TECHNOLOGIA

ZAWSZE GOTOWA. NASZA NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

ZOBACZ FILM
DO GÓRY
INFOTAINMENT
#component-6
WIDOCZNOŚĆ
#component-8
WYGODA
#component-10
ŁĄCZNOŚĆ
#component-15
KOMFORT
#component-17
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
#component-19
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.

Dzięki zupełnie nowej stylistyce nadwozia i wnętrza, a także pakietowi najnowszych funkcji wspomagających kierowcę i łączności, Defender nowej generacji będzie rewolucyjnym produktem dla Land Rovera.

KONFIGURATOR
ZUPEŁNIE NOWY SYSTEM MULTIMEDIALNY
Inspirowany smartfonem. Nasz nowy system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro, zapewnia pełną łączność i kluczowe informacje na pierwszy rzut oka.
NAWIGACJA
System Nawigacji Connected Pro wykorzystany w modelu Defender uczy się Twoich preferowanych tras i sugeruje szybsze alternatywy w przypadku opóźnień.
POPRAWIONA WIDOCZNOŚĆ
Zobacz więcej swojego świata. Technologia ClearSight, będąca częścią ulepszonej kamery 3D Surround, znacznie poprawia widoczność.
INFOTAINMENT
WSZYSTKIE INFORMACJE NA WYCIĄGNIĘCIE DŁONI
WSZYSTKIE INFORMACJE NA WYCIĄGNIĘCIE DŁONI

Nasz najnowszy system Pivi Pro pozwala spersonalizować ekran główny aby mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie potrzebne funkcje, z których najczęściej korzystasz na codzień. Możesz także łatwo dostosować układ i dodać dodatkowe informacje lub funkcje.

NAWIGACJA CONNECTED PRO
NAWIGACJA CONNECTED PRO

Bądź na bieżąco z aktualną sytuacją na Twojej trasie dzięki aktualizacjom ruchu w czasie rzeczywistym i dostępowi na żywo do cen paliw, parkowania i informacji o miejscu docelowym. Wszystkie informacje są dokładnie wyświetlane w trybie 2D lub 3D.

CYFROWY ZESTAW WSKAŹNIKÓW
CYFROWY ZESTAW WSKAŹNIKÓW

Wyświetlaj szeroki zakres istotnych informacji na 12,3-calowym cyfrowym wyświetlaczu kierowcy w wysokiej rozdzielczości. Układ wyświetlacza może być personalizowany wg. własnych upodobań, aby zawierał pełnoekranową mapę, funkcje telefonu lub multimediów.

WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HUD
WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HUD

Prezentuje najważniejsze dane pojazdu, w tym prędkość, wybrany bieg i wskazówki nawigacyjne na przedniej szybie. Posiada krystalicznie czystą, kolorową grafikę o wysokiej rozdzielczości, umożliwiającą łatwe zobaczenie wszystkich informacji, w tym informacji o jeździe w terenie, takich jak nachylenie terenu i kąt pochylenia kół.

WIDOCZNOŚĆ
SYSTEM CLEARSIGHT GROUNDVIEW
SYSTEM CLEARSIGHT GROUNDVIEW

Dostępny jako część systemu kamer 3D Surround, ClearSight Ground View1 pozwala efektywnie widzieć teren przez „maskę” Defendera. System wyświetla wiele widoków zewnętrznych, w tym spód pojazdu i koła. Bez względu na to gdzie jedziesz, będziesz czuć się pewniej.

LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT
LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprzęt, czy o wysokich pasażerów blokujących pole widzenia, wewnętrzne lusterko wsteczne ClearSight wykorzystuje kamerę zamontowaną na dachu, dzięki czemu w każdej chwili możesz skorzystać z niezakłóconego niczym widoku do tyłu2.

