Design

Technologia

Osiągi

 • System multimedialny
  System multimedialny

  Wyjątkowy, nowy system multimedialny InControl Touch Pro Duo, posiada funkcjonalność i design jak żaden inny system. Dzięki niemu kierowca i pasażerowie mają stały dostęp do najważniejszych informacji i rozrywki. System został wyposażony w najnowsze i zaawansowane technologie abyś czerpał z podróży jak najwięcej.

 • Innowacje
  Innowacje

  Nowy Range Rover Velar zapewnia wydajność, wyrafinowanie i szybką reakcję na polecenia kierowcy dzięki szerokiej palecie zaawansowanych jednostek napędowych z rodziny Ingenium. Lekkie aluminiowe konstrukcje V6 i 4-cylindrowe zostały zaprojektowane aby sprostać wymaganiom kierowców przy jednoczesnym wykorzystaniu dużej części materiałów z recyklingu, mniejszej emisji CO2 oraz ograniczonemu spalaniu.

 • Na drodze
  Na drodze

  Pewna, komfortowa podróż pełna emocji. Innowacje, jak system Adaptive Dynamics oraz zawieszenie pneumatyczne które idealnie wybierają wszystkie nierówności zapewniając idealnie komfortową podróż oraz podniesienie zdolności terenowych. W efekcie, prowadzenie nowego Range Rovera Velar jest precyzyjne i pewne bez względu na panujące warunki otoczenia.

 • Off-road
  Off-road

  W celu zapewnienia pewności podczas poruszania się po bezdrożach nowy Range Rover Velar został wyposażony w system kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) jako standard oraz w opcjonalny układ Terrain Response 2. Dodatkowo dzięki inteligentnemu i legendarnemu napędowi na 4 koła (4WD) marki Land Rover dysponujesz największymi możliwościami jazdy terenowej w tej klasie pojazdów.

 • Funkcje wspomagające kierowcę
  Funkcje wspomagające kierowcę

  Nowy Range Rover Velar oferuje mnóstwo standardowych i opcjonalnych funkcji wspomagających jazdę i parkowanie. Będąc dziełem najbardziej innowacyjnego myślenia, inżynierii i technologii, samochód pomoże kierowcy z łatwością uporać się z większością sytuacji w gęstym ruchu miejskim, na autostradach, na zwykłych drogach i parkingach.

 • Komfort i wygoda
  Komfort i wygoda

  Dostępnych jest pięć różnych rodzajów wykończenia siedzeń materiałami premium wraz z wszechstronną, manualną lub elektryczną regulacją oraz takimi funkcjami, jak opcjonalna pamięć ustawień, podgrzewanie, wentylowanie oraz masaż.

Komfort i wygoda

Możliwości

Ekstremalne testy

 • Komora bezechowa
  Komora bezechowa

  W "neutralnym środowisku odsłuchowym" naszej komory pół-akustycznej wystawiamy kabinę auta na działanie szeregu różnych częstotliwości i wibracji, aby upewnić się, że nowy Range Rover Velar "brzmi" doskonale przy każdej prędkości i na każdej nawierzchni.

 • Aerodynamika
  Aerodynamika

  Nowy Range Rover Velar został opracowany w najnowocześniejszych tunelach aerodynamicznych oraz w komorach klimatycznych, w których odzwierciedlono najtrudniejsze warunki, z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć.

 • Gorący i zimny klimat
  Gorący i zimny klimat

  Zarówno w warunkach rzeczywistych, jak i w naszych komorach klimatycznych mrozimy pojazdy do -40°C i "pieczemy" do temperatury 50°C. Następnie dokładnie sprawdzamy kluczowe funkcje i systemy w oparciu o nasze standardy jakości. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach możesz więc liczyć na pełen komfort uzupełniony poczuciem bezpieczeństwa.

 • Off-road
  Off-road

  Od oblodzonych nawierzchni Arjeplog w Szwecji po żar piasków pustyni Dubaju: każdy pojazd musi wszędzie wykazać się niezrównanymi osiągami jazdy terenowej. Prototypy powstają w oparciu o jazdę na dystansach pokonywanych na około 8 500 km najtrudniejszych nawierzchni.

Uniwersalność

Bezpieczeństwo

 • ISOFIX
  ISOFIX

  Punkty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX przy tylnych fotelach Range Rovea Velar zapewniają łatwy montaż oraz mocne połączenie fotelika z konstrukcją samochodu zdecydowanie podnosząc poziom bezpieczeństwa.

 • Poduszki powietrzne
  Poduszki powietrzne

  Obszerny system bezpieczeństwa nowego Range Rovera Velar wyposażony w 6 poduszek powietrznych zapewnia idealną ochronę wszystkich podróżujących.

 • Pasy bezpieczeństwa
  Pasy bezpieczeństwa

  Pasy bezpieczeństwa wyposażone w napinacze działają w połączeniu z poduszkami powietrznymi i zapewniają dodatkową ochronę w razie uderzenia przodem poprzez ograniczenie przesunięcia pasażerów do przodu.

 • Pozycja kierowcy Sports Command Driving
  Pozycja kierowcy Sports Command Driving

  Pozycja kierowcy Sports Command Driving zapewnia doskonałą widoczność drogi i warunków otoczenia, co pozwala pewniej i bezpieczniej poruszać się, także w trudnych warunkach terenowych.

 • Systemy wspomagające prowadzenie
  Systemy wspomagające prowadzenie

  Range Rover Velar wykorzystuje najnowsze technologie wspomagające bezpieczeństwo takie jak Elektroniczna kontrola trakcji (ETC) oraz Elektroniczny rozdział siły hamowania (EBD), który automatycznie rozdziela siłę hamowania pomiędzy osiami samochodu w celu zminimalizowania drogi hamowania.

 • Asystent awaryjnego hamowania
  Asystent awaryjnego hamowania

  Asystent awaryjnego hamowania wie kiedy kierowca używa hamulców nagle lecz bez użycia koniecznej siły zapewniającej najkrótszą drogę hamowania. W takiej sytuacji system zwiększa ciśnienie w układzie hamulcowym poprzez pompę układu ABS zapewniając, że zatrzymasz się w porę i unikniesz kolizji.