“Wersja SVAutobiography Dynamic uzupełnia ofertę utytułowanego Range Rovera Velar, który zdobył nagrodę 2018 World Car Design of the Year. Dzięki 5-litrowemu silnikowi benzynowemu V8 przenosi wyrafinowanie i osiągi na zupełnie inny, wyższy poziom.”

Michael Van Der Sande,
Dyrektor Zarządzający działu Special Vehicle Operations

DESIGN

Kluczowe elementy wyposażenia

 • Koła
  Koła

  Design standardowych, 21-calowych obręczy aluminiowych pomaga poprawić precyzję i prowadzenie pojazdu. Opcjonalne koła o średnicy 22" dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia.

 • Luksusowe fotele
  Luksusowe fotele

  Aby uzyskać najwyższy poziom luksusu, fotele zostały obszyte unikalną, perforowaną tapicerką skórzaną Windsor oraz wyposażone w sterowanie elektryczne w 20-kierunkach z funkcją podgrzewania, wentylowania oraz masażem. Ogrzewane i rozkładane tylne siedzenia zapewniają najwyższy komfort podróżowania.

 • Nowoczesne otoczenie
  Nowoczesne otoczenie

  Od aluminiowych łopatek zmiany biegów do moletowanego wykończenia obrotowej dźwigni zmiany biegów i przełączników sterujących, każdy szczegół tego pojazdu został wykonany z najwyższą starannością, aby zapewnić wzorcowe poziomy luksusu i wyrafinowania.

 • Możliwości terenowe
  Możliwości terenowe

  Land Rover od zawsze był synonimem zdolności terenowych. Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic nie jest wyjątkiem. Jego zestaw precyzyjnie opracowanych technologii gwarantuje, że możesz z łatwością pokonać wszystko, od trawy, żwiru i śniegu, po błoto, koleiny i piasek.

 • Aktywny układ wydechowy
  Aktywny układ wydechowy

  Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic zawiera aktywny, sportowy układ wydechowy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania, lekki system zapewnia ekscytującą wydajność i zapewnia charakterystyczne brzmienie silnika.

 • Dynamika jazdy
  Dynamika jazdy

  Zapewniając absolutny szczyt dynamicznej wydajności, Range Rover Velar SVA Dynamic oferuje wyjątkowe zdolność zarówno na drodze, jak i w terenie. Napęd na cztery koła i układ Intelligent Driveline Dynamics współpracują ze sobą, aby zoptymalizować trakcję i zużycie paliwa.

Osiągi

WYRAFINOWANIE

SILNIK

Silnik Przyspieszenie 0-100km/h
w sek
Prędkość maksymalna km/h Maksymalny moment obrotowy Nm
SILNIK 5,0L V8 SUPERCHARGED Dane docelowe oparte na projekcie koncepcyjnym pojazdu - dane mogą ulec zmianie 4.5 274 680