NOWY RANGE ROVER

PIONIER INNOWACJI
NOWY RANGE ROVER
Range Rover ma bogate dziedzictwo pionierskich innowacji i kolejny raz podnosi poprzeczkę w zakresie precyzji i jakości.

INNOWACJE SŁUŻĄCE BEZKOMPROMISOWEJ STYLIZACJI

Nasza nowoczesna wizja wzornictwa jest realizowana dzięki połączeniu najnowocześniejszych technik inżynieryjnych z intuicyjnymi technologiami.

DESIGN ENABLING INNOVATION

Gładkie, spawane laserowo powierzchnie wykończenia dachu zapewniają gładką powierzchnię, zgodną z naszą filozofią minimalistycznego projektowania. Wpuszczane elementy zapewniają efekt czystej bryły pojazdu i zwiększają wydajność aerodynamiczną. Zaokrąglona krawędź drzwi styka się z szybą w prostym, czystym wykończeniu dzięki ukrytej ramce. Reflektory Digital LED Range Rovera wyposażone są w wiodący w branży mikroprocesor i 1,2 miliona mikroluster. Mogą one skupić się na 16 obiektach jednocześnie i wygasić odbicia. Pierwsze na świecie ukryte światła tylne świecą żywą czerwienią diod LED podczas pracy lub pozostają częścią czarnej błyszczącej tafli, gdy nie są używane.

OAZA SPOKOJU

Aktywna redukcja hałasu i wyrafinowana konstrukcja wykorzystująca różne metale, zapewniają jedną z najcichszych kabin samochodu osobowego.

Aktywna redukcja szumów nowej generacji eliminuje niepożądane hałasy i szumy. Zmniejsza obciążenie poznawcze kierowcy i pasażerów, dzięki czemu wszyscy docierają do celu wypoczęci. Pierwsze na świecie głośniki w zagłówkach z redukcją hałasu tworzą indywidualne strefy ciszy, zapewniając najwyższy poziom komfortu w kabinie. Cztery akcelerometry i mikrofony umieszczone na zewnątrz Range Rovera monitorują drgania kół, hałas opon i dźwięki silnika, generując sygnał tłumiący hałas odtwarzany przez 35 głównych głośników pojazdu. Ulepszenia inżynieryjne przyczyniają się do 24-procentowej poprawy transmisji hałasu, nawet przed zastosowaniem Aktywnej Redukcji Hałasu.

INTUICYJNIE ZINTEGROWANE

Prawdziwy nowoczesny luksus wymaga zaawansowanych funkcji, które są płynnie zintegrowane i zawsze aktualne.

Zaawansowane funkcje - w tym Amazon Alexa, Remote Park Assist1i Pivi Pro2 są płynnie zintegrowane, łatwe w użyciu i bardzo istotne. Dzięki aktualizacjom typu software-over-the-air (SOTA), Range Rover doskonali się w miarę rozwoju oprogramowania.

ELEKTRYCZNY POTENCJAŁ

Nowa platfroma Range Rovera stanowi fundament dla wydajnych opcji układu napędowego, w tym hybrydy elektrycznej typu plug-in o zwiększonym zasięgu (PHEV). W pełni elektryczny Range Rover dołączy do rodziny w 2024 roku, stając na czele naszego dążenia do elektrycznej przyszłości.

CODZIENNE DOJAZDY

0.75

Dzięki zasięgowi 113 km w trybie elektrycznym, 75% codziennych podróży3 możesz pokonać na prądzie.

ZASIĘG ELEKTRYCZNY (EV) DO

113 km **

WLTP. Spodziewany zasięg w relnych warunkach to 88 km.

EMISJA CO2OD

18 g/km **

Ciesz się zerową emisją spalin w trybie EV.

CZAS ŁADOWANIA NA PUBLICZNEJ STACJI

<60 MINS

Uzupełnij energię elektryczną do 80% w <60 mins with DC rapid charging4.

MLA-FLEX

Modułowa architektura wzdłużna łącząca różne (MLA-Flex) stanowi doskonałą bazę dla jeszcze wyższego poziomu komfortu i wyrafinowania.

MLA-FLEX
MLA-FLEX

Nowy projekt nadwozia Range Rovera łączy niską masę, wytrzymałość i sztywność. Nowe nadwozie MLA-Flex jest do 50 procent sztywniejsze, a udoskonalenia inżynieryjne przyczyniają się do 24 procentowej poprawy w zakresie redukcji przenoszenia hałasu. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technik inżynieryjnych z 260 000 wirtualnych testów i 1,2 mln km testów prototypów, Range Rover jest solidny, wyrafinowany i zapewnia wzorcową jakość.

ODKRYWAJ DALEJ

GŁÓWNE CECHY

GŁÓWNE CECHY

Range Rover stanowi wzór do naśladowania.
WERSJE RANGE ROVERA

WERSJE RANGE ROVERA

Zobacz pełną gamę wersji Range Rovera
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz dane i specyfikacje.

**Zobacz dane WLTP.

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, energii i zasięg mogą się różnić w zależności od czynników takich jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół, zamontowane akcesoria, aktualna trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na standardowej trasie.

1Dostępne od połowy 2022 r.

2Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu zapewnianego przez Dystrybutora firmy Land Rover.

3Dane zakładają, że ładowanie odbywa się tylko w domu i opierają się na anonimowych informacjach dotyczących użytkowania przez klientów Range Rovera.

4Czasy ładowania różnią się w zależności od wielu czynników, w tym między innymi wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanej ładowarki i czasu trwania ładowania.

Funkcje opcjonalne, ich dostępność może się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) i rynku lub wymagać instalacji innych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji samochodowych tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić, że przez cały czas w pełni kontrolują pojazd.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi innych firm i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rovera dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zapewnionym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa są zależne od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.