NOWY RANGE ROVER SV

NOWY RANGE ROVER SV


WYKWINTNA INTERPRETACJA LUKSUSU I PERSONALIZACJI

MY CZYNIMY GO SZCZEGÓLNYM. TY CZYNISZ GO NIEPOWTARZALNYM

Special Vehicle Operations istnieje po to, aby wzmacniać podstawowe atuty naszych kultowych pojazdów. W przypadku nowego Range Rovera SV oznacza to jeszcze więcej luksusu
i jeszcze więcej personalizacji.

Dzięki większemu niż kiedykolwiek wcześniej wyborowi, w tym ekologicznej, luksusowej alternatywie dla skóry, nowy Range Rover SV odzwierciedla twoją osobowość,
twoje pragnienia i twoją wizję. Jest naprawdę twój.

KOMPOZYCJE WOKÓŁ CIEBIE

W nowym Range Roverze SV kluczowa jest możliwość wyboru spośród dwóch opcjonalnych, zindywidualizowanych motywów wnętrza i wyglądu zewnętrznego SV.
SV Serenity i SV Intrepid nadają wykwintnym kolorom i wykończeniom materiałowym wyraźny kierunek, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Obie opcje tematyczne dostępne są w wersjach ze standardowym i przedłużonym rozstawem osi oraz z szerokim wyborem mocnych i wydajnych silników, w tym wyrafinowanym nowym V8 Twin Turbo o mocy 530 KM, hybrydowym napędem plug-in o mocy 510 KM z funkcją Extended Range oraz wydajnym,
sześciocylindrowym rzędowym silnikiem wysokoprężnym D350 Ingenium.

SV SERENITY

SV SERENITY


Wygląd zewnętrzny SV Serenity to motyw czysto luksusowy. Lakier techniczny w kolorze srebrnym Atlas Silver i brązowym Corinthian Bronze jest stosowany do akcentów zewnętrznych, podkreślając ekskluzywność. W szczególności widoczna jest ona w połączeniu z opcjonalnym kontrastowym dachem w kolorze Corinthian Bronze i dopasowanymi 23-calowymi kutymi obręczami kół ze stopu Diamond Turned ze wstawkami w kolorze Corinthian Bronze.
SV INTREPID

SV INTREPID


Wygląd zewnętrzny modelu SV Intrepid jest bardziej wyrafinowany i dynamiczny. Akcenty zewnętrzne pokryte są metalicznym lakierem Anthracite – nowym, przydymionym, ciemnym chromowanym wykończeniem, opracowanym wyłącznie dla Range Rovera SV.
Wygląd dopełniają lakierowane wykończenia
w kolorze Graphite Atlas, opcjonalny, czarny, kontrastowy dach oraz pasujące, 23-calowe kute felgi ze stopów lekkich w kolorze Satin Dark Grey z wstawkami Narvik Black Gloss.

INSPIRACJA WIDOCZNA TAKŻE WEWNĄTRZ

Dwie dostępne zachwycające opcje motywów zewnętrznych można dopełnić we wnętrzu, stosując określone palety kolorów, forniry i wzory perforacji siedzeń. Do standardowych opcji jednokolorowych Ebony lub Perlino dołączają kontrastujące dwukolorowe odcienie z przodu i z tyłu, tworzące odrębne strefy w kabinie.

Po raz pierwszy w pojeździe SV dostępna jest jako opcja ekologiczna, luksusowa alternatywa dla skóry, obejmująca całe wnętrze.

W kompozycji wnętrza SV Serenity kolor Perlino jest skontrastowany z kolorami Liberty Blue, Sequoia Green lub skórą Caraway z przodu. W przypadku modelu SV Intrepid do wyboru są: jednokolorowa skóra Ebony, dwukolorowa skóra Rosewood i Ebony lub tkaniny UltrafabricsTM w kolorze Cinder Grey i Light Cloud Grey.

TWOJE SANKTUARIUM WE WNĘTRZU

Nasze wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort, technologię i spokój, jakich oczekujesz w domu. Wszystkie modele SV dostępne są z opcją najwyższej jakości rozrywki na tylnych siedzeniach – 13,1-calowe ekrany, największe spośród wszystkich dostępnych w Range Roverze – oraz wysokiej klasy słuchawki o podwyższonej klarowności brzmienia, dostępne wyłącznie we wszystkich modelach SV.

PAKIET SV SIGNATURE

Szczytem możliwości SV w zakresie wnętrz Range Rovera jest nasza ekskluzywna, 4-miejscowa opcja SV Signature Suite. Jest ona dostępna wyłącznie w pojazdach z wydłużonym rozstawem osi i zapewnia doskonałe wrażenia pasażera.

Centralnym punktem jest konsola na całej długości, od przodu do tyłu, z funkcjonalnością ukrycia, dopóki nie będzie potrzebna. Na życzenie, centralny, elektrycznie zasilany stolik klubowy
wykonany z kęsów aluminium podnosi się bezszelestnie z konsoli środkowej, jednym ruchem. Uchwyty na kubki również płynnie wysuwają się spod fornirowanej osłony,
gdy jest to konieczne.

NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNE MATERIAŁY

Wybraliśmy ceramiczne wykończenia, aby wyrazić współczesny luksus. Jest to czysty i mocny materiał, częściej spotykany w świecie luksusowych zegarków i biżuterii.

Ceramiczne wykończenia znajdują się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nowego Range Rovera SV. Na tylnej klapie umieszczono ręcznie polerowaną plakietkę z białej ceramiki z czarną obwódką SV. Jest to pierwszy przypadek zastosowania ceramicznych elementów wykończeniowych na zewnątrz pojazdu – znak prawdziwego wyróżnienia.

ZNAKOMITE NOWE WYKOŃCZENIA

Niezależnie od tego, którą drogą personalizacji Range Rovera SV podążysz, masz wybór z kolekcji dodatkowych elementów wykończeniowych, dopasowanych specjalnie do wybranego przez ciebie motywu. Wykończenia specyficzne dla SV obejmują tłoczoną ceramikę, wykończenia z naturalnego drewna z intarsjami lub inkrustowane metalem,
a nawet anodyzowany metal lub tkaną siatkę.

Są one stosowane w całym wnętrzu, na konsoli środkowej, desce rozdzielczej i drzwiach. Innowacja w zakresie materiałów i technologii była podstawą naszego rozwoju, tak by stworzyć prawdziwie nowoczesną interpretację ręcznie wykańczanego rzemiosła.

WYJĄTKOWO TWÓJ

Aby w pełni wyrazić siebie, nowy Range Rover SV może zostać jeszcze bardziej spersonalizowany dzięki możliwości wyboru lakieru SV Bespoke.

LAKIERY SV BESPOKE

LAKIERY SV BESPOKE


Oprócz wybranych kolorów ze standardowej palety lakierów Range Rovera, klienci SV mają do wyboru 14 dodatkowych opcji kolorów nadwozia z palety SV Bespoke Premium lub możliwość skorzystania z naszej usługi dopasowania do próbki SV Bespoke.
POZNAJ LAKIERY SV BESPOKE

ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM NOWEGO RANGE ROVERA SV

Skontaktuj się z regionalnym Centrum Specjalistycznym SV, aby stworzyć własną wykwintną interpretację luksusu i personalizacji Land Rovera.