NOWY RANGE ROVER

GŁÓWNE ATUTY


PIONIER INNOWACJI

Wizja nowoczesnego luksusu Land Rovera łączy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z minimalizmem, intuicyjnością i ergonomią.

INTUICYJNOŚĆ, NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI I LUKSUS

INTUICYJNOŚĆ, NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI I LUKSUS


Rodzina Range Rover ma ponad pięćdziesięcioletnie dziedzictwo innowacji, a Nowy Range Rover zachowuje szlachetne DNA pioniera, kolejny raz podnosi poprzeczkę. Pobierz infografiki prezentujące kluczowe przewagi nowego Range Rovera.
POBIERZ PDF

WYRAFINOWANIE I LUKSUS

Połączenie współczesnego luksusu Range Rovera z niezrównanym wyrafinowaniem. Każda podróż jest okazją.

WYRAFINOWANE PODRÓŻOWANIE

Od elektrycznie wspomaganych drzwi* po fotele z masażem „gorącymi kamieniami” – każdy aspekt Range Rovera zapewnia luksusowe wrażenia z podróży.

KOMFORT WERSJI EXECUTIVE

Tylne siedzenia Executive Class zapewniają komfort dla czterech osób i wszechstronność pięciu siedzeń, dzięki sterownikowi tylnych siedzeń z ekranem dotykowym i opcjonalnemu pakietowi Comfort Plus.

PRZESTRZEŃ DLA WSZYSTKICH

Siedmioosobowa wersja z wydłużonym rozstawem osi oferuje niezrównane wrażenia z podróży siedmiu dorosłym osobom. Ich fotele są wykończone skórą Semi-Aniline, podgrzewane i wyposażone w porty USB-C oraz oświetlenie podręczne.

DODATKOWA PRZESTRZEŃ DO RELAKSU

Wzbogać charakterystyczną dla Range Rovera dzieloną klapę tylną o pakiet Tailgate Event Suite, wyposażony w skórzane poduszki, głośniki i oświetlenie klapy tylnej.
AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU

AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU

System nowej generacji służący do aktywnej redukcji hałasu zrealizowano pierwszy raz na świecie poprzez głośniki w zagłówkach, które tworzą indywidualne strefy ciszy. Nadwozie wyposażono w akustycznie izolowane szyby laminowane, zapewniając ucieczkę od zgiełku, gdziekolwiek jesteś.
SYSTEM AIR PURIFICATION PRO

SYSTEM AIR PURIFICATION PRO

Opcjonalna filtracja PM2,5 i technologia nanoeTM X znacząco redukują nieprzyjemne zapachy, bakterie i alergeny, w tym wirusa SARS-COV-2, natomiast system zarządzania stężeniem CO2 poprawia samopoczucie i zwiększa czujność, monitorując poziom dwutlenku węgla we wnętrzu.
KLIMATYZACJA CZTEROSTREFOWA

KLIMATYZACJA CZTEROSTREFOWA

Dzięki oddzielnym elementom obsługi dla kierowcy, pasażera siedzącego z przodu oraz po obu stronach drugiego rzędu, czterostrefowy układ klimatyzacji umożliwia ustawienie temperatury i intensywności nawiewu powietrza zgodnie z osobistymi preferencjami.

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

Płynnie zintegrowana łączność i wygoda na każdym kroku.

Pivi Pro to jak dotąd nasz najbardziej intuicyjny system informacyjno-rozrywkowy. Standardowe funkcje obejmują: 

- Zakrzywiony ekran dotykowy 13,1”
- Nowo zaprojektowany interfejs 
- Aktualizacje oprogramowania w trybie over-the-air
- Bezprzewodowy Apple CarPlay®1
- Bezprzewodowy Android AutoTM2

Można również korzystać z następujących funkcji premium:

- Szybkie uruchamianie
- Sztuczna inteligencja
- Całkowicie nowa, inteligentna nawigacja3
- Mapy 2D i 3D z automatycznymi aktualizacjami
- Komunikaty drogowe „na żywo”
PIVI PRO
ANIMOWANY EKRAN DOTYKOWY 13,1”
WSKAŹNIKI DLA KIEROWCY
SYSTEM REAR SEAT ENTERTAINMENT
REFLEKTORY DIGITAL LED

REFLEKTORY DIGITAL LED

Większa rozdzielczość reflektorów i większa widoczność w nocy bezpośrednio przekłada sie na bezpieczeństwo. Reflektory Digital LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej, projekcją obrazu i adaptacyjnym oświetleniem przednim wykorzystują dane z nawigacji, aby z wyprzedzeniem podążać za drogą.

