POZNAJ DEFENDERA

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DALEJ
WYRAZISTE WZORNICTWO

WYRAZISTE WZORNICTWO

Nowoczesne, imponujące proporcje. Minimalistyczne, wyrafinowane płaszczyzny. Wysoko położona maska, wyrzeźbiony grill i precyzyjne detale.
ZAPROJEKTUJ SWÓJ EGZEMPLARZ
Range Rover Defender interior
NOWOCZESNY I NIEZŁOMNY

NOWOCZESNY I NIEZŁOMNY

Mistrzowska realizacja połączenia wytrzymałości i funkcjonalności. Elementy wnętrza zostały pokryte bardzo trwałym lakierem proszkowym, dzięki czemu wnętrze pojazdu jest tak samo odporne na zużycie jak konstrukcja nadwozia.
ZAPROJEKTUJ SWÓJ EGZEMPLARZ

NOWA INTERPRETACJA IKONY

DEFENDER 130 OUTBOUND

DEFENDER 130 OUTBOUND

Niesamowite połączenie zdolności terenowych i komfortu. Poznaj możliwości wykorzystania przestrzeni do odpoczynku, spania i przechowywania.
ZAPROJEKTUJ SWÓJ EGZEMPLARZ

WYTRZYMAŁY I NIEZWYCIĘŻONY

EKSTREMALNIE TESTOWANY

EKSTREMALNIE TESTOWANY

Lekkie samonośne nadwozie zostało zaprojektowane i przetestowane w ekstremalnych warunkach na całym świecie, w ponad 73 000 prób na dystansie 3,9 miliona kilometrów. To nasz najbardziej niezłomny Defender w historii.
PRZEWÓZ BAGAŻU

PRZEWÓZ BAGAŻU

Nigdy nie idź na kompromis. Transport sprzętów i bagaż ułatwia dopuszczalne dynamiczne obciążenie dachu do 168 kg**. Statyczne dopuszczalne obciążenie, wynoszące aż 300kg,** pozwala jeszcze pełniej przeżywać przygody. Jeśli więc masz ochotę spędzić noc w otoczeniu natury, dachowy namiot umożliwi Ci dokładnie to.
PIVI PRO

PIVI PRO

Pozostań w kontakcie dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu systemowi multimedialnemu Pivi Pro3. Steruj nim z pomocą intuicyjnego 11,4-calowego ekranu dotykowego, tworzącego przejrzystą i elegancką deskę rozdzielczą i wygodnie wybieraj ustawienia głośności, klimatyzacji i siedzeń.
ANGAŻUJĄCY DŹWIĘK

ANGAŻUJĄCY DŹWIĘK

Usłysz na nowo, swoją ulubioną muzykę, dzięki 700-watowemu systemowi Meridian TM Surround Sound System. 14 głośników i dwukanałowy subwoofer zapewniają krystalicznie czyste soprany i silne basy, rozprowadzone w całej kabinie.
WYGODA I AKTUALNOŚĆ

WYGODA I AKTUALNOŚĆ

Dostęp do aplikacji Twojego smartfona pozwalają wygodnie korzystać z multimediów,4 a system Software-over-the-air (SOTA) dba o to, by Twój Defender był zawsze aktualny.
NIEZABURZONY WIDOK

NIEZABURZONY WIDOK

Miej oko na obszar za samochodem dzięki lusterku wstecznemu ClearSight5. Niezależnie, czy kabinę zajmują rośli pasażerowie czy przewożony sprzęt - obraz video z tylnej kamery zapewni odpowiednią widoczność.
SYSTEMY ASYSTUJĄCE

SYSTEMY ASYSTUJĄCE

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia prowadzenia pojazdu i parkowania. Wiele innowacyjnych technologi działa tak, by jazda dawała maksimum przyjemności.

IMPONUJĄCE OSIĄGI

DEFENDER PHEV

DEFENDER PHEV

Bezkompromisowy hybrydowy napęd „plug-in” Defendera PHEV oferuje zasięg elektryczny do 51km (WLTP)**. Umożliwia on również korzystanie z szybkiego ładowania ładowarkami DC, dzięki którym naładowanie od 0 do 80% może zając zaledwie 30 minut. Dodatkowo moc systemowa to aż 404KM.

SPECYFIKACJA NAPĘDU HYBRYDOWEGO PHEV

ZASIĘG ELEKTRYCZNY (DO)**

51 KM

WLTP, oczekiwany realny zasię do 43 km.

0-100 KM/H

5,6 S

0-60 mph w 5,4 s.

ŁADOWANIE ŁADOWARKĄ PUBLICZNĄ (OD)

0,5 H

Szybkie ładowanie DC od 0 do 80 procent w ok. 30 min.

UCIĄG (DO)

3.000 KG

Uciąg różni się w zależności od wybranego silnika.

DOPASOWANY DO CIEBIE

Gotowy na każde warunki, z jeszcze większymi możliwościami i wytrzymałością - Defeneder może stać się jeszcze bardziej indywidualny, dzięki pakietom akcesoriów.

POZNAWAJ DALEJ

MODELE DEFENDERA

MODELE DEFENDERA

Zobacz pełną gamę.
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz dane i specyfikacje

**Zobacz dane WLTP

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta, przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE, z całkowicie naładowanym akumulatorem. Tylko w celach porównawczych. Liczby ze świata rzeczywistego mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Wartości zasięgu oparte są na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

*Na mokro: pojemność zmierzona poprzez symulację wypełnienia bagażnika cieczą.

**Defender 110 i 130 z oponami terenowymi. Niedostępne w wersjach V8.

*Maksymalna prędkość wynosi 191km/h, jeśli wybrano obręcze 20-calowe.

1Nie łączy się z przednim systemem ochronnym oraz orurowamiem "A".

2Zawsze sprawdź przebieg toru i głębokość przed rozpoczęciem przeprawy wodnej.

3Nawigacja Connected Navigation wymaga przedłużenia subskrypcji po początkowym bezpłatnym okresie.

4Mogą obowiązywać zasady dozwolonego użytku. Standardowa roczna subskrypcja, którą można przedłużyć po początkowym okresie.
5Funkcja podlegająca lokalnym przepisom. Jeśli użytkownicy okularów dwuogniskowych lub progresywnych nie mogą łatwo ustawić ostrości na cyfrowym lusterku ClearSight, mogą w dowolnym momencie powrócić do trybu standardowego lusterka wstecznego.