Design

Osiągi

Technologia

 • Infotainment
  Infotainment

  Dostępny w standardzie, składający się z dwóch 10-calowych ekranów dotykowych o wysokiej rozdzielczości zapewnia użytkownikom dostęp do wybranych informacji, pozwalając jednocześnie na korzystanie w tym samym czasie z różnych funkcji systemu.

 • Innowacje
  Innowacje

  W modelu Range Rover Sport do wyboru jest szeroka gama wyrafinowanych jednostek napędowych dostarczających zapewniających dynamiczne osiągi. Wybieraj spośród zaawansowanych silników benzynowych i wysokoprężnych oraz PHEV - naszego najnowszego rozwiązania w dziedzinie układów napędowych.

 • Osiągi na drodze
  Osiągi na drodze

  Wyjątkowa przyczepność oraz precyzyjny układ kierowniczy potwierdzają, że Range Rover Sport jest naszym najbardziej dynamicznym SUV-em. W połączeniu z idealnie zaprojektowanymi technologiami dostarcza niezapomnianych wrażeń z jazdy bez względu na nawierzchnię i warunki pogodowe.

 • Osiągi w terenie
  Osiągi w terenie

  Range Rover Sport wyróżnia się nadzyczajnym zdolnościami terenowymi dzięki połączeniu legendarnego napędu na 4 koła (AWD) oraz najnowszych systemów wspomagających jazdę w terenie.

 • Funkcje wspomagające kierowcę
  Funkcje wspomagające kierowcę

  Niezależnie od tego, czy przemieszczasz się zatłoczonymi ulicami miasta, czy podróżujesz autostradą, nad bezpieczeństwem wszystkich pasażerów czuwa szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, oferowanych w standardzie, opcjonalnie lub w ramach dodatkowego pakietu. Wszystkie dostępne systemy wspierające kierowcę pozwolą Ci również czerpać większą przyjemność z jazdy

 • Komfort i wygoda
  Komfort i wygoda

  Range Rover Sport przenosi komfort podróży kierowcy i pasażerów na wyższy poziom. Skrupulatnie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze teraz dodatkowo wyposażene w nowe, przednie fotele oferujące lepsze podparcie boczne i możliwość zamówienia tapicerki skórzanej Semi-Aniline.

Wszechstronność

Komfort i wygoda

Możliwości

Zrównoważony rozwój

 • Efektywność
  Efektywność

  Aby zagwarantować maksymalną wydajność paliwową, wszystkie wersje napędowe modelu Range Rover Sport wyposażone są w zaawansowany technologicznie, inteligentny system stop/start, który pozwala oszczędzić od 5 do 7 procent paliwa. System automatycznie wyłącza silnik na postoju. Ponowny rozruch jednostki napędowej następuje niezwłocznie po zwolnieniu przez kierowcę pedału hamulca. Dodatkowy Tryb ECO wykorzystuje zaawansowane oprogramowanie aby podróż była jeszcze bardziej wydajna i ekonomiczna.

 • Aluminium
  Aluminium

  Zastosowanie aluminiowej struktury nadwozia zmniejsza całkowitą masę pojazdu, obniża spalanie i emisję CO 2 oraz skutkuje poprawą osiągów.

 • Cykl życia
  Cykl życia

  W ramach strategii zrównoważonego rozwoju firma Land Rover dąży do tworzenia samochodów, które budowane są z wykorzystaniem większej ilości ekologicznych materiałów, w mniejszym stopniu zanieczyszczają środowisko i zużywają mniej zasobów naturalnych. Range Rover Sport został zaprojektowany z uwzględnieniem podejścia pełnego cyklu życia, w związku z czym w 85% nadaje się do powtórnego wykorzystania/przetworzenia, a pod koniec cyklu życia może zostać w 95% poddany recyklingowi.

Elementy bezpieczeństwa

 • ISOFIX
  ISOFIX

  Aby zapewnić bezpieczeństwo całej rodzinie, po obu stronach tylnej kanapy zamontowane są dwa punkty ISOFIX do mocowania dziecięcych fotelików.

 • Poduszki powietrzne
  Poduszki powietrzne

  Systemy bezpieczeństwa oraz poduszki powietrzne zapewniają bezpieczną podróż wszystkim pasażerom Range Rovera Sport.

 • Pasy bezpieczeństwa
  Pasy bezpieczeństwa

  Dodatkowe zabezpieczenie zapewniają napinacze pasów bezpieczeństwa, które w przypadku czołowego zderzenia, ograniczają przemieszczanie się podróżujących.

 • Reflektory LED
  Reflektory LED

  Range Rover Sport został standardowo wyposażony w pełne, zewnętrzne oświetlenie LED, które zostało zaprojektowane aby zużywać jak najmniej energii i zapewnić bezawaryjne użytkowanie przez cały cykl życia pojazdu.

 • Pozycja Sports Command Driving
  Pozycja Sports Command Driving

  Wysoka pozycja za kierownicą zapewnia dobrą widoczność w każdych warunkach. Na drodze widzisz więcej i z łatwością zostaniesz zauważony przez innych użytkowników drogi, co zapewni ci większą pewność i poczucie bezpieczeństwa.

 • Asystent hamowania awaryjnego (EBA)
  Asystent hamowania awaryjnego (EBA)

  Asystent wspomagania hamowania awaryjnego (EBA) rozpoznaje sytuacje, w których gwałtownie zaczynasz hamować, nie przykładając przy tym odpowiedniej siły. Automatycznie zwiększa ciśnienie w układzie hamulcowym, by zmaksymalizować skuteczność hamowania i systemu ABS, abyś mógł zatrzymać się w odpowiednim momencie.