“Wersja SVAutobiography Dynamic uzupełnia ofertę utytułowanego Range Rovera Velar, który zdobył nagrodę 2018 World Car Design of the Year. Dzięki 5-litrowemu silnikowi benzynowemu V8 przenosi wyrafinowanie i osiągi na zupełnie inny, wyższy poziom.”

  Michael Van Der Sande,
  Dyrektor Zarządzający działu Special Vehicle Operations

  DESIGN

  Kluczowe elementy wyposażenia

  • Koła
   Koła

   Design standardowych, 21-calowych obręczy aluminiowych pomaga poprawić precyzję i prowadzenie pojazdu. Opcjonalne koła o średnicy 22" dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia.

  • Luksusowe fotele
   Luksusowe fotele

   Aby uzyskać najwyższy poziom luksusu, fotele zostały obszyte unikalną, perforowaną tapicerką skórzaną Windsor oraz wyposażone w sterowanie elektryczne w 20-kierunkach z funkcją podgrzewania, wentylowania oraz masażem. Ogrzewane i rozkładane tylne siedzenia zapewniają najwyższy komfort podróżowania.

  • Nowoczesne otoczenie
   Nowoczesne otoczenie

   Od aluminiowych łopatek zmiany biegów do moletowanego wykończenia obrotowej dźwigni zmiany biegów i przełączników sterujących, każdy szczegół tego pojazdu został wykonany z najwyższą starannością, aby zapewnić wzorcowe poziomy luksusu i wyrafinowania.

  • Możliwości terenowe
   Możliwości terenowe

   Land Rover od zawsze był synonimem zdolności terenowych. Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic nie jest wyjątkiem. Jego zestaw precyzyjnie opracowanych technologii gwarantuje, że możesz z łatwością pokonać wszystko, od trawy, żwiru i śniegu, po błoto, koleiny i piasek.

  • Aktywny układ wydechowy
   Aktywny układ wydechowy

   Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic zawiera aktywny, sportowy układ wydechowy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania, lekki system zapewnia ekscytującą wydajność i zapewnia charakterystyczne brzmienie silnika.

  • Dynamika jazdy
   Dynamika jazdy

   Zapewniając absolutny szczyt dynamicznej wydajności, Range Rover Velar SVA Dynamic oferuje wyjątkowe zdolność zarówno na drodze, jak i w terenie. Napęd na cztery koła i układ Intelligent Driveline Dynamics współpracują ze sobą, aby zoptymalizować trakcję i zużycie paliwa.

  Osiągi

  WYRAFINOWANIE

  SILNIK

  Silnik Przyspieszenie 0-100km/h
  w sek
  Prędkość maksymalna km/h Maksymalny moment obrotowy Nm
  SILNIK 5,0L V8 SUPERCHARGED Dane docelowe oparte na projekcie koncepcyjnym pojazdu - dane mogą ulec zmianie 4.5 274 680