Design

  Technologia

  Osiągi

  • System multimedialny
   System multimedialny

   Wyjątkowy, nowy system multimedialny InControl Touch Pro Duo, posiada funkcjonalność i design jak żaden inny system. Dzięki niemu kierowca i pasażerowie mają stały dostęp do najważniejszych informacji i rozrywki. System został wyposażony w najnowsze i zaawansowane technologie abyś czerpał z podróży jak najwięcej.

  • Innowacje
   Innowacje

   Nowy Range Rover Velar zapewnia wydajność, wyrafinowanie i szybką reakcję na polecenia kierowcy dzięki szerokiej palecie zaawansowanych jednostek napędowych z rodziny Ingenium. Lekkie aluminiowe konstrukcje V6 i 4-cylindrowe zostały zaprojektowane aby sprostać wymaganiom kierowców przy jednoczesnym wykorzystaniu dużej części materiałów z recyklingu, mniejszej emisji CO2 oraz ograniczonemu spalaniu.

  • Na drodze
   Na drodze

   Pewna, komfortowa podróż pełna emocji. Innowacje, jak system Adaptive Dynamics oraz zawieszenie pneumatyczne które idealnie wybierają wszystkie nierówności zapewniając idealnie komfortową podróż oraz podniesienie zdolności terenowych. W efekcie, prowadzenie nowego Range Rovera Velar jest precyzyjne i pewne bez względu na panujące warunki otoczenia.

  • Off-road
   Off-road

   W celu zapewnienia pewności podczas poruszania się po bezdrożach nowy Range Rover Velar został wyposażony w system kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) jako standard oraz w opcjonalny układ Terrain Response 2. Dodatkowo dzięki inteligentnemu i legendarnemu napędowi na 4 koła (4WD) marki Land Rover dysponujesz największymi możliwościami jazdy terenowej w tej klasie pojazdów.

  • Funkcje wspomagające kierowcę
   Funkcje wspomagające kierowcę

   Nowy Range Rover Velar oferuje mnóstwo standardowych i opcjonalnych funkcji wspomagających jazdę i parkowanie. Będąc dziełem najbardziej innowacyjnego myślenia, inżynierii i technologii, samochód pomoże kierowcy z łatwością uporać się z większością sytuacji w gęstym ruchu miejskim, na autostradach, na zwykłych drogach i parkingach.

  • Komfort i wygoda
   Komfort i wygoda

   Dostępnych jest pięć różnych rodzajów wykończenia siedzeń materiałami premium wraz z wszechstronną, manualną lub elektryczną regulacją oraz takimi funkcjami, jak opcjonalna pamięć ustawień, podgrzewanie, wentylowanie oraz masaż.

  Komfort i wygoda

  Możliwości

  Ekstremalne testy

  • Komora bezechowa
   Komora bezechowa

   W "neutralnym środowisku odsłuchowym" naszej komory pół-akustycznej wystawiamy kabinę auta na działanie szeregu różnych częstotliwości i wibracji, aby upewnić się, że nowy Range Rover Velar "brzmi" doskonale przy każdej prędkości i na każdej nawierzchni.

  • Aerodynamika
   Aerodynamika

   Nowy Range Rover Velar został opracowany w najnowocześniejszych tunelach aerodynamicznych oraz w komorach klimatycznych, w których odzwierciedlono najtrudniejsze warunki, z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć.

  • Gorący i zimny klimat
   Gorący i zimny klimat

   Zarówno w warunkach rzeczywistych, jak i w naszych komorach klimatycznych mrozimy pojazdy do -40°C i "pieczemy" do temperatury 50°C. Następnie dokładnie sprawdzamy kluczowe funkcje i systemy w oparciu o nasze standardy jakości. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach możesz więc liczyć na pełen komfort uzupełniony poczuciem bezpieczeństwa.

  • Off-road
   Off-road

   Od oblodzonych nawierzchni Arjeplog w Szwecji po żar piasków pustyni Dubaju: każdy pojazd musi wszędzie wykazać się niezrównanymi osiągami jazdy terenowej. Prototypy powstają w oparciu o jazdę na dystansach pokonywanych na około 8 500 km najtrudniejszych nawierzchni.

  Uniwersalność

  Bezpieczeństwo

  • ISOFIX
   ISOFIX

   Punkty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX przy tylnych fotelach Range Rovea Velar zapewniają łatwy montaż oraz mocne połączenie fotelika z konstrukcją samochodu zdecydowanie podnosząc poziom bezpieczeństwa.

  • Poduszki powietrzne
   Poduszki powietrzne

   Obszerny system bezpieczeństwa nowego Range Rovera Velar wyposażony w 6 poduszek powietrznych zapewnia idealną ochronę wszystkich podróżujących.

  • Pasy bezpieczeństwa
   Pasy bezpieczeństwa

   Pasy bezpieczeństwa wyposażone w napinacze działają w połączeniu z poduszkami powietrznymi i zapewniają dodatkową ochronę w razie uderzenia przodem poprzez ograniczenie przesunięcia pasażerów do przodu.

  • Pozycja kierowcy Sports Command Driving
   Pozycja kierowcy Sports Command Driving

   Pozycja kierowcy Sports Command Driving zapewnia doskonałą widoczność drogi i warunków otoczenia, co pozwala pewniej i bezpieczniej poruszać się, także w trudnych warunkach terenowych.

  • Systemy wspomagające prowadzenie
   Systemy wspomagające prowadzenie

   Range Rover Velar wykorzystuje najnowsze technologie wspomagające bezpieczeństwo takie jak Elektroniczna kontrola trakcji (ETC) oraz Elektroniczny rozdział siły hamowania (EBD), który automatycznie rozdziela siłę hamowania pomiędzy osiami samochodu w celu zminimalizowania drogi hamowania.

  • Asystent awaryjnego hamowania
   Asystent awaryjnego hamowania

   Asystent awaryjnego hamowania wie kiedy kierowca używa hamulców nagle lecz bez użycia koniecznej siły zapewniającej najkrótszą drogę hamowania. W takiej sytuacji system zwiększa ciśnienie w układzie hamulcowym poprzez pompę układu ABS zapewniając, że zatrzymasz się w porę i unikniesz kolizji.