RANGE ROVER EVOQUE

GŁÓWNE ATUTY

TECHNOLOGIA

Range Rover Evoque jest w pełni przygotowany do aktywnego życia w mieście XXI wieku.

PIVI AND PIVI PRO

Standardowe funkcje systemu Pivi:

- ekran dotykowy 10 cali
- radio cyfrowe DAB
- intuicyjny interfejs
- Apple CarPlay®1
- Android AutoTM2
- aplikacja Remote3

Wybierz system system multimedialny Pivi Pro4, a w samochodzie będzie Ci towarzyszyć najnowsza sztuczna inteligencja, która zapewnia takie funkcje, jak samouczący się system nawigacji3 umożliwiający podróż w stałym połączeniu z siecią.
PIVI AND PIVI PRO
INFORMATION AT A GLANCE
MERIDIAN™ SURROUND SOUND SYSTEM
AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Twój pojazd jest na bieżąco unowocześniany dzięki aktualizacjom oprogramowania6. System multimedialny pojazdu, systemy telematyczne i różne moduły sterujące mogą być aktualizowane zdalnie w celu zapewnienia ich optymalnej wydajności. Oznacza to, że Twój pojazd staje się coraz lepszy.
PAKIET ONLINE

PAKIET ONLINE

Pakiet online7 pozwala korzystać z dodatkowych usług internetowych za pomocą wbudowanej karty SIM, dzięki której zapewnia dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej8 i prognoz pogody.
ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA

ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA

Opcjonalne bezprzewodowe ładowanie urządzeń z funkcją wzmacniania sygnału telefonu9 umożliwia ładowanie zgodnych z tą technologią smartfonów bez potrzeby korzystania z przewodów czy stacji dokującej. W samochodzie telefon korzysta z anteny pojazdu w celu zapewnienia mocniejszego sygnału i wyraźniejszych rozmów.
SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA W KABINIE

SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA W KABINIE

Opcjonalne oczyszczanie powietrza w kabinie poprawia samopoczucie kierowcy i pasażerów. Po wybraniu opcji PURIFY specjalnie zaprojektowany filtr zacznie przechwytywać drobne cząsteczki z pobieranego z zewnątrz powietrza, takie jak PM2.5 lub alergeny, takie jak kurz czy pyłki.

MOŻLIWOŚCI

Range Rover Evoque łączy wygodną codzienną jazdę z dużymi możliwościami w terenie.

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Zapewnia on pewną jazdę zarówno na drodze, jak i w terenie. Na śliskich nawierzchniach, takich jak trawa czy śnieg, moment obrotowy może być rozprowadzany pomiędzy przednie i tylne koła, aby zmaksymalizować przyczepność.
ASYSTENT ZJAZDU

ASYSTENT ZJAZDU

Opatentowany przez Land Rovera asystent zjazdu jest wyposażeniem standardowym. System ten wspomaga kierowcę podczas zjazdów z trudnych wzniesień. Odbywa się to poprzez utrzymywanie stałej prędkości i hamowanie każdego koła osobno.
ASYSTENT RUSZANIA PRZY MAŁEJ PRZYCZEPNOŚCI

ASYSTENT RUSZANIA PRZY MAŁEJ PRZYCZEPNOŚCI

System Low Traction Launch zapewnia optymalną kontrolę momentu obrotowego podczas ruszania z miejsca, dzięki czemu poprawia zdolności jezdne w śliskich warunkach, takich jak mokra trawa, śnieg i lód.
ASYSTENT RUSZANIA POD GÓRĘ

ASYSTENT RUSZANIA POD GÓRĘ

System Hill Launch Assist włącza się automatycznie podczas ruszania pod górę, gwarantując, że Range Rover Evoque nie stoczy się do tyłu. System podtrzymuje hamowanie, dając czas na przeniesienie nogi z pedału hamulca na pedał przyspieszenia.

OSIĄGI

Niezależnie od tego, czy szukasz przyjemności z prowadzenia, czy niedużego zużycia paliwa, zawsze znajdziesz układ napędowy odpowiedni dla siebie.

