MOŻLIWOŚCI TERENOWE

NIE DO ZATRZYMANIA

ZOBACZ FILM
DO GÓRY
MOŻLIWOŚCI TERENOWE
#component-6
GOING BEYOND
#component-8
ALL-TERRAIN
#component-13
UKŁADY NAPĘDOWE
#component-16
PERSONALIZACJA
#component-18
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.

Defender został zaprojektowany tak abyś mógł marzyć o nowych podróżach i i osiągać jeszcze więcej. Dzięki Land Roverowi świat masz naprawdę w zasięgu ręki. Zasiądź za kierownicą i ruszaj w drogę!

KONFIGURATOR
MOŻLIWOŚCI TERENOWE
Odkryj nowe terytoria. Radź sobie w ekstremalnych warunkach. Niezwykłe możliwości Defendera w terenie i stały napęd na wszystkie koła czynią go pojazdem nie do zatrzymania. Zarówno w terenie, jak i na drodze.
KONFIGURAOWALNY SYSTEM TERRAIN RESPONSE
Podróżuj i zwiedzaj. Na swój sposób. Indywidualnie spersonalizuj swoje preferencje dotyczące jazdy w terenie za pomocą konfigurowalnego systemu Terrain Response.
GEOMETRIA OFF-ROADOWA
Wyjątkowe wartości kątów natarcia, rampowego i zejścia. Skrócone przednie i tylne zwisy. Geometria Defendera sprawia, że jest on wyjątkowo zdolny.
MOŻLIWOŚCI TERENOWE
OFF-ROAD
OFF-ROAD

Napęd na wszystkie koła, dwustopniowa skrzynia rozdzielcza, tylny elektronicznie sterowany aktywny mechanizm różnicowy oraz opcjonalne opony do jazdy w terenie sprawiają, że Defender jest naszym najbardziej wydajnym Land Roverem w historii.

GEOMETRIA OFF-ROAD
GEOMETRIA OFF-ROAD

Doskonała geometria wzmacnia możliwości pojazdu w terenie. Jego kąt natarcia wynosi 38 stopni1. Towarzyszy temu kąt rampowy do 31 stopni i kąt zejścia 40 stopni1.

JAZDA PO UTWARDZONEJ DRODZE
JAZDA PO UTWARDZONEJ DRODZE

Równie kompetentny na drodze, jak i poza nią. Ciesz się wyrafinowanym komfortem dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniemu i tylnemu oraz wyborowi zawieszenia sprężynowego lub elektronicznego zawieszenia pneumatycznego z systemem Adaptive Dynamics.

GOING BEYOND
TRANSPORT

Nigdy nie idź na kompromis. Dynamiczne obciążenie nośne pozwala na obciążenie do 168 kg2. Natomiast obciążenie statyczne dachu Defendera wynoszące 300 kg pozwoli Ci lepiej wykorzystać swoją przygodę. Jeśli więc chcesz zostać na noc, namiot na dachu pozwoli Ci to zrobić.

BRODZENIE
BRODZENIE

Zdolność nowego Defendera do brodzenia do głębokości 900 mm umożliwia przekraczanie wody.3 Tryb Wade w systemie Terrain Response podnosi pojazd za pomocą elektronicznego zawieszenia pneumatycznego. Kamera przestrzenna 3D z funkcją Wade Sensing informuje o głębokości wody.

HOLOWANIE
HOLOWANIE

Odpowiadaj na najcięższe wymagania zdolnościom holowniczym Defendera wynoszącym 3500 kg. Zaawansowany asystent holowania umożliwia także cofanie z przyczepą, podczas gdy Defender dba o kontrowanie.

WYCIĄGARKA
WYCIĄGARKA

Siła uciągu i prawdziwa siła nowego Defendera pokazane są za pomocą elektrycznej wciągarki z funkcją zdalnego sterowania4. Maksymalna siła uciągu to 4536 kg i może być obsługiwana z odległości do 45 metrów.

TWÓJ DEFENDER

Przygotowany na dosłownie wszystko. Defender spersonalizowany pod Twoje oczekiwania.

