Pakiety opcjonalne

Nadwozie

Nadwozie

Nadwozie

Dach panoramiczny

Możesz zastąpić klasyczny metalowy dach, dachem ze stałym panoramicznym oknem dachowym, bądź przesuwanym. Dach panoramiczny zmienia poczucie przestrzeni wnętrza i wypełnia je naturalnym światłem. Stały dach panoramiczny zapewnia niezakłócony obraz otoczenia, natomiast dach przesuwny pozwala na bezpośredni, łagodny kontakt z powiewami powietrza dostającego się do wnętrza.

Konfigurator

Wnętrze

 • Wykończenie
  Wykończenie

  Wybieraj spośród szerokiej palety dostepnych wykończeń wnętrza z drewna, aluminium oraz włókna węglowego. Rodzaje wykończeń mogą być dostępne w zależności od wybranej wersji wyposażenia.

 • Kolorostyka
  Kolorostyka

  Aby mieć pewność, że samochód będzie wyglądał tak dobrze jak się prowadzi, oddajemy do Twojej dyspozycji najwyższej jakości tapicerki materiałowe i skórzane w nowoczesnych połączeniach kolorystycznych przykładowo Ebony / Vintage Tan lub Ebony / Eclipse.

 • Fotele
  Fotele

  Dostępne są także z regulacją aż w 22 kierunkach, z możliwością wyboru obszycia z szerokiej palety materiałów w tym skórą Semi-Aniline w nowoczesnej kolorystyce. Opcjonalne funkcje masażu, podgrzewania lub chłodzenia zdecydowanie podnoszą komfort podróżowania.

Akcesoria Land Rover Gear

 • System Click and Go
  System Click and Go

  System "Click and Go" jest wielofunkcyjnym rozwiązaniem pozwalającym mocować różne przedmioty za oparciami przednich siedzeń. Uniwersalność polega na mocowaniu wspólnej dla różnych zastosowań bazy do prętów prowadzących zagłówek przedniego fotela. Następnie, za pomocą jednego z wielu dostępnych wsporników, można zamocować stolik pochylony pod odpowiednim kątem, zaczepić przewożoną torbę, powiesić koszulę, marynarkę, czy żakiet. Każdy ze wsporników o konkretnym przeznaczeniu dostępny jest osobno, zależnie od potrzeb. Wspornik bazowy można łatwo zdemontować, jeśli nie jest potrzebny

 • Wysuwane stopnie boczne
  Wysuwane stopnie boczne

  Eleganckie, praktyczne stopnie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z aamochodu. Starannie schowane pod progami, stopnie automatycznie wysuną się kiedy drzwi są otwarte lub kiedy są aktywowane za pomocą pilota. Chowają się automatycznie kiedy drzwi są zamknięte. Wrażliwe na zablokowanie. Celem ułatwienia dostępu do dachu kiedy drzwi są zamknięte, tryb automatyczny może zostać wyłączony. Wysuwane stopnie boczne są kompatybilne z przednimi fartuchami przeciwbłotnymi

 • Transport
  Transport

  Korzystaj z dodatkowej przestrzeni transportowej korzystając z dedykowanych akcesoriów transportowych, szerokiej palety boxów dachowych i uchwytów do przewożenia rowerów, kajaków i innych sprzętów sportowych.

 • Bagażnik
  Bagażnik

  Zoptymalizuj przesteń w bagażniku dzięki specjalnie dedykowanym akcesoriom, między innymi przgrodami bagażowymi, dzięki którym z łatwością oddzielisz bagażnik od przedziału dla pasażerów lub tez podzielisz bagażnik na dwie części, dodatkowo także można wykorzystać gumową lub materiałową matę podłogi w celu ochrony przed zabrudzeniami.