Range Rover Sport SVR jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym SUV-em na świecie.

John Edwards
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY, LAND ROVER SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Osiągi

  Osiągi SVR

  Pięciolitrowy, benzynowy silnik V8 o mocy 575 KM dostarcza potężny moment obrotowy 700 Nm, przemieniając go w przyspieszenie 0-100 km w 4,5 sekundy i maksymalną prędkość 280 km/h. Właściwości trakcyjne modelu SVR poprawiono tak, by był szybszy i zwinniejszy w zakrętach, niż jakikolwiek inny Land Rover, podczas gdy sportowe zawieszenie SVR zoptymalizowano pod względem osiągów i lepszego prowadzenia.

  Bądź na bieżąco

  Kluczowe elementy wyposażenia

  • Fotele SVR Performance
   Fotele SVR Performance

   Gwarantujące najwyższy komfort i znakomite trzymanie w zakrętach, nowe lekkie siedzenia SVR Performance, wykończone skórą Windsor już w standardzie są ogrzewane. Za dopłatą oferują także chłodzenie. Te eleganckie siedzenia są dostępne w czterech kombinacjach kolorystycznych i stylizowanej perforacji Cut Diamond

  • Wnętrze
   Wnętrze

   Ten pojazd to niewątpliwie SVR. Unikalna, sportowa kierownica ma wykończenie dopasowane kolorystycznie do wnętrza, ozdobionego logotypami SVR. Litery SVR wytłoczono również na zagłówkach i podkreślono w środkowym panelu deski rozdzielczej. Jeszcze więcej dynamicznych akcentów dostarczają najwyższej klasy wykończenia, w tym Satin Brushed Aluminium i Grand Black.

  • Nadwozie
   Nadwozie

   Karoseria jest atrakcyjniejsza niż kiedykolwiek przedtem, ze wspaniałymi 21" kołami i lakierowaną w kolorze nadwozia maską z włókna węglowego, która przyczynia się do redukcji jego masy i ogólnej poprawy osiągów. Maska może być również wykończona przyciągającym wzrok, odsłoniętym włóknem węglowym, mocno podkreślając sportowy charakter modelu SVR. Szeroka gama wyposażenia dodatkowego zapewnia wysoki stopień personalizacji, w tym nowe, lekkie 22" koła SVR ze stopu aluminium i nowe, czerwone lub czarne, lakierowane zaciski hamulców. Całość dopełniają nowoczesne reflektory Pixel LED ze światłami do jazdy dziennej LED.

  • Koła
   Koła

   Wersja SVR została standardowo wyposażona w 21" 5x2 ramienne obręcze aluminiowe w wykończeniu Satin Polish. Opcjonalnie można zamówić 22" obręcze aluminiowe "Wzór 5083" z wykończeniem Gloss Black lub Satin Polish.

  • Aktywny układ wydechowy
   Aktywny układ wydechowy

   Zintegrowane, cztery końcówki układu wydechowego wraz z funkcją Active Exhaust zapewniają wyjątkowy, gardłowy dźwięk silnika. Z oponami na błoto i śnieg, dostępnymi po raz pierwszy na kołach w rozmiarze 22" cali, SVR zapewnia zapierające dech w piersiach osiągi w najbardziej wymagających warunkach.

  • Zawieszenie
   Zawieszenie

   Lekkie obręcze aluminiowe zapewniają poprawę właściwości dynamicznych, podczas gdy bardziej sportowe nastawy układu zawieszenia, amortozowania i prowadzenia zapewniają lepszą trakcję i większą frajdę z jazdy.

  Silniki

  Silniki Przyspieszenie 0-100 km/h
  w sekundach
  Prędkość maksymalna km/h Moment obrotowy Nm Spalanie w cyklu mieszanym l/100km Emisja CO2 g/km
  V8 5.0 L Supercharged 575KM 8-biegowa przekładnia automatyczna Konfigurator Wszystkie dane są tymczasowe i podlegają oficjalnemu potwierdzeniu 4.5 283 700 12.7 290

  Wybierz wersję wyposażenia

  • S
  • SE
  • HSE
  • HSE Dynamic
  • Autobiography Dynamic
  • SVR