RANGE ROVER VELAR
SPECIFICATIONS

VELAR
D200 AWD AUTOMATIC MHEV
S

S

D200 AWD AUTOMATIC MHEV

OSIĄGI
ZUŻYCIE PALIWA
UKŁAD NAPĘDOWY
MASY
HOLOWANIE
TRANSPORTOWANIE
WYMIARY
PRZESTRZEŃ NAD GŁOWĄ
PRZESTRZEŃ NA NOGI
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA
PRZEŚWIT PODWOZIA - OFF ROAD
PRZEŚWIT PODWOZIA - STANDARD
ŚREDNICA ZAWRACANIA
GŁĘBOKOŚĆ BRODZENIA

POJEMNOŚĆ ŁADUNKOWA (MAKSYMALNA)

1811l✦


W modelu Range Rover Velar.

OBRĘCZE KÓŁ

Do 22 cali


Niedostępne w silnikach P400e.

ZASIĘG JAZDY Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM (EV)

53 KM
(33 MILE)††


W Range Roverze Velar z napędem hybrydowym typu plug-in.

EKRAN DOTYKOWY

10 cali


Standard we wszystkich modelach Range Rover Velar.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

MODELE RANGE ROVER VELAR

MODELE RANGE ROVER VELAR

Zobacz pełną gamę modeli.
POZNAJ MODELE
HYBRYDA TYPU PLUG-IN

HYBRYDA TYPU PLUG-IN

Poznaj napęd elektryczny.
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Awangardowy Range Rover.
PRZEGLĄD INFORMACJI

Podane wartości są wartościami NEDC2 obliczonymi na podstawie oficjalnych testów WLTP przeprowadzonych przez producenta zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła i akcesoria. NEDC2 to dane wyliczone zgodnie z obowiązującą metodologią na podstawie wyników otrzymanych z testów WLTP, równoważne tym, jakie byłyby uzyskane w ramach poprzednio stosowanego testu NEDC. Pozwala to na poprawne przeprowadzenie kalkulacji podatkowych.
††Podane wartości uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, zainstalowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu odnoszą się do pojazdu produkcyjnego na znormalizowanej trasie.

±Podane wartości są wartościami NEDC obliczonymi na podstawie oficjalnych testów producenta. Dane mogą się różnić w zależności od otoczenia i stylu jazdy. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić.
Prędkość maksymalna w przypadku silników z zawieszeniem sprężynowym wynosi 210 km/h.
‡‡W połączeniu z silnikiem elektrycznym.
Z kierowcą ważącym 75 kg, pełnym poziomem płynów i poziomem paliwa 90%.
Obejmuje pełny poziom płynów i poziom paliwa 90%.
Na sucho: pojemność zmierzona za pomocą pełnych bloków zgodnych z VDA (200 × 50 × 100 mm). Pojemność mierzona do podsufitki. Konfiguracja bagażnika i całkowita przestrzeń bagażowa różnią się w zależności od konfiguracji pojazdu (modelu i układu napędowego) i rynku.
Na mokro: pojemność zmierzona przez symulację wypełnienia przestrzeni ładunkowej cieczą. Pojemność mierzona do podsufitki. Konfiguracja bagażnika i całkowita przestrzeń bagażowa różnią się w zależności od konfiguracji pojazdu (modelu i układu napędowego) i rynku.
Jeśli na wyposażeniu jest elektroniczne zawieszenie pneumatyczne. Masa dotyczy pojazdów zgodnych ze standardową specyfikacją. Dodatkowe akcesoria zwiększają masę pojazdu.