Design

Wszechstronność

Technologia

 • Innowacje
  Innowacje

  Wciąż ulepszamy nasze jednostki napędowe aby były wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne jak na przykład funkcja Stop/Start, który ogranicza zużycie paliwa o 5-7% w porównaniu do jednostek poprzedniej generacji. W celu ograniczenia emisji CO2 oraz poprawienia wydajności zostały opracowane także lekkie i efektywne skrzynie biegów.

 • Osiągi
  Osiągi

  Tempomat adaptacyjny ma za zadanie utrzymywać stałą prędkość jazdy podczas dłuższych podróży zachowując jednocześnie odpowiednią odległość do samochodu z przodu. Aktywny układ zawieszenia odpowiada za idealne połączenie komfortu jazdy oraz precyzji prowadzenia, podczas gdy funkcja Torque Vectoring zapewnia kontrolowane i płynne pokonywanie zakrętów. Razem zapewniają spójne i pewne prowadzenie.

 • Możliwości terenowe
  Możliwości terenowe

  Możliwości terenowe są wpisane w DNA każdego modelu marki Land Rover pozwalając Ci na bezproblemowe pokonywanie nawet najcięższego terenu. Dzięki różnym funkcjom wspomagającym poruszanie się w terenie takim jak Terrain Response czy Hill Descent Control.

 • Funkcje wspomagające kierowcę
  Funkcje wspomagające kierowcę

  Funkcje te wspierają koncentrację kierowcy, monitorując sytuację na drodze. Przykładowo, System Monitorowania Martwego Pola Widzenia ostrzega kierowcę przed nadjeżdżającymi pojazdami, znajdującymi się w martwej strefie, System Rozpoznawania Znaków Drogowych informuje na bieżąco o miniętych znakach, wyświetlając je na ekranie komputera pokładowego dając Ci szansę na szybszą reakcję, zaś funkcje wspomagające parkowanie przyczyniają się do obniżenia poziomu stresu podczas poruszania się po zatłoczonych miejskich parkingach.

 • Komfort i wygoda
  Komfort i wygoda

  Range Rover Evoque został wyposażony w szereg systemów zapewniających idealną temperaturę we wnętrzu samochodu podczas podróżowania zapewniając dotarcie na miejsce. Bez względu na pogodę za oknem, nic nie będzie w stanie zburzyć idealnej atmosfery we wnętrzu.

 • System multimedialny
  System multimedialny

  Twój smartfon w połączeniu z samochodem może stanowić idealne źródło informacji i rozrywki podczas podróży. 10-calowy ekran dotykowy może wyświetlać jednocześnie obraz z systemu nawigacji satelitarnej dla kierowcy oraz film lub kanał telewizyjny dla pasażera, w przypadku wyposażenia samochodu w funkcję Dual View, a dzięki systemowi audio Meridian™ Sound doświadczysz niezapomnianych wrażeń akustycznych.

Komfort i wygoda

Możliwości

Przetestowany do maksimum

 • Zawieszenie
  Zawieszenie

  Nikt nie podda Range Rovera Evoque cięższym próbom, niż my sami. W celu zagwarantowania dynamicznych możliwości naszych samochodów zarówno na asfalcie, jak i w terenie, przeprowadziliśmy testy symulujące dziesięcioletnią eksploatację aut w najcięższych warunkach drogowych, wykorzystując nasze najnowocześniejsze stanowiska pomiarowe.

 • Prędkość wiatru
  Prędkość wiatru

  Range Rover Evoque został opracowany w najnowocześniejszych tunelach aerodynamicznych oraz w komorach klimatycznych, w których odzwierciedlono najtrudniejsze warunki, z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć. Prawdziwą niezawodność można bowiem osiągnąć wyłącznie poprzez przetestowanie wszystkich systemów do granic możliwości.

 • Gorący i zimny klimat
  Gorący i zimny klimat

  Zarówno w warunkach rzeczywistych, jak i w naszych komorach klimatycznych mrozimy pojazdy do -40°C i „pieczemy” do temperatury 50°C. Następnie dokładnie sprawdzamy kluczowe funkcje i systemy w oparciu o nasze standardy jakości. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach możesz więc liczyć na pełen komfort uzupełniony poczuciem bezpieczeństwa.

 • OFF-ROAD
  OFF-ROAD

  Od oblodzonych nawierzchni Arjeplog w Szwecji po żar piasków pustyni Dubaju: każdy pojazd musi wszędzie wykazać się niezrównanymi osiągami jazdy terenowej. Prototypy powstają w oparciu o jazdę na dystansach pokonywanych na około 8 500 km najtrudniejszych nawierzchni.

Osiągi

Zrównoważony rozwój