NOWY RANGE ROVER

NOWY RANGE ROVER


KWINTESENCJA ELEGANCJI
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NA ŻYWO Z LONDYNU

Dołącz do naszego wydarzenia w Royal Opera House 26 października o 21:40, by po raz pierwszy zobaczyć najbardziej wyrafinowanego Range Rovera w historii.

Nowy Range Rover stanowi znakomity wyraz naszej wizji tworzenia najbardziej pożądanych luksusowych samochodów. To kolejny oszałamiający pokaz pionierskich innowacji, które są nieodłącznie związane z Range Roverem od ponad 50 lat.
Thierry Bolloré
Chief Executive Officer, Jaguar Land Rover

ODKRYWAJ DALEJ

Zarejestruj się, by otrzymywać specjalne informacje bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową lub zapoznaj się z gamą modeli Range Rover, by znaleźć ten, który pasuje do Ciebie najlepiej.

INFORMACJE O NIEZWYKŁYCH CECHACH

INFORMACJE O NIEZWYKŁYCH CECHACH

Nowy Range Rover to efekt doskonalenia naszych technologii od ponad 50 lat. Zapoznawanie się ze ekskluzywnymi informacjami pozwoli Ci przekonać się, co sprawiło, że po raz kolejny udało nam sie podnieść poprzeczkę osiągów i luksusu na niedostępny wcześniej dla żadnego samochodu poziom.
GAMA MODELI RANGE ROVER

GAMA MODELI RANGE ROVER

Rodzina modeli Range Rover to nie tylko flagowy Range Rover, ale także dynamiczny Range Rover Sport, stylowy Range Rover Velar i miejski Range Rover Evoque. Każdy z nich stworzony został z najwyższą dbałością o styl i wyrafinowanie.