Testy i opinie o samochodach Range Rover i Land Rover

Szukasz opinii i testów przeprowadzonych przez najlepszych polskich dziennikarzy dla samochodów marek Range Rover oraz Land Rover? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ich zbiór, abyś mógł lepiej zapoznać się z charakterystyką każdego modelu!

NOWY RANGE ROVER

NOWY RANGE ROVER

Legendarny model w nowoczesnej odsłonie. Zaprojektowany dla najbardziej wymagających kierowców na świecie, oferuje zrównoważone połączenie wydajności, wyrafinowania i wiodącej w swojej klasie technologii.
NOWY RANGE ROVER SPORT

NOWY RANGE ROVER SPORT

Range Rover Sport to dynamiczny samochód stworzony do odkrywania i wyposażony we wszystkie funkcje, które to umożliwiają. Od niepowtarzalnego designu i wyjątkowej mocy po wnętrze, które wyznacza nowe standardy w wyrafinowaniu. To ewolucja charakteru dla tych, którzy szukają nowoczesności, wyrafinowania i instynktownych pragnień.
RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

Range Rover Velar to model z najwyższej półki. To charakterystyczny, elegancki i wyjątkowy samochód o dyskretnym, ale efektownym, nowoczesnym wyglądzie. Wyrafinowana moc i elegancja łączą się ze wspaniałym efektem w tym znakomitym przykładzie brytyjskiej inżynierii.
RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

Range Rover Evoque to idealna propozycja dla osób poszukujących stylowego i kompaktowego SUV-a. Evoque doskonale nadaje się do jazdy po mieście, a w razie potrzeby bardzo dobre właściwości jezdne w terenie.
DISCOVERY

DISCOVERY

Discovery to coś więcej niż tylko pojazd. To szczyt komfortu, luksusu i bezpieczeństwa. Jest to pojazd, za pomocą którego możemy odkrywać świat z naszymi przyjaciółmi, rodziną i bliskimi. Jest to pojazd, o który nigdy nie musimy się martwić, gdy wyruszamy w teren.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Jak dotąd najmniejszy i najbardziej dostępny Sport z modeli marki Discovery. Discovery Sport to wszechstronny crossover z możliwością podboju każdego terenu w domu, w mieście.
DEFENDER

DEFENDER

Defender jest wytrzymały, sprawny i nie do powstrzymania. Ten kultowy samochód jest wynikiem 75 lat innowacji i ulepszeń. Ten wytrzymały SUV jest świadectwem brytyjskiej inżynierii, a jego rozsądny wygląd przyciąga lojalnych klientów od pokoleń.