RANGE ROVER SPORT SVR

RANGE ROVER SPORT SVR


NAJSZYBSZY RANGE ROVER WSZECHCZASÓW
„Range Rover Sport SVR dostarcza surowej mocy, pochodzącej z głębi silnika V8 o mocy 575 KM. Osiągi w każdych warunkach są piorunujące”.
MICHAEL VAN DER SANDE
DYREKTOR GENERALNY – SPECIAL OPERATIONS

PORYWAJĄCY KAŻDY ZMYSŁ

Bazujący na rasowych cechach Range Rovera Sport, Range Rover Sport SVR to wyczynowy SUV, który jest jeszcze bardziej porywający.

Jest to wyraźnie widoczne w jego wyglądzie, a muskularna, szeroka postawa pojazdu stanowi doskonałe uzupełnienie jego osiągów i prowadzenia.
Ekskluzywne, powiększone wloty powietrza w przednim zderzaku zapewniają jeszcze lepszy przepływ powietrza do dwóch chłodnic powietrza doładowującego,
a tylny spojler zwiększa siłę docisku przy dużych prędkościach.

PEWNY SIEBIE I OPANOWANY

Range Rover Sport SVR, zaprojektowany z wykorzystaniem w pełni aluminiowej technologii monokoku Land Rovera, został zbudowany na bazie mocnej i sztywnej konstrukcji,
jednak lekka architektura pojazdu przekłada się na lepsze osiągi. Pewny siebie i opanowany pojazd po prostu domaga się prowadzenia.

DŹWIĘK CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO

Wszystko w Range Roverze Sport SVR zostało wyniesione na nowe wyżyny. Aktywny układ wydechowy wyposażony jest w dwustopniowe, elektronicznie sterowane zawory.
Zapewnia to gardłowe brzmienie, które obejmuje celowe modulowane pulsowanie przy mniejszym otwarciu przepustnicy i umożliwia większy przepływ przez wszystkie cztery rury wydechowe, ponieważ zawory otwierają się wraz ze wzrostem prędkości obrotowej silnika. Range Rover Sport SVR naprawdę brzmi tak samo dobrze, jak jeździ.

PULSUJĄCE, RAJDOWE OSIĄGI

Range Rover Sport SVR rozpędza się od 0 do 60 mph w czasie 4,3 sekundy (0-100 km/h w czasie 4,5 sekundy). Jego prędkość maksymalna wynosi 176 mph* (283 km/h).
Jego 5,0-litrowy silnik benzynowy V8 z doładowaniem dostarcza nawet 575 KM mocy i 700 Nm momentu obrotowego.

Ten zapierający dech w piersiach wzrost osiągów został osiągnięty dzięki zmianie kalibracji silnika i jego systemu zarządzania w celu zwiększenia maksymalnego dostępnego ciśnienia doładowania. Wprowadzona została również udoskonalona, ośmiobiegowa skrzynia biegów z ostrzejszymi, szybszymi zmianami biegów, tak by stworzyć bardziej bezpośrednie połączenie z pojazdem.

DOPASOWANIE DO KIEROWCY

Lekkie fotele SVR Performance w skórze Windsor, zapewniające najwyższy stopień wsparcia i maksymalną kontrolę, są standardowo podgrzewane,
a opcjonalnie oferowane jest chłodzenie. Te eleganckie fotele z wytłoczonym logo SVR na zagłówku są dostępne w czterech kombinacjach kolorystycznych i z perforacją Cut Diamond.

OPCJA OPTYMALIZACJI

Wygląd zewnętrzny Range Rovera Sport SVR może zostać podkreślony opcjonalną maską silnika z kompozytowego włókna węglowego, dostępną w wersji z odsłoniętym włóknem węglowym lub w kolorze nadwozia.

Muskularną postawę SVR uzupełnia siatkowa krata z oznaczeniem SVR oraz boczne otwory wentylacyjne błotników, oba w kolorze Narvik Black.
Można je dodatkowo wzbogacić o opcjonalne włókna węglowe. Wygląd uzupełniają reflektory Pixel LED i charakterystyczne światła do jazdy dziennej.

POZNAJ WIĘCEJ CZŁONKÓW RODZINY SVR

Zapoznaj się z najnowszymi interpretacjami Range Rovera Sport SVR.

NOWY RANGE ROVER SPORT SVR ULTIMATE EDITION

NOWY RANGE ROVER SPORT SVR ULTIMATE EDITION

Poznaj zdecydowany wyraz naszego luksusowego SUV-a o wysokich osiągach.
POZNAJ TEN SAMOCHÓD

ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM RANGE ROVERA SPORT SVR

Skontaktuj się z regionalnym centrum specjalistycznym SV, aby uczynić najszybszego Range Rovera wszech czasów własnym.

*W zależności od rynku