HYBRYDA TYPU PLUG-IN

HYBRYDA TYPU PLUG-IN


Range Rover Evoque Plug-in Hybrid łączy
1,5-litrowy silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym, zapewniając łączną moc 309 KM. Jazda jest możliwa zarówno w trybie hybrydowym, jak i elektrycznym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DANE TECHNICZNE HYBRYDY TYPU PLUG-IN

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM (MAKS.)

62 km††

Zasięg napędu elektrycznego zgodnie z WLTP TEL.

EMISJA CO2 (OD)

32 g/KM††

W trybie EV emisja spalin jest zerowa.

CZAS ŁADOWANIA W DOMU (MIN.)

132 MIN*

Do 100% z użyciem domowej ładowarki AC 7 kW.

CZAS ŁADOWANIA ZE STACJI PUBLICZNEJ (MIN.)

30 MIN*

Ładowanie do 80% w czasie < 30 minut przy szybkim ładowaniu DC 32 kW.
UKŁADY NAPĘDOWE

UKŁADY NAPĘDOWE

Od mocy i czystej przyjemności z jazdy po oszczędność paliwa i wyrafinowanie – w Range Roverze Evoque dostępna jest szeroka gama silników, w tym hybryda typu plug-in.
SKRZYNIA BIEGÓW

SKRZYNIA BIEGÓW

Dzięki nowoczesnym automatycznym skrzyniom biegów Range Rover Evoque rozpędza się płynnie i dynamicznie.
SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS

SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS

System Adaptive Dynamics pozwala wybrać tryb jazdy za pomocą ekranu dotykowego, dzięki czemu Twój Range Rover Evoque zapewnia jeszcze lepszą kontrolę nad pojazdem, pewniejsze prowadzenie szybsze reakcje.
SYSTEM CONFIGURABLE DYNAMICS

SYSTEM CONFIGURABLE DYNAMICS

System Configurable Dynamics umożliwia skonfigurowanie działania pedału przyspieszenia, momentów zmiany biegów, charakterystyki układu kierowniczego i zawieszenia Range Rovera Evoque w celu dopasowania ich do Twoich potrzeb związanych z prowadzeniem pojazdu.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Stworzony i zaprojektowany tak, aby w pełni wykorzystać możliwości współczesnego życia.

5 MIEJSC

5 MIEJSC

591 litrów


Standardowa pojemność bagażnika mierzona "na mokro" wynosi do 591 litrów, co odpowiada 472 litrom według pomiaru "na sucho". Mówiąc prościej: możesz wygodnie podróżować z czwórką znajomych.
Wybierz poniżej inne konfiguracje przestrzeni ładunkowej.

Pomiar "na mokro" jest dokonywany przez symulację wypełnienia przestrzeni ładunkowej cieczą. Pojemność mierzoną "na sucho" oblicza się za pomocą pełnych bloków (200 × 50 × 100 mm), co pokazuje ilość praktycznej przestrzeni wewnątrz pojazdu.

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

To jedno z wielu innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że Range Rover Evoque daje prawdziwą przyjemność z jazdy. Ta opcjonalna technologia zapewnia niezakłócony widok na drogę za Tobą, niezależnie od obecności pasażerów na tylnych siedzeniach czy przedmiotów w przestrzeni ładunkowej11.
REFLEKTORY MATRIX LED

REFLEKTORY MATRIX LED

Jedną z naszych innowacyjnych technologii stanowią reflektory Matrix LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej i adaptacyjną wiązką światła. Takie rozwiązanie pozwala zmaksymalizować częstość używania poszczególnych segmentów świateł drogowych, aby zapewnić doskonałą widoczność. Jednocześnie nadjeżdżające pojazdy nie są oświetlane, co zapobiega oślepianiu innych kierowców.
SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Dzięki wielu dostępnym innowacyjnym technologiom wszystkie funkcje mogły zostać zaprojektowane tak, aby poprawić wrażenia z jazdy, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i wygodne parkowanie.
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Przy dwóch skrajnych tylnych siedzeniach umieszczono punkty mocowania fotelika dziecięcego ISOFIX. Wyposażenie standardowe obejmuje również sześć poduszek powietrznych, w tym poduszkę kierowcy i pasażera, poduszki boczne oraz kurtyny powietrzne.

STWÓRZ WŁASNY EGZEMPLARZ

Stwórz idealny egzemplarz Range Rovera Evoque dopasowany do Twoich potrzeb i stylu życia.

SPERSONALIZUJ SWOJEGO RANGE ROVERA EVOQUE

Skorzystaj z konfiguratora, aby zaprojektować swój idealny egzemplarz Range Rovera Evoque.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

RANGE ROVER EVOQUE – MODELE

RANGE ROVER EVOQUE – MODELE

W tym miejscu znajdziesz pełną gamę modeli z szerokim wyborem doskonałych opcji wzornictwa, systemów wspomagających osiągi i dostępnych technologii.
DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE

Poznaj najdrobniejsze szczegóły. Dowiedz się więcej o osiągach, wymiarach i zużyciu paliwa.
OPCJE I AKCESORIA

OPCJE I AKCESORIA

Stylowe, wytrzymałe i praktyczne: spersonalizuj swój egzemplarz Range Rovera Evoque dzięki szerokiej gamie akcesoriów nadwozia i wnętrza.
GALERIA

GALERIA

Maksymalna dbałość o szczegóły jest immanentną cechą naszych pojazdów. Range Rover Evoque wkracza do akcji.

Czas ładowania różni się w zależności od wielu czynników, m.in. wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatorów, używanej ładowarki i szybkości ładowania.

†† Podane dane uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko dla celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Poziom emisji CO₂, zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, zainstalowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatorów. Dane dotyczące zasięgu odnoszą się do pojazdu produkcyjnego na znormalizowanej trasie.

1 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Możliwość korzystania z usług Apple CarPlay jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Android Auto. Możliwość korzystania z usług Android Auto jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.android.com/auto/.
3 Aplikacja Land Rover Remote obejmuje subskrypcję usług, która może być przedłużana po okresie początkowym wskazanym przez Dealera Land Rover. Aplikację Land Rover Remote należy pobrać ze sklepu Apple App Store lub Google Play Store.
4 Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po okresie początkowym wskazanym przez Dealera Land Rover.
5 Wskazówki nawigacyjne pojawiają się na przedniej szybie tylko wówczas, gdy w pojeździe zainstalowany jest system Pivi Pro.
6 Aktualizacje będą wymagały połączenia do transmisji danych.

7 Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Obejmuje roczną subskrypcję, która może zostać przedłużona po upływie okresu początkowego wskazanego przez Dealera Land Rover.
8 Obowiązują zasady uczciwego użytkowania. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca szybkość transmisji danych i funkcjonalność w pojeździe mogą ulec zmniejszeniu przez resztę tego okresu. Szczegółowe informacje o zasadach uczciwego użytkowania związanych z tą funkcją podano w Regulaminie InControl Pivi Pro na stronie www.landrover.com/pivi-pro-terms. Czas odtwarzania zależy od dostawcy transmisji strumieniowej i jakości materiału wideo. Oglądanie filmów w rozdzielczości HD znacznie zwiększy wykorzystanie danych.
9 Tylko kompatybilne smartfony.
10 System ClearSight Ground View wymaga kamery 3D Surround. Obraz nie jest nadawany na żywo. Sprawdź otoczenie dla bezpieczeństwa. Podlega lokalnym przepisom.
11 Funkcja podlega lokalnym przepisom. Jeśli użytkownicy okularów dwuogniskowych lub progresywnych nie będą w stanie łatwo ustawić cyfrowego obrazu lusterka wstecznego ClearSight, będą oni mogli w dowolnym momencie powrócić do trybu zwykłego lusterka.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z Dealerem Land Rover. Niektóre funkcje są zapewniane w ramach subskrypcji, którą należy odnawiać po okresie początkowym wskazanym przez Dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo to znaki towarowe firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych. Niektóre funkcje Alexa są uzależnione od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc. dla użytkowników końcowych.

Android Auto to znak towarowy firmy Google LLC.

„Meridian” jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield, a „three fields device” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.