TRWAŁOŚĆ

Zbudowany, by sprostać każdemu wyzwaniu.

ZOBACZ FILM
DO GÓRY
KONSTRUKCJA
#component-6
WYTRZYMAŁOŚĆ
#component-8
WNĘTRZE
#component-12
PERSONALIZACJA
#component-14
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.

Oprócz wyczerpujących symulacji i testów, przejechaliśmy Defenderem 1,2 miliona kilometrów i wykonaliśmy ponad 45 000 indywidualnych testów, aby upewnić się, że jest to najtwardszy Land Rover, jaki kiedykolwiek powstał.

KONFIGURATOR
OPONY
Wyposażony w osprzęt do wszelkiego rodzaju przygód. Większe, solidne opony Defendera są w stanie wytrzymać zmagania w każdym terenie.
MATERIAŁY
Od solidnego wnętrza z wytrzymałą gumową podłogą, po trwałą zewnętrzną powłokę z satynową folią ochronną - wszystko zostało dokładnie przemyślane i zaprojektowane z myślą o niezapomnianych wyprawach.
TESTY
Defender został zaprojektowany tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki i sprostać trudnym terenom, w które go zabierzesz.
NADWOZIE
MONOCOQUE
MONOCOQUE

Defender imponuje nie tylko siłą, ale i spokojem. Unikalna architektura sprawia, że pojazdy z rodziny ​​Defender są naszymi najsilniejszymi i najtwardszymi samochodami.

UKŁAD ZAWIESZENIA
UKŁAD ZAWIESZENIA

Zbudowany, aby wytrzymać najtrudniejsze wyprawy. Defender posiada regulację zawieszenia do 185 mm, jako element wyjątkowej geometrii pojazdu.

WYTRZYMAŁOŚĆ
OPONY
OPONY

Defender posiada największą paletę opon do wyboru w zależności od tego w jak trudny teren planujesz go zabrać. Opony o średnicy 815 mm amortyzują wstrząsy, chroniąc integralność podwozia i zwiększając komfort pasażerów. Zwiększona ściana boczna zmniejsza również ryzyko przebicia.

NADWOZIE
NADWOZIE

Satynową folię ochronną można nałożyć na powierzchnię zewnętrzną pojazdu. Folia ma za zadanie chronić lakier przed zarysowaniami i dodatkowo zapewnia stylowe, satynowe wykończenie.

FOTELE
FOTELE

Materiały wykorzystane we wnętrzu Defendera obejmują inspirowaną płótnem wytrzymałą tkaninę, która jest oferowana wraz ze skórzaną tapicerką z licowanej skóry w celu zmniejszenia zużycia. Defender X został wyposażony w skórzaną tapicerkę Windsor z dodatkowym akcentem tekstylnym Steelcut Premium dla dodatkowej wytrzymałości.

TWÓJ DEFENDER

Przygotowany na dosłownie wszystko. Defender spersonalizowany pod Twoje oczekiwania.

KONFIGURATOR
WNĘTRZE
GUMOWA PODŁOGA WNĘTRZA
Aby ułatwić czyszczenie, trwała gumowa podłoga została zamontowana w całej kabinie. Wpustowe listwy progowe pozwalają łatwo usunąć błoto i brud.
WYEKSPONOWANA STRUKTURA POJAZDU
Przypomnienie o sile drzemiącej w Defenderze. Odsłonięta struktura nadwozia we wnętrzu z bardzo trwałą teksturowaną powłoką proszkową rozciąga się na poprzeczną belkę samochodu, kierownicę i drzwi.
PERSONALIZACJA
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYKOŃCZENIE BELKI POPRZECZNEJ WE WNĘTRZU
Wybierz swoje wykończenie. Odsłonięta belka strukturalna jest dostępna w trzech różnych kolorach: białym, jasnoszarym lub ciemnoszarym 1
PRZEDNIA OSŁONA PODWOZIA
Podbijaj nowe tereny wiedząc, że dzięki przedniej osłonie podwozia2 Twój samochód jest chroniony przed niebezpiecznymi elementami terenu pod samochodem.
BELKA OCHRONNĄ W KSZTAŁCIE LITERY „A”
Belka ochronna stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie przedniej części pojazdu, ale także element stylizacyjny2.
WYBIERZ SWOJEGO DEFENDERA

Geniusz przejawia się we wszystkich kształtach, rozmiarach i wersjach nadwozia.

WYBIERZ MODEL
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.

1Dostępne wyłącznie w wersji Defender X.
2Dostępny w połowie 2020.
Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania dodatkowych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym predstawicielem marki lub skonfiguruj swój pojazd online.
Z dostępnych funkcji samochodu kierowcy powinni korzystać tylko wtedy, gdy jest to dla nich bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas posiadać pełną kontrolę nad pojazdem.
Niektóre funkcje wymagają karty SIM z transferem danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę.