładzina przestrzeni bagażowej gumowa
  5 VPLYR0162 Zestaw poprzeczek dachowych 992,31 zł 793,35 zł 427,19 zł 35%
  6 VPLRS0388 Akcesoria wymienne - baza 372,88 zł 298,12 zł 160,52 zł 35%
  VPLRS0390 Akcesoria wymienne - wieszak

  * - cena netto
  ** - cena brutto

  Elektrycznie wysuwany hak holowniczy, kiedy nie jest używany w sposób dyskretny jest ukryty za tylnym zderzakiem. Dopuszczalny holowany ciężar to 2500kg. Odpowiedni dla pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym. Do montażu potrzebne są moduł haka holowniczego, który wchodzi w skład zestawu promocyjnego oraz osłona zaczepu, która musi być zamówiona oddzielnie. Nieodpowiedni dla przyczep kempingowych, przyczep lub listew oświetleniowych z tylnym zestawem lamp LED.

  Wygodny, łatwy w użytkowaniu, odłączalny hak holowniczy. Maksymalny holowany ciężar 2500kg. Zaczep kulowy 50mm. Odpowiedni dla pojazdów z zawieszeniem pneumatycznym. Do montażu potrzebne są moduł haka holowniczego, który wchodzi w skład zestawu promocyjnego oraz osłona zaczepu, która musi być zamówiona oddzielnie. Nieodpowiedni dla przyczep kempingowych, przyczep lub listew oświetleniowych z tylnym zestawem lamp LED.  Dywaniki podłogowe Premium z napisem Range Rover są uzupełnieniem wnętrza Państwa samochodu. Wyposażone w wodoodporną warstwę spodnią. Niekompatybilne z gaśnicą zamontowaną do fotelu pasażera. Wykładzina tapicerska z długim włosem. Spód wodoodporny. Zalecana do samochodów z tapicerką w kolorze czarnym ('Ebony'). Dedykowana do samochodów z pełnowymiarowym kołem zapasowym. Niekompatybilna z dojazdowym kołem zapasowym, z siatką boczną bagażnika i prowadnicami bagażnika.

  Eleganckie i trwałe poprzeczki bagażnika, wyposażone w prowadnice 'T' umożliwiające pełne wykorzystanie ich długości, dając możliwość montażu różnorodnych akcesoriów. Aerodynamiczny kształt zmniejsza do minimum opory powietrza i hałas. Unikalny wzór umożliwia szybki montaż i demontaż bez użycia żadnych narzędzi. Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 94kg. Wykonane z jasnego aluminium. Do zamontowania konieczne są relingi dachowe.

  Zestaw 'Kliknij i korzystaj' jest wielozadaniowym systemem dla pasażerów drugiego rzędu. Wszechstronna baza systemu jest montowana między wsporniki zagłówka i może być zdemontowana kiedy nie jest używana. Następnie mogą być dodane kolejne elementy np. mocujące tablet, torbę, koszulę lub marynarkę. Każdy element systemu jest sprzedawany oddzielnie. Niekompatybilne z systemem DVD pasażerów tylnych foteli. Kliknij i zawieś' jest elementem systemu 'Kliknij i korzystaj'. Ten odłączalny wieszak umożliwia przewiezienie koszuli lub marynarki bez pogniecenia. Do montażu konieczna jest baza systemu "kliknij i korzystaj". Niekompatybilne z systemem video tylnych foteli.

  Dywaniki gumowe pomagają chronić podłogę przed zabrudzeniem. Niekompatybilne z gaśnicą zamontowaną do fotelu pasażera. Wodoodporna, gumowa wykładzina pomaga chronić przed zabrudzeniem dywanika podłogi bagażnika.