NOWY RANGE ROVER SV

NOWY RANGE ROVER SV

WYKWINTNA INTERPRETACJA LUKSUSU
I PERSONALIZACJI RANGE ROVERA
ZOBACZ GALERIĘ​
Nowy Range Rover SV oferuje większy wybór, doskonalsze rzemiosło i namacalne ulepszenia dla wszystkich, którzy chcą się prawdziwie wyróżnić. To pełen luksus, którego możesz dotknąć i który możesz zobaczyć.

NOWY RANGE ROVER SV

Wyrafinowany. Luksusowy. Ekskluzywny. Najlepszy Range Rover w historii

LUKSUS RANGE ROVERA

Podziwiaj piękne nadwozie z ekskluzywną przednią kratką chłodnicy i zderzakiem oraz dwukolorowym napisem Range Rover. Rozsiądź się wygodnie w fotelach wykonanych z pół-anilinowej skóry. Dotknij luksusowych ceramicznych elementów obsługi w kolorze Gloss White. Każda podróż jest wyjątkowa.

PERSONALIZACJA SV

Tworzenie swojego Range Rovera SV to osobiste doświadczenie.Materiały unikalne dla SV obejmują wykończenie ceramiczne Gloss White z wytłoczonym wzorem mozaiki lub kontrastującą okleinę Natural Dark Linear Wenge z mozaikowymi metalowymi inkrustacjami.

BEZPROBLEMOWA ŁĄCZNOŚĆ

Intuicyjny i łatwo łączący się ze smartfonem system Pivi Pro jest tak samo przydatny dla pasażerów, jak i dla kierowcy. Dwa ekrany dotykowe o przekątnej 13,1 cala, dostępne wyłącznie w wersji SV, dostarczają pasażerom siedzącym z tyłu pojazdu wszelkich informacji i rozrywki.

PAKIET SV SIGNATURE

Czteromiejscowy pakiet SV Signature zapewnia niesamowite wrażenia dla pasażerów w modelach ze zwiększonym rozstawem osi, łącząc swobodną wygodę ze zwiększonym komfortem.

POWSTAJE HARMONIA

Tylna konsola, wykończona skórą Windsor lub nieskórzaną tkaniną UltrafabricTM*, posiada fornirowaną nakładkę i zintegrowane oświetlenie ambientowe. Sterownik dla tylnych foteli z ekranem dotykowym umożliwia pasażerom w drugim rzędzie sterowanie komfortem i rozrywką.

KOMFORT JEST NAJWAŻNIEJSZY

SV Signature Suite sprawia, że Range Rover jeszcze bardziej stawia na komfort. Uchwyty na kubki oraz podświetlane drzwiczki lodówki konsoli są otwierane elektrycznie i wygodnie obsługiwane za pomocą kontrolera dotykowego na tylnym siedzeniu. Zaprojektowane przez SV kryształowe szkło Dartington dodaje więcej wyrafinowania.

PRZESTRZEŃ JEST WSZECHSTRONNA

Elektrycznie rozkładany stolik klubowy z wyprofilowanym podparciem ramion i wyjątkowym oświetleniem jest obsługiwany za pomocą kontrolera dotykowego na tylnym siedzeniu. Pod spodem znajduje się sprytnie zagospodarowana przestrzeń ze zintegrowanymi i bezpiecznymi schowkami w konsoli środkowej.

MOTYW SV INTREPID

Dynamiczny. Bezszelestny charakter.

AKCENTY I DETALE

Detale wnętrza w tym motywie obejmują ekskluzywne okleiny2, elementy wykończeniowe i ceramiczne elementy obsługi w kolorze Satin Black. Antracytowe poszycia metalowe i akcenty zewnętrzne w kolorze Graphite Atlas sprawiają, że motyw ten jest jeszcze bardziej wyrazisty.

JESZCZE WIĘKSZA INDYWIDUALIZACJA

Dynamiczny charakter motywu Intrepid SV można dodatkowo podkreślić kontrastowym dachem w kolorze czarnym, czerwonymi zaciskami hamulców oraz 23-calowymi obręczami kół Style 1077 Satin Black ze wstawkami Narvik Black Gloss i wykończeniem Dark Tinted Lacquer.

BEZ SKÓR

Trwały, niezawierający skóry materiał UltrafabricsTM jest dostępny w motywie SV Intrepid. Ten miękki, elastyczny i wytrzymały materiał posiada unikalne prostokątnie perforowane wykończenie.

MOTYW SV SERENITY

Czysty luksus z subtelnymi akcentami podkreślającymi ekskluzywność.

AKCENTY I DETALE

Każdy milimetr motywu SV Serenity jest skoncentrowany na luksusie. Detale nadwozia lśnią w kolorze Corinthian Bronze, a ekskluzywne kolory wnętrza w dwóch odcieniach podkreślają imponujące walory pojazdu.

JESZCZE WIĘKSZA INDYWIDUALIZACJA

Motyw nadwozia SV Serenity można jeszcze bardziej uwydatnić dzięki kontrastowemu dachowi w kolorze Corinthian Bronze oraz opcjonalnym 23-calowym obręczom kół Style 1077 Gloss Dark Grey z wstawkami w kolorze Corinthian Bronze Satin.​

MOZAIKOWA INTARSJA

Gama wyszukanych nowych okładzin i wykończeń z intarsjami, metalowymi wstawkami lub mozaikowymi wzorami dowodzi dbałości o szczegóły. Wnętrze uzupełnia mozaikowy haft na siedzeniach.

NOWE SILNIKI RANGE ROVERA SV

HYBRYDA TYPU PLUG-IN (PHEV)

HYBRYDA TYPU PLUG-IN (PHEV)

Range Rover SV jest dostępny z nowym hybrydowym układem napędowym typu plug-in o rozszerzonym zasięgu**. 3,0–litrowy, 6-cylindrowy silnik benzynowy Ingenium o mocy 105 kW zapewnia łączną moc 510 KM.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Unikatowe pojazdy Land Rover.
NOWY RANGE ROVER

NOWY RANGE ROVER

Zobacz pełną gamę modeli Range Rover.

1Zależnie od wyboru kolorystyki.
2Dostępne od stycznia 2022 roku.