WYŻSZE OSIĄGI

Range Rover wyposażony jest w nasze najbardziej zaawansowane układy napędowe, zapewniające nowy poziom osiągów, wydajności i wyrafinowania.

HYBRYDA TYPU PLUG-IN (PHEV)

HYBRYDA TYPU PLUG-IN (PHEV)

Range Rover jest dostępny z nowym hybrydowym napędem typu plug-in o rozszerzonym zasięgu**. 3,0–litrowy, 6-cylindrowy silnik benzynowy Ingenium połączono tu z silnikiem elektrycznym o mocy 105 kW, tworząc dwa warianty mocy: P440e lub P510e. Korzyści, jakie zapewniają hybrydowe układy napędowe są szerokie i szczegółowo opisane w dedykowanej zakładce strony.
SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS

SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS

System Adaptive Dynamics zapewnia płynną jazdę i optymalną kontrolę dzięki monitorowaniu ruchów nadwozia i układu kierowniczego nawet 500 razy na sekundę. System reaguje na ruchy kierowcy i drogi, zapewniając płynną regulację ustawień amortyzatorów.
ELEKTRONICZNIE BLOKOWANY TYLNY MECHANIZM RÓŻNICOWY

ELEKTRONICZNIE BLOKOWANY TYLNY MECHANIZM RÓŻNICOWY

Elektroniczny aktywny mechanizm różnicowy blokujący tylną oś oferuje dodatkową korzyść w postaci lepszej przyczepności na zakrętach i w terenie dzięki kontroli poślizgu pomiędzy kołami tylnej osi.
SYSTEM TORQUE VECTORING BY BRAKING

SYSTEM TORQUE VECTORING BY BRAKING

System Torque Vectoring by Braking zapewnia kontrolowane pokonywanie zakrętów i prowadzenie nawet w najciaśniejszych łukach. Elektroniczny mechanizm różnicowy i układ hamulcowy równoważą rozdział momentu obrotowego silnika pomiędzy cztery koła podczas pokonywania zakrętów.
ELEKTRONICZNIE STEROWANE ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE Z SYSTEMEM DYNAMIC RESPONSE PRO

ELEKTRONICZNIE STEROWANE ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE Z SYSTEMEM DYNAMIC RESPONSE PRO

Elektronicznie sterowane zawieszenie pneumatyczne przygotowuje Range Rovera do pokonywania zakrętów, zapewniając spokojny komfort. System Dynamic Response Pro poprawia prowadzenie poprzez elektroniczną aktywną kontrolę przechyłów (eARC), optymalizując osiągi na drodze.

WYJĄTKOWA ZDOLNOŚĆ

Range Rover oferuje komfort, spokojną jazdę i pewność siebie na drodze i w terenie.

UKŁAD KIEROWNICZY NA WSZYSTKIE KOŁA

UKŁAD KIEROWNICZY NA WSZYSTKIE KOŁA

Nowy w Land Roverze układ kierowniczy działający na wszystkie koła, montowany w standardzie, zapewnia jeszcze bardziej wyrafinowaną jazdę, stabilność przy dużych prędkościach i lepszą zwrotność przy małych prędkościach. Jest to najbardziej zwrotny Range Rover w historii.

HOLOWANIE

Maksymalna masa holowanej przyczepy wynosząca 3500 kg oznacza, że Range Rover z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Dzięki elektrycznie rozkładanemu hakowi holowniczemu, zaawansowanemu systemowi wspomagania holowania oraz systemom Hitch Assist i Trailer Stability Control pojazd stanowi przykład wyrafinowania i możliwości holowania.