KONFIGURATOR
ALL-TERRAIN
NAPĘD NA 4 KOŁA (AWD)
Podczas jazdy po powierzchniach o niskiej przyczepności, takich jak lód i śnieg, moment obrotowy można wyważyć między przednimi i tylnymi kołami, zapewniając większą stabilność i kontrolę.
DWU-STOPNIOWA SKRZYNIA ROZDZIELCZA
Dodatkowy zestaw niższych biegów może okazać się nieoceniony w trudnych warunkach, takich jak strome podjazdy lub zjazdy, jazda w terenie lub holowanie.
ELEKTROCZNICZNIE STEROWANE ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE
Do wyboru oddajemy Ci kilka ustawień pneumatycznego zawieszenia. Do wyboru masz wysokość idealną do wsiadania czyli 40 mm poniżej normalnej wysokości jazdy, możesz podróżować także na podwyższonej wysokości o 75 mm lub jeśli sytuacja naprawdę tego wymaga możesz zwiększyć wysokość o kolejne 70 mm podczas jazdy w bardziej ekstremalnych warunkach terenowych.
Elektronicznie sterowany aktywny mechanizm różnicowy
Ten system oferuje dodatkową korzyść polegającą na większej przyczepności w zakrętach i w terenie. Odbywa się to poprzez kontrolowanie poślizgu między lewym i prawym kołem tylnej osi.
KONFIGUROWALNY SYSTEM TERRAIN RESPONSE
Po raz pierwszy w funkcji Terrain Response masz możliwość indywidualnej konfiguracji ustawień układu napędowego, układu kierowniczego, mechanizmów różnicowych i kontroli trakcji, aby spełnić Twoje potrzeby podczas jazdy w terenie.
TECHNOLOGIE OFF-ROADOWE
Niezależnie od tego, w jakim środowisku się znajdujesz, masz całkowitą pewność i kontrolę. Funkcje obejmują systemy Low Traction Launch, Gradient Release Control oraz Hill Descent Control.
SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS
Zapewnia komfortową podróż i najlepszą kontrolę, monitorując ruchy nadwozia i kierownicy nawet 500 razy na sekundę. System reaguje na polecenia kierowcy i dostosowuje się do terenu, w którym się poruszasz, oferując ciągłą regulację siły tłumienia amortyzatorów między.
SYSTEM ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
Ustaw i utrzymuj stałą prędkość w trudnych warunkach terenowych. System All Terrain Progress Control działa podobnie jak tempomat do niskich prędkości i działa przy prędkościach od 1,8 km/h do 30 km/h.
UKŁADY NAPĘDOWE
BENZYNA I DIESEL
Defender oferuje szereg wyrafinowanych i oszczędnych silników Ingenium. Wybierz spośród zaawansowanych silników benzynowych lub wysokoprężnych.
HYBRYDA MHEV
Pomagając zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2, silnik P400 zbiera i magazynuje energię normalnie traconą podczas zwalniania i ponownie ją przekazuje.
HYBRYDA PHEV
Już wkrótce nasz silnik P400e (PHEV) przyniesie Defenderowi korzyści płynące z elektryfikacji.
PERSONALIZACJA
OPONY NA KAŻDY TEREN

Opony całoroczne są dostępne w standardzie. Możesz także wykorzystać możliwości nowego Defendera jeszcze bardziej dzięki opcjonalnym oponom terenowym.

KONFIGURATOR
WYBIERZ SWOJEGO DEFENDERA

Geniusz przejawia się we wszystkich kształtach, rozmiarach i wersjach nadwozia.

WYBIERZ MODEL
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.

1Z elektrycznym zawieszeniem pneumatycznym w trybie off-road.
2Defender 110 z oponami terenowymi.
3Zawsze sprawdź trasę or wyjazd przed rozpoczęciem brodzenia.
4Dostępny w połowie 2020. Niedostępne z BELKĄ OCHRONNĄ W KSZTAŁCIE LITERY „A”.
Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania dodatkowych funkcji w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym predstawicielem marki lub skonfiguruj swój pojazd online.
Z dostępnych funkcji samochodu kierowcy powinni korzystać tylko wtedy, gdy jest to dla nich bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas posiadać pełną kontrolę nad pojazdem.
Niektóre funkcje wymagają karty SIM z transferem danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę.