PAKIET <br>tarcza 4.0

W dobie aktualnych wydarzeń, decyzja o zakupie samochodu może być znacznie trudniejsza, dlatego, aby ułatwić Klientom jej podjęcie i zakup samochodu już dzisiaj, przygotowaliśmy atrakcyjny program osłonowy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ELEMENTY WCHODZĄCE W SKŁAD PAKIETU

Skorzystaj z naszego pakietu super korzyści i zamów wymarzony samochód już dzisiaj

Tarcza antykryzysowa 4.0 to pakiet rozwiązań skierowanych do naszych obecnych i przyszłych Klientów. W dobie aktualnych wydarzeń, decyzja o zakupie samochodu może być znacznie trudniejsza, dlatego, aby ułatwić Klientom jej podjęcie i umożliwienie zakupu samochodu już dzisiaj, przygotowaliśmy atrakcyjny program osłonowy.

Zobacz nasz pakiet super korzyści, z którego możesz skorzystać już teraz! Zyskasz nawet do 106 000 złotych!
Poznaj naszą specjalną ofertę i ciesz się elastyczną formą zakupu auta!

<center>Taniej o wartość VAT
Ty kupujesz samochód, my płacimy VAT za Ciebie! Teraz nie musisz się martwić o koszty, którymi my się zajmiemy!
<center>Pakiet ubezpieczeń gratis</center>
Koszt ubezpieczenia jest również po naszej stronie. Pokrywamy ubezpieczenie na rok czasu.
<center>Taniej o wartość akcyzy</center>
Nie musisz się martwić o koszty akcyzy. Pokryjemy je za Ciebie!
<center>Dostawa auta pod dom</center>
Twój zakupiony samochód dostarczymy Ci pod wskazany adres bezpłatnie!
Szybko i bezpiecznie.
POZNAJ MODELE DOSTĘPNE W OFERCIE

Sprawdź samochody dostępne od ręki, klikając w przycisk poniżej lub pozostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

sprawdź dostępne samochody

<center> Discovery Sport</center>
KORZYŚĆ
DO 71 000 ZŁ NETTO/MIES.
<center>Discovery</center>
KORZYŚĆ
DO 97 000 ZŁ NETTO/MIES.
<center>Range Rover Evoque</center>
KORZYŚĆ
DO 85 000 ZŁ NETTO/MIES.
<center>Range Rover Velar</center>
KORZYŚĆ
DO 106 000 ZŁ NETTO/MIES.
Tarcza 4.0
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (https://www.landrover.pl/lista-dilerow). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
mapa dilerów i kontakt

Zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych w formularzu
lub o zapoznanie się z listą autoryzowanych Dilerów, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2019 oraz z silnikiem o pojemności 2.0L. Przykładowa kalkulacja dla modeli: Discovery Sport w cenie katalogowej 285 660 PLN brutto (VAT: 53 418 PLN, Akcyza: 7 141 PLN, Ubezpieczenie: 10 855 PLN). Discovery w cenie katalogowej 388 990 PLN brutto (VAT: 72 741 PLN, Akcyza: 9 724 PLN, Ubezpieczenie: 14 781 PLN). Range Rover Evoque w cenie katalogowej 341 760 PLN brutto (VAT: 63 909 PLN, Akcyza: 8 544 PLN, Ubezpieczenie: 12 986 PLN). Range Rover Velar w cenie katalogowej 425 840 PLN brutto (VAT: 79 632 PLN, Akcyza: 10 646 PLN, Ubezpieczenie: 16 181 PLN). Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.