AKCESORIA

TWÓJ ŚWIAT. TWÓJ STYL.

zONCQGzyneU
DO GÓRY
NADWOZIE
#component-4
WNĘTRZE
#component-8
PAKIETY AKCESORIÓW
#component-10
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.
NADWOZIE
ZEWNĘTRZNY POJEMNIK NA SPRZĘT

Zewnętrzny, boczny pojemnik na sprzęt o pojemności 24 litrów – łatwo dostępny, ryglowany i wodoodporny. Idealne rozwiązanie do przewozu obuwia turystycznego czy pianek do uprawiania sportów wodnych.

KONFIGURATOR
WYPRAWOWY BAGAŻNIK DACHOWY
Niezwykle lekki i pojemny, zdolny do przenoszenia obciążenia dynamicznego 132 kg*.
WYSUWANA DRABINA DACHOWA
Łatwiejszy dostęp do bagażnika dachowego dzięki dwustopniowej, wysuwanej drabinie3. Dla łatwiejszego przechowywania i przewożenia drabina może być zablokowana w pozycji złożonej i zamontowana na pojeździe.
PNEUMATYCZNA, WODOODPORNA MARKIZA
Rozkoszuj się widokiem bez obawy o pogodę. Nadmuchiwaną wodoodporną markizę3 można szybko zainstalować i jest na tyle elastyczna, aby zmieścić się z boku lub z tyłu pojazdu.
PRZENOŚNY SYSTEM DO CZYSZCZENIA
Łatwe czyszczenie sprzętu dzięki ciśnieniowemu przenośnemu systemowi płukania o pojemności 6,5 litra. Wraz z wężem i nasadką prysznicową może być używany do płukania butów, rowerów i pianek.
UCHWYT NA ROWER
Zabierz dwa rowery na wszystkie swoje przygody, wybierając bagażnik rowerowy montowany na dachu 3.
WNĘTRZE
KONFIGURATOR
PLECAK NA OPARCIE FOTELA
Zabezpieczony na tylnym siedzeniu, trzymaj wszystkie niezbędne przedmioty pod ręką, a jednocześnie starannie poza zasięgiem wzroku. Łatwo zdejmowany, wszechstronny 20-litrowy plecak można zabrać ze sobą również podczas opuszczania pojazdu.
ZINTEGROWANY KOMPRESOR
Napompuj wszystko, od łóżka powietrznego po opony swojego Defendera. Kompresor został dogodnie zintegrowany z przestrzenią ładunkową.
SYSTEM CLICK AND GO
Wszechstronny, wielofunkcyjny system dla pasażerów drugiego rzędu. Zamocowuje się między mocowaniami zagłówka z wyborem dodatkowych elementów mocujących, które mogą pomieścić tablety, torby, laptopy i kurtki.
PAKIETY DLA ZWIERZĄT
Wybierz odpowiedni pakiet z naszej oferty dla zwierząt, aby zapewnić, że Twoje zwierzę jest bezpieczne, a jednocześnie jest mu wygodnie w każdej podróży, jednocześnie chroniąc wnętrze pojazdu.
PAKIET AKCESORIÓW

Cztery pakiety. Nieskończone możliwości. Aby dotrzeć jeszcze dalej, wybierz pakiet który najbardziej będzie do Ciebie pasował.

PAKIET EXPLORER
Wyznacz swój własny szlak, niezależnie od terenu. Pakiet Explorer wyposaża Defendera w elementy do przeciwstawiania się konwencjom i podbijania najbardziej nieznanych terenów. Odkryj swój idealny pakiet za pomocą naszego kwestionariusza.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PAKIET ADVENTURE
Przenieś swoje pasje na nowe terytoria. Pakiet Adventure wyposaża Defendera do zejścia z utartej drogi i podróż nieodkrytymi dotąd szlakami. Odkryj swój idealny pakiet za pomocą naszego kwestionariusza.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PAKIET COUNTRY
Przygotuj nabardziej ubłocone buty jakie masz w swojej kolekcji. Pakiet Country wyposaża Defendera w elementy, które sprawią, że każda podróż będzie naprawdę niezapomniana. Odkryj swój idealny pakiet za pomocą naszego kwestionariusza.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PAKIET URBAN
Podbij betonową dżunglę. Pakiet Urban wyposaża Defendera w elementy służące do wyróżnienia się na przedmieściach stylem, pewnością siebie i opanowaniem. Odkryj swój idealny pakiet za pomocą naszego kwestionariusza.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PERSONALIZACJA

Możesz całkowicie spersonalizować swojego Defendera, aby pasował do Twojego stylu życia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli Land Rover i porównaj ich dane i możliwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Defendera.
KATALOG
Zobacz i pobierz najnowsze katalogi Land Rovera.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami o nowym Land Roverze Defender.

1Do montażu wymagane relingi dachowe.
* W przypadku Defendera 110 wyposażonego w koła off-roadowe.
3Ulepszenia dostępne w połowie 2020.
Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania innych elementów w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Land Rover lub skonfiguruj swój pojazd online.
Wszystkie funkcje samochodu powinny być obsługiwane przez kierowców tylko wtedy, gdy jest to dla nich bezpieczne. Kierowcy muszą mieć przez cały czas pełną kontrolę nad pojazdem.
Niektóre funkcje wymagają karty SIM z transferem danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę.