Atrakcyjne finansowanie Santander Leasing

Jesteś Klientem Santander? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której leasing Twojego samochodu będzie jeszcze korzystniejszy!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania, a dodatkowo otrzymasz wyjątkowe bonusy
oraz 3-miesięczny urlop od rat.Sprawdź nasz specjalny program rabatowy i wybierz samochód klasy Premium w dużo niższej cenie!
Dzięki warunkom finansowania i dodatkowym korzyściom, nowy Land Rover, jest w zasięgu Twojej ręki!

sprawdź dostępne samochody
<center>Atrakcyjne rabaty nawet do -23%</center>
na wszystkie samochody Jaguar i Land Rover
<center>Ubezpieczenia AC/OC gratis</center>
dla samochodów z rocznika 2019
<center>3-letni pakiet serwisowy w cenie</center>
dotyczy samochodów marki Jaguar
https://new.carsinventory.com/api2/6bcf8149197a948edf134cc27243b25201cb88fe?locale=pl
zapytaj o ofertę
<center>Nie musisz wychodzić z domu, aby skorzystać z oferty. Wszystkie formalności zrealizujesz zdalnie, przez kontakt telefoniczny lub mailowy. Skontaktuj się z doradcą w wybranym salonie dilerskim już dzisiaj! <br><br><b>Oferta obowiązuje do 30.06.2020 roku lub wyczerpania puli samochodów objętych akcją.</b>
Santander akcja specjalna 2020
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij