Pakiety opcjonalne

Nadwozie

Nadwozie

Nadwozie

Dach panoramiczny

Dach panoramiczny zmienia poczucie przestrzeni wnętrza i wypełnia je naturalnym światłem. Stały dach panoramiczny zapewnia niezakłócony obraz otoczenia, natomiast dach przesuwny pozwala na bezpośredni, łagodny kontakt z powiewami powietrza dostającego się do wnętrza. Dostępny w pełnej palecie kolorów aby dopasować się idealnie na nadwozia Twojego samochodu, lub opcjonalnie w kontrastowych kolorach Narvik Black lub Indus Silver.

Konfigurator

Wnętrze

 • Wykończenia
  Wykończenia

  Wybieraj z siedmiu nowych wykończeń, między innymi Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut oraz Black Burr Ash.

 • Fotele
  Fotele

  Zaprojektowane i wykonane z położeniem nacisku na maksymalny komfort podróżowania, fotele w modelu Range Rover obszyte są materiałami najwyższej jakości. Rozbudowana funkcjonalność foteli zawiera między innymi masaż "gorącymi kamieniami".

 • Kolorystyka wnętrza
  Kolorystyka wnętrza

  Wnętrze modelu Range Rover zostało wykonane z dbałością o każdy detal, poczynając od drewnianych fornirów, przez metalowe wykończenia, kończąc na skórzanej tapicerce najwyższej jakości. Szeroka paleta możliwości wykończenia samochodu daje pewność, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 • Pakiety wnętrza
  Pakiety wnętrza

  Pozostałe dostępne funkcje obejmują system rozrywki dla pasażerów z tyłu (Rear Seat Entertainment) z dwoma 10" ekranami dotykowymi, pakietem Connect Pro z modemem 4G Wi-Fi oraz aplikacją Comfort Controller App, pozwalającą na sterowanie takimi funkcjami jak masaż, podgrzewanie i chłodzenie siedzeń oraz klimatyzacja z możliwością indywidualnego ustawienia temperatury. Oświetlenie wnętrza Enhanced Task Lighting stanowi wyposażenie standardowe i posiada tryby wybierane przez użytkownika, włączając w to tryb jasnego świecenia, a także ustawienie ciepłego światła aby stworzyć atmosferę relaksu, czyniąc Range Rovera idealnym kompanem Twojej podróży.

Akcesoria Land Rover Gear

 • System Click and go
  System Click and go

  System "Click and Go" jest wielofunkcyjnym rozwiązaniem pozwalającym mocować różne przedmioty za oparciami przednich siedzeń. Uniwersalność polega na mocowaniu wspólnej dla różnych zastosowań bazy do prętów prowadzących zagłówek przedniego fotela. Następnie, za pomocą jednego z wielu dostępnych wsporników, można zamocować stolik pochylony pod odpowiednim kątem, zaczepić przewożoną torbę, powiesić koszulę, marynarkę, czy żakiet. Każdy ze wsporników o konkretnym przeznaczeniu dostępny jest osobno, zależnie od potrzeb. Wspornik bazowy można łatwo zdemontować, jeśli nie jest potrzebny.

 • Wysuwane stopnie boczne
  Wysuwane stopnie boczne

  Eleganckie, praktyczne stopnie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z aamochodu. Starannie schowane pod progami, stopnie automatycznie wysuną się kiedy drzwi są otwarte lub kiedy są aktywowane za pomocą pilota. Chowają się automatycznie kiedy drzwi są zamknięte. Wrażliwe na zablokowanie. Celem ułatwienia dostępu do dachu kiedy drzwi są zamknięte, tryb automatyczny może zostać wyłączony. Wysuwane stopnie boczne są kompatybilne z przednimi fartuchami przeciwbłotnymi

 • Akcesoria transportowe
  Akcesoria transportowe

  Korzystaj z dodatkowej przestrzeni transportowej korzystając z dedykowanych akcesoriów transportowych, szerokiej palety boxów dachowych i uchwytów do przewożenia rowerów, kajaków i innych sprzętów sportowych.

 • Bagażnik
  Bagażnik

  Zoptymalizuj przesteń w bagażniku dzięki specjalnie dedykowanym akcesoriom, między innymi przgrodami bagażowymi, dzięki którym z łatwością oddzielisz bagażnik od przedziału dla pasażerów lub tez podzielisz bagażnik na dwie części, dodatkowo także można wykorzystać gumową lub materiałową matę podłogi w celu ochrony przed zabrudzeniami.