REFLEKTORY
REFLEKTORY

Zewnętrzne światła LED, zaprojektowane tak, aby jazda nocą była mniej męcząca, wytwarzają oświetlenie zbliżone do światła dziennego. Reflektory Matrix LED zapewniają widoczność świateł drogowych, aby uniknąć oślepiania nadjeżdżających pojazdów.

WYGODA
ŁADOWANIE ELEKTRONIKI

Dzięki Defenderowi masz zawsze łączność z otaczającym światem. Bezprzewodowe ładowanie w konsoli środkowej, punkty USB dostępne w każdym rzędzie i gniazdo wtykowe 12V zapewniają zasilanie wielu urządzeń.

https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/00.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/**.jpg
Kliknij aby rozpocząć
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/l663/features/stay-charged/**_m.jpg
Dotknij aby rozpocząć
ACTIVITY KEY

Gdziekolwiek odkrywasz nowe tereny, nie musisz zabierać ze sobą tradycyjnego kluczyka. Odporny na wodę i wstrząsy, zupełnie nowa opaska Activity Key3 pozwala odblokować, zablokować, uruchomić i prowadzić pojazd. Wyświetla także godzinę.

TWÓJ DEFENDER

Przygotowany na dosłownie wszystko. Defender spersonalizowany pod Twoje oczekiwania.

KONFIGURATOR
ŁĄCZNOŚĆ
PAKIET ONLINE
Sprawia, że Twoja podróż jest jeszcze ciekawsza. Umieszcza wszystko, czego potrzebujesz na wyprawę, w zasięgu ręki, w tym funkcję Online Media, aktualizacje pogody, informacje z kalendarza i ciekawe miejsca do zwiedzenia. Zapewnia dane4 poprzez zintegrowaną kartę SIM.
APLIKACJA REMOTE
Wstępnie przygotuj temperaturę wewnątrz pojazdu, zablokuj/odblokuj zamki, zlokalizuj swój pojazd na parkingu lub śledź swoje podróże ze smartfona lub smartwatcha. Aplikacja jest kompatybilna z większością smartfonów i smartwatchy.
AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
Defender jest zawsze na bieżąco dzięki aktualizacjom oprogramowania5. Wszystkie elementy informacyjno-rozrywkowe pojazdu, telematykę i różne moduły sterowania można aktualizować zdalnie, aby zapewnić optymalną wydajność.
ŁĄCZNOŚĆ WI-FI
Zapewnij rodzinie łączność i rozrywkę5 podczas podróży. Wi-Fi 4G zapewnia dostęp do samochodu w kompatybilnych sieciach komórkowych. Zapewnia także łączność dla maksymalnie ośmiu urządzeń.
KOMFORT
KONFIGURATOR
NAGŁOŚNIENIE MERIDIAN<sup>TM</sup> SURROUND SOUND
Opcjonalny system dźwięku Meridian Surround 700W obejmuje 14 głośników i dwukanałowy subwoofer, zapewniając krystalicznie czyste wysokie tony i bogate, głębokie basy w całej kabinie. Słyszysz swoją muzykę tak, jak chcesz.
TEMPERATURA W KABINIE
Niezależnie od panujących warunków na zewnątrz, kierowca i pasażerowie mogą pozostać w pojeździe w idealnej temperaturze dzięki dwu- i trzystrefowej klimatyzacji. Dodatkowo, jonizacja powietrza w kabinie usuwa alergeny, bakterie zawieszone w powietrzu i związane z nimi zapachy.
PODGRZEWANE I WENTYLOWANE FOTELE
Ogrzewane i wentylowane fotele zwiększają komfort podróży bez względu na panujące warunki na zewnątrz.
OŚWIETLENIE WNETRZA PREMIUM
Dzięki konfigurowalnemu oświetleniu kabiny masz do wyboru aż 10 kolorów, dzięki czemu możesz dopasować otoczenie do nastroju, swojej osobowości lub stylu jazdy.
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
<span style="text-transform: lowercase; ">i</span>GUIDE

Aplikacja Land Rover iGuide pozwala szybko i łatwo znaleźć informacje dotyczące funkcji i elementów sterujących w pojeździe. Dostępna wkrótce.

FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Defender obejmuje szereg funkcji wspomagających kierowcę, które zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i wygodę podczas prowadzenia pojazdu - dostępne za pośrednictwem pakietu Blind Spot Assist, pakietu Driver Assist oraz systemu kamer Surround 3D.

PAKIET BLIND SPOT ASSIST
PAKIET DRIVER ASSIST
SYSTEM KAMER SURROUND 3D
ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA
Jeśli Defender wykryje inny samochód w martwym polu widzenia gdy zaczniesz zmieniać pas, to w odpowiednim lusterku drzwi zaświeci się lampka ostrzegawcza, a moment obrotowy przyłożony do kierownicy zachęci Cię do skierowania pojazdu w drugą stronę w celu uniknięcia potencjalnej kolizji.
MONITOROWANIE RUCHU PODCZAS WYSIADANIA
Pomaga pasażerom zachować bezpieczeństwo podczas wysiadania, ostrzegając przed zbliżającymi się zagrożeniami, takimi jak przejeżdżające pojazdy i rowerzyści.
MONITOROWANIE RUCHU PODCZAS COFANIA
Ostrzega przed pojazdami, pieszymi lub innymi zagrożeniami zbliżającymi się z dowolnej strony. Szczególnie przydatny podczas cofania z wnęki parkingowej.
PAKIET BLIND SPOT ASSIST
Zawiera funkcje pakietu Blind Spot Assist: Asystenta martwego pola widzenia, system monitorowania ruchu poprzecznego za samochodem oraz system monitorowania ruchu podczas wysiadania.
ADAPTACYJNY TEMPOMAT
Tempomat adaptacyjny automatycznie utrzymuje Twój pojazd w bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego z przodu, jeśli zwolni lub się zatrzyma podczas jazdy w korku.
MONITOROWANIE POTENCJALNEJ KOLIZJI Z TYŁU
Jeśli pojazd zbliżający się od tyłu nie zwalnia, Defender spróbuje ostrzec zbliżającego się kierowcę o zahamowaniu poprzez automatyczne miganie świateł awaryjnych.
SYSTEM KAMER SURROUND 3D
System zawiera teraz funkcje wspomagania parkowania 360°. Obraz z czterech kamer rozmieszczonych dyskretnie wokół pojazdu jest inteligentnie połączony ze sobą, aby zapewnić perspektywę widzenia 3D pojazdu na ekranie dotykowym. Lepsza widoczność sprawia, że skalowanie wielu terenów i manewrowanie pojazdem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
WYBIERZ SWOJEGO DEFENDERA

Geniusz przejawia się we wszystkich kształtach, rozmiarach i wersjach nadwozia.

WYBIERZ MODEL
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.

1System ClearSight Ground View jest zależny od systemu kamer 3D Surround. Obraz nie jest transmitowany na żywo. Zawsze sprawdzaj otoczenie przed wykonaniem manewru.
2Klienci, którzy noszą soczewki wieloogniskowe lub dwuogniskowe, mogą mieć problem z dostosowaniem się do trybu cyfrowego lusterka wstecznego.Tryb zwykły może być jednak aktywowany w dowolnym momencie.
3Dostępne na początku roku 2020.
4Funkcja wymaga instalacji karty SIM z odpowiednim pakietem transferu danych.
5W przypadku posiadania łączności z siecią Wi-Fi lub sieci mobilnej.
Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania innych elementów w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Land Rover lub skonfiguruj swój pojazd online.
Wszystkie funkcje samochodu powinny być obsługiwane przez kierowców tylko wtedy, gdy jest to dla nich bezpieczne. Kierowcy muszą mieć przez cały czas pełną kontrolę nad pojazdem.
Niektóre funkcje wymagają karty SIM z transferem danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę.

Apple® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Apple Inc., zarejestrowanej w USA i innych krajach.