LAND ROVER DEFENDER

MODELS

STYLE NADWOZIA

Kształt i długość pojazdu wpływają na jego ogólne atrybuty.​

MODELE

Zestaw unikalnych cech definiuje wygląd i charakter każdego modelu.

PAKIETY SPECYFIKACJI

Każdy pakiet obejmuje dodatkowe specyfikacje i ekskluzywne funkcje.

PAKIETY STYLISTYCZNE

Ekskluzywna interpretacja pojazdu. Z ograniczeniem czasowym lub liczbowym.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

DEFENDER 90
DEFENDER

DEFENDER 90 SE

Cena od 409 400 PLN
Lepsza widoczność na każdej trasie. Funkcje dodatkowe w stosunku do modelu Defender 90 S.
Specyfikacja w skrócie

Specyfikacja w skrócie

P400 AWD AUTOMATIC MHEV

Prędkość maksymalna (km/h)

191

Przyspieszenie 0–100 km/h w s

6.0

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km

9.6
Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

Kluczowe Elementy Wyposażenia
  • Reflektory Matrix LED ze światłami do jazdy dziennej LED
  • Przednie światła przeciwmgielne
  • Automatyczne poziomowanie reflektorów
KOŁA
  • 20" wzór 5094 Gloss Sparkle Silver
WNĘTRZE
  • Elektrochromatyczne wewnętrzne lusterko wsteczne
  • Oświetlenie wnętrza Premium
FOTELE I TAPICERKI
  • Fotele przednie regulowane elektrycznie w 12 kierunkach z pamięcią ustawień (manualna regulacja zagłówka w 2 kierunkach)
INFOTAINMENT
  • MeridianTM Sound
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
  • PAKIET BLIND SPOT ASSIST

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

HYBRYDA TYPU PLUG-IN

HYBRYDA TYPU PLUG-IN

Odkryj jazdę hybrydą typu plug-in.
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz fakty i liczby.
ZOBACZ SPECYFIKACJE
OPCJE I AKCESORIA

OPCJE I AKCESORIA

Spersonalizuj swojego Land Rovera Defendera
ZOBACZ OPCJE I AKCESORIA
PAKIETY AKCESORIÓW

PAKIETY AKCESORIÓW

Do wyboru są cztery pakiety.
POZNAJ DOSTĘPNE PAKIETY AKCESORIÓW

Prędkość maksymalna wynosi 209 km/h (130 mph) z założonymi kołami 22-calowymi.

‡‡W połączeniu z silnikiem elektrycznym.

Prędkość maksymalna wynosi 191 km/h (119 mph) z założonymi kołami 20-calowymi.

119-calowe obręcze kół Style 6009 są standardowo oferowane w wersji z silnikiem D300 i P400e.
2Konsola środkowa z podłokietnikiem jest standardem w modelach z silnikiem P400e.
3Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po okresie początkowym wskazanym przez dealera marki Land Rover.
4Tylko kompatybilne smartfony. Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Możliwość korzystania z usług Apple CarPlay jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay. Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Android Auto. Możliwość korzystania z usług Android Auto jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.android.com/intl/en_uk/auto/ App Store jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Sklep Google Play jest znakiem towarowym Google LLC.​

5Aplikacja Remote obejmuje subskrypcję usług, które można przedłużyć po początkowym okresie uzgodnionym z dealerem marki Land Rover. Aplikację Remote należy pobrać ze sklepu Apple App Store lub Google Play. Tylko kompatybilne smartfony.

6Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Standardowa roczna subskrypcja, która może zostać przedłużona po upływie okresu początkowego wskazanego przez dealera marki Land Rover.

7Elektronicznie sterowane zawieszenie pneumatyczne z adaptacyjną dynamiką jest standardem w wersji P400e.

8Podlega lokalnym przepisom. Jeśli użytkownicy okularów dwuogniskowych lub progresywnych nie będą w stanie łatwo ustawić cyfrowego obrazu lusterka wstecznego ClearSight, będą oni mogli w dowolnym momencie powrócić do trybu zwykłego lusterka. Obraz nie jest nadawany na żywo. Sprawdź otoczenie dla bezpieczeństwa. Podlega lokalnym przepisom.

7Na niektórych rynkach wymaga szkła tłumiącego promieniowanie słoneczne. Wskazówki nawigacyjne pojawiają się na przedniej szybie tylko wówczas, gdy w pojeździe zainstalowany jest system Pivi Pro.

Modele Defender V8 nie mają możliwości obciążania dachu. Ograniczone opcje wyposażenia dodatkowego, szczegółowe informacje można uzyskać u lokalnego dealera marki Land Rover.

Należy pamiętać, że elementy standardowe mogą zostać zastąpione innymi przy wyborze alternatywnych wersji wykończenia. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od kraju zakupu, wariantu silnika i skrzyni biegów.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z dealerem marki Land Rover. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM ze stosowną umową na transmisję danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie uzgodnionym z dealerem. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji.

Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM ze stosowną umową na transmisję danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie uzgodnionym z dealerem.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i „three fields device” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji technologicznych pojazdu tylko wówczas, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.