Opcje i akcesoria

Nie wszystkie opcje są dostępne we wszystkich modelach. Prosimy o kontakt z najbliższym przedstawicielem marki Land Rover w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Nadwozie

Nadwozie

Oszałamiające felgi aluminiowe

Wyposaż swojego Range Rovera Evoque w opcjonalne felgi aluminiowe z wzorem, który najbardziej Ci się podoba. Wybieraj spośród szerokiej oferty nowoczesnych i dynamicznych wzorów felg w rozmiarach od 17" do 20".

Konfigurator

Wnętrze

 • Poczucie przestrzeni
  Poczucie przestrzeni

  W wersji nadwozia Coupe oraz 5D, opcjonalny, szklany dach panoramiczny zwiększa poczucie przestrzeni wewnątrz samochodu i zapewnia dopływ naturalnego światła. Wszyscy podróżni mogą jeszcze bardziej cieszyć się widokiem krajobrazu.

 • Szeroka paleta wykończeń
  Szeroka paleta wykończeń

  Aby spersonalizować wnętrze swojego Range Rovera Evoque możesz wybierać z szerokiej palety kolorystycznej i materiałowej zawierającej skórę gruboziarnistą oraz Oxford.

 • Wyrafinowe wykończenie
  Wyrafinowe wykończenie

  Pójdź o krok dalej i zmień wygląd pozostałych detali wnętrza używając do tego fornirów Brushed, Textured lub Botanical Aluminium, Figured Macassar, Dark Grey Oak lub Gloss Black Strata Wood.

Pakiety

Pakiety

Pakiety

Pakiet Black Design

Opcjonalny pakiet Black Design uwydatnia nowoczesny design Twojego Rnage Rovera Evoque. Dostępny ze wszystkimi lakierami nadwozia, zawiera przyciemnione reflektory, światła przeciwmgielne oraz światła tylne, elementy nadwozia w kolorze Narvik Black oraz wyróżniające 20" felgi aluminiowe w kolorze Satin Black

Konfigurator

Pakiety

Pakiety

Pakiet Graphite Design

Podkreśl designerski wygląd Twojego Range Rovera Evoque za pomocą pakietu Graphite Design. W jego skład wchodzą przyciemnione reflektory, światła przeciwmgielne oraz lampy tylne, atrapa chłodnicy w kolorze Satin Dorchester Grey oraz czarny kontrastowy dach. Unikalne 20" felgi aluminiowe w kolorze Satin Technical Grey dopełniają stylizację nadwozia.

Konfigurator

Akcesoria

 • Wnętrze
  Wnętrze

  Dodaj do swojego samochodu oryginalne akcesoria Land Rover w każdym momencie, zaczynając od fotelików dziecięcych i całorocznych pokrowców ochronnych, kończąc na wyposażeniu zapewniającym rozrywkę i komfort w podróży.

 • Nadwozie
  Nadwozie

  Popraw wygląd zewnętrzny swojego samochodu dzięki rzucającym się w oczy stylowym detalom lub zapewnij ochronę nadwozia podczas poruszania się w trudnym terenie.

 • Transport i holowanie
  Transport i holowanie

  Mając samochód wyposażony w bagażnik dachowy możesz wybierać z szerokiej palety systemów do transportu wszelkiego rodzaju przedmiotów, aby podkreślić zdolności transportowe Twojego Land Rovera.

 • Koła
  Koła

  Spersonalizuj swojego Land Rovera wybierając opcjonalne felgi aluminiowe z naszej szerokiej oferty i uwydatnić je dobierając stylowe i oryginalne akcesoria.