BRODZENIE

Range Rover może przejeżdżać przez wodę o głębokości do 900 mm8. Kamera 3D Surround, wyposażona w funkcję Wade Sensing, wykorzystuje czujniki umieszczone w lusterkach drzwiowych do powiadomienia, gdy poziom wody zbliża się do maksymalnej głębokości pojazdu. System sterowania dostarcza informacji w czasie rzeczywistym, zapewniając większą świadomość w warunkach ograniczonej widoczności.

WYBIERZ SWOJEGO NOWEGO RANGE ROVERA

Dostosuj Range Rovera do swoich preferencji poprzez wybór modeli, silników i pakietów specyfikacji.

SPERSONALIZOWANY LUB PREDEFINIOWANY

Możesz wybrać model, silnik i pakiet specyfikacji, a następnie spersonalizować swój pojazd poprzez wybór lakieru, kół i opcji wnętrza. Nasi designerzy z Land Rover Design przygotowali jednak także swoje propozycje konfiguracji, które podkreślają styl i najlepsze wyposażenie Range Rovera.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

MODELE SAMOCHODÓW RANGE ROVER

MODELE SAMOCHODÓW RANGE ROVER

Zobacz pełną gamę modeli.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Wyrafinowany. Luksusowy. Ekskluzywny.
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz fakty i liczby.
OPCJE I AKCESORIA

OPCJE I AKCESORIA

Spersonalizuj swojego Range Rovera.

*Drzwi wspomagane elektrycznie dostępne od początku 2022 roku w wersji z wydłużonym rozstawem osi i od połowy 2022 roku dla wersji ze standardowym rozstawem osi.
*
*Dostępne od stycznia 2022 roku.

[1]Podane liczby są szacunkami producenta i zostaną zastąpione oficjalnymi danymi z testów UE, gdy tylko będą one dostępne. Tylko dla celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Poziom emisji CO2, zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła i akcesoria. Podane wartości uzyskano z w pełni naładowanym akumulatorem.

1Badanie Texcell, 2020 przeprowadzone dla firmy Panasonic. Wyniki dostarczone przez firmę Panasonic.
2Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay®. Możliwość korzystania z usług Apple CarPlay® jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3Twój samochód jest przygotowany do obsługi Android AutoTM. Możliwość korzystania z usług Android Auto TM jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.android.com/intl/pl_pl/auto/.
4Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po okresie początkowym wskazanym przez Dealera Land Rover.
5Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Standardowa roczna subskrypcja, która może zostać przedłużona po upływie okresu początkowego wskazanego przez Dealera Land Rover.
6Mają zastosowanie zasady uczciwego użytkowania. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca szybkość transmisji danych i funkcjonalność w pojeździe mogą ulec zmniejszeniu przez resztę tego okresu. Szczegółowe informacje o zasadach uczciwego użytkowania związanych z tą funkcją znajdują się w Regulaminie InControl Pivi Pro na stronie landrover.pl/pivi-pro-terms. Czas odtwarzania zależy od dostawcy transmisji strumieniowej i jakości materiału wideo. Oglądanie filmów w rozdzielczości HD znacznie zwiększy wykorzystanie danych.
7Podlega lokalnym przepisom. Jeśli użytkownicy okularów dwuogniskowych lub progresywnych nie będą w stanie łatwo ustawić cyfrowego obrazu lusterka wstecznego ClearSight, będą oni mogli w dowolnym momencie powrócić do trybu zwykłego lusterka.
8Obraz nie jest na żywo. Sprawdź otoczenie dla bezpieczeństwa.
9Zawsze sprawdź trasę jazdy i drogę wyjazdu przed brodzeniem.
10Czasy ładowania różnią się w zależności od wielu czynników, w tym między innymi wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanej ładowarki i czasu trwania ładowania.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) oraz rynku lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji technologicznych pojazdu tylko wówczas, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z Dealerem Land Rover. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie uzgodnionym z Dealerem. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa są uzależnione od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

Apple CarPlay® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc. dla użytkowników końcowych.
Android AutoTM jest znakiem towarowym firmy Google LLC.
App Store jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.
Google Play Store jest znakiem towarowym Google LLC.
MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. TrifieldTM, a urządzenie „z trzema polami” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.