Design

Technologia

 • System multimedialno-rozrywkowy
  System multimedialno-rozrywkowy

  Nasz najnowocześniejszy system multimedialny Touch Pro Duo idealnie integruje dwa 10-calowe ekrany dotykowe HD. Możesz wykorzystać jednocześnie system Touch Pro Duo razem z Wyświetlaczem przeziernym HUD oraz Wirtualnym wyświetlaczem wskaźników aby jednocześnie obserwować wszystkie najważniejsze funkcje samochodu.

 • Innowacje
  Innowacje

  Jednostki napędowe wykorzystywane w modelu Range Rover zapewniają dynamiczne osiągi i ekonomię spalania. Możesz wybierać spośród zaawansowanych jednostek benzynowych, wysokoprężnych lub naszego najnowszego napędu hybrydowego (PHEV).

 • Wyrafinowane osiągi
  Wyrafinowane osiągi

  Zestaw starannie zaprojektowanych technologii, w tym system Terrain Response 2 z trybem dynamicznym dostarczającym pewny napęd na 4 koła, niezależnie od drogi i bez względu na warunki.

 • Zdolności terenowe
  Zdolności terenowe

  Range Rover jest liderem w segmencie luksusu i wyrafinowania połączonego ze znanymi na całym świecie możliwościami terenowymi. Nadzwyczajne właściwości terenowe Range Rovera wywodzą się z połączenia układu napędowego na wszystkie koła (AWD) i unikalnych, innowacyjnych technologii przydatnych podczas jazdy w terenie.

 • Funkcje wspomające kierowcę
  Funkcje wspomające kierowcę

  Od zapewnienia komfortu w ruchu miejskim, po dodatkowe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pasażerów, w Range Roverze dostępnych jest wiele standardowych i opcjonalnych technologii wspomagających jazdę i kierowcę. Każda została zaprojektowana tak, aby zwiększyć przyjemność z prowadzenia samochodu.

 • Komfort i wygoda
  Komfort i wygoda

  Wnętrze Range Rovera jest wyposażone w nowe przednie i tylne fotele, zapewniające komfort i wygodę podczas podróży w pięć osób. Luksus wzbogacony został dzięki opcjonalnej czterostrefowej klimatyzacji i systemowi jonizacji powietrza w kabinie. Nagłośnienie Meridian™ oraz konfigurowalne, nastrojowe oświetlenie wnętrza zapewniają przyjemną atmosferę.

Wszechstronność

Komfort i wygoda

Możliwości

Osiągi

Zrównoważony rozwój

 • Inteligentny system Stop/Start
  Inteligentny system Stop/Start

  Aby zagwarantować maksymalną wydajność paliwową, wszystkie wersje napędowe modelu Range Rover wyposażone są w zaawansowany technologicznie, inteligentny system stop/start, który pozwala oszczędzić od 5% do 7% paliwa. System automatycznie wyłącza silnik na postoju. Ponowny rozruch jednostki napędowej następuje niezwłocznie po zwolnieniu przez kierowcę pedału hamulca. System wykorzystuje rozrusznik z podwójną cewką (TSS) oraz specjalistyczny, pomocniczy akumulator pozwalający na natychmiastowe, ponowne uruchomienie silnika.

 • Aluminiowa struktura
  Aluminiowa struktura

  Do 50% spożytkowanego na budowę Range Rovera aluminium pochodzi z recyklingu, co prowadzi do znacznych oszczędności w zakresie zużycia energii oraz zmniejszenia emisji CO2 w całym cyklu eksploatacji.

 • Zaprojektowany z myślą o środowisku
  Zaprojektowany z myślą o środowisku

  Range Rover został zaprojektowany z uwzględnieniem podejścia pełnego cyklu życia, w związku z czym w 85% nadaje się do powtórnego wykorzystania/przetworzenia, a pod koniec cyklu życia może zostać w 95% poddany recyklingowi.

Funkcje bezpieczeństwa

 • Punkty mocowania ISOFIX
  Punkty mocowania ISOFIX

  Punkty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX zapewniają szybki i łatwy montaż fotelików. Stanowią także bardzo mocy łącznik między fotelikiem i strukturą nadwozia dla jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

 • System poduszek powietrznych
  System poduszek powietrznych

  System poduszek powietrznych wykorzystany w modelu Range Rover zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich podróżujących.

 • Pasy bezpieczeństwa
  Pasy bezpieczeństwa

  Napinacze pasów bezpieczeństwa w przypadku czołowego zderzenia ograniczają przemieszczanie się podróżujących.

 • System hamowania autonomicznego
  System hamowania autonomicznego

  Autonomiczny układ hamowania awaryjnego może zapobiec kolizji z innymi samochodami oraz pieszymi. W przypadku wykrycia zagrożenia kolizją, system ostrzeże kierowcę o możliwości zderzenia z obiektem znajdującym się przed samochodem, dając mu czas na podjęcie odpowiednich działań.

 • System kontroli trakcji
  System kontroli trakcji

  Elektroniczna kontrola trakcji (ETC) optymalizuje przyczepność i stabilność samochodu, dzięki sterowaniu prędkością obrotową kół. System ETC redukuje moment obrotowy, przekazywany do zbyt szybko obracającego się koła, a następnie przyhamowuje koło, jeżeli jest to konieczne.

 • Asystent wspomagania hamowania awaryjnego
  Asystent wspomagania hamowania awaryjnego

  Asystent wspomagania hamowania awaryjnego (EBA) rozpoznaje sytuacje w których gwałtownie zaczynasz hamować, nie przykładając przy tym odpowiedniej siły. Automatycznie zwiększa ciśnienie w układzie hamulcowym, by zmaksymalizować skuteczność hamowania i systemu ABS, abyś mógł zatrzymać się w odpowiednim momencie.