WSZECHSTRONNOŚĆ

NOWY DISCOVERY SPORT, UNIWERSALNY I DOSTOSOWANY DO CODZIENNYCH POTRZEB

TOP
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA
#component-4
KOMFORT I WYGODA
#component-7
BEZPIECZEŃSTWO
#component-10
STANDARDOWE FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
#component-13
PAKIETY OPCJONALNE
#component-15
WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ
#component-21
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli samochodów i porównaj ich właściwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swojego idealnego Discovery Sport
KATALOGI I CENNIKI
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Land Rover
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

Discovery Sport zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, zapewniając pasażerom najwyższy komfort.

5+2 foteli
5+2 foteli

157 litrówJadąc w podróż nawet z 6-cioma pasażerami bagażnik będzie oferował pojemność 157* litrów wg. normy DIN oraz 115* litrów wg. normy VDA.


5 foteli
5 foteli

1179 litrówZapakuj wszystko, czego potrzebujesz. Standardowa konfiguracja pięciu siedzeń daje objętość wynoszącą 1179 * litrów wg. normy DIN oraz 963* litry wg. normy VDA.

4 fotele
4 fotele

1302 litrówSkładając jedno z siedzeń 3 rzędu zyskasz dodatkową przestrzeń bagażową. Teraz bagażnik będzie oferował objętość wynoszącą 1302 * litry wg. normy DIN oraz 1085* litrów wg. normy VDA.

3 fotele
3 fotele

1548 litresPodróżuj z dwoma pasażerami bez konieczności rezygnowania z dodatkowego bagażu który chciałeś ze sobą zabrać. W tej konfiguracji foteli Discovery Sport oferuje objętość przestrzeni bagażowej wynoszącą 1548* litrów wg. normy DIN oraz 1330* litrów wg. normy VDA.

2 fotele
2 fotele

1794 litrówSkładając drugi rząd foteli Discovery Sport będzie oferował zdecydowanie większą przestrzeń bagażową o pojemności 1794* litrów wg. normy DIN oraz 1574* litrów wg. normy VDA.

Aby przedstawić ilość przestrzeni bagażowej dokonuje się pomiaru jej objętości przy wykorzystaniu dwóch norm: pomiar przestrzeni bagażowej korzystając z normy DIN polega na symulacji wypełnienia przestrzeni bagażowej cieczą. Pomiar przestrzeni bagażowej korzystając z normy VDA polega na wypełnieniu przestrzeni bloczkami o wymiarach 200 x 50 x 100 mm.

KOMFORT I WYGODA
LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT
LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

Wiodąca w klasie przestrzeń bagażowa jest idealna dla podstawowych potrzeb Twojej rodziny, ale jak będziesz korzystać z lusterka wstecznego gdy widok będą zasłaniać Ci pasażerowie oraz ich bagaże? Wewnętrzne lusterko wsteczne ClearSight, które sprzężono z kamerą cofania, która pokazuje obszar tuż za pokrywą bagażnika, dzięki czemu podczas cofania lub wyjazdu tyłem z miejsca parkingowego kierowca zawsze wie, co znajduje się bezpośrednio za samochodem.

yt:ekTZu2pQNCc
POJEMNOŚĆ BAKU
POJEMNOŚĆ BAKU

Podróżowanie w odległe miejsca może być frustrujące, kiedy samochód wymaga kilkukrotnego tankowania podczas trasy. Dzięki 67 litrowemu zbiornikowi benzyny lub zwiększonemu zbiornikowi paliwa o pojemności 65 litrów w jednostkach wysokoprężnych, podróżowanie modelem Discovery Sport będzie wygodne i przyjemne.

Elektryczna pokrywa bagażnika
Dzięki elektrycznie sterowanej pokrywie bagaznika możesz łatwo otwierać i zamykać bagażnik za pomocą pilota, przycisku wewnętrznego lub dyskretnych przycisków na pokrywie.
CABIN AIR IONISATION
Urządzenie jonizujące poprawia jakość powietrza w kabinie, usuwa alergeny, wirusy, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Poprawia samopoczucie kierowcy i pasażerów.
SCHOWKI
Jasne, przestronne wnętrze Discovery Sport zapewnia poczucie przestrzeni. Sprytne rozwiązania do przechowywania przedmiotów pozwalają uniknąć bałaganu. Wszystko, co zabierzesz na pewno znajdzie swoje miejsce.
ACTIVITY KEY
Ciesz się ulubionymi zajęciami na świeżym powietrzu bez konieczności zabierania ze sobą kluczyka od samochodu. Opcjonalny Activity Key to solidny, w pełni wodoodporny, poręczny pasek na rękę. Po prostu zostaw klucze bezpiecznie zamknięte w pojeździe i użyj Activity Key, aby zablokować i odblokować swój samochód.
BEZPIECZEŃSTWO

Zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie Discovery Sport posiada wiele funkcji, które chronią Ciebie i Twoich pasażerów.

Konfigurator
ISOFIX
Punkty mocowania ISOFIX, zapewniają mocne połączenie fotelików dziecięcych z pojazdem oraz większe bezpieczeństwo podczas podróży.
PODUSZKI POWIETRZNE
Kompleksowy system siedmiu poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażerów zapewnia doskonałą ochronę podczas podróży.
SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE JAZDĘ
Discovery Sport posiada najnowsze technologie bezpieczeństwa, w tym elektroniczny rozdział siły hamowania (EBD) - który automatycznie rozdziela siłę hamowania na każdą oś, aby zminimalizować drogę hamowania, zachowując jednocześnie stabilność i zdolność kierowania pojazdem.
REFLEKTORY MATRIX LED

Matrycowe reflektory LED adaptują się do warunków zewnętrznych. Przyciemniają i dostosowują wiązkę światła, w celu zapewnienia maksymalnej widoczności bez oślepiania kierowców nadjeżdżających samochodów.

yt:OdjfEiDzOkk
STANDARDOWE FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
FUNKCJA HAMOWANIA AWARYJNEGO
System hamowania awaryjnego może pomóc w zapobieganiu zderzeniom z innymi pojazdami, pieszymi lub rowerzystami. Wyświetla ostrzeżenie w przypadku nieuchronnej kolizji i automatycznie uruchamia układ hamulcowy, jeśli nie zostaną podjęte wcześniej żadne działania.
ASYSTENT PASA RUCHU
Asystent pasa ruchu (LKA) wykrywa, kiedy Twój pojazd zaczyna zjeżdżać z pasa, i przykłada korekcyjny moment obrotowy do kierownicy, zachęcając Cię do powrotu na swój pas ruchu.
PRZEDNIE I TYLNE CZUJNIKI PARKOWANIA
System czujników ułatwia manewrowanie pojazdem. Aktywuj funkcję za pomocą ekranu dotykowego, a informacje o przeszkodach znajdujących się blisko samochodu wyświetlą się na ekranie w postaci grafiki lub otrzymasz powiadomienie dźwiękowe.
KAMERA COFANIA
Zapewnia lepszą widoczność podczas cofania. Linie statyczne reprezentują zewnętrzny obrys pojazdu i przewidywaną trasę są nakładane na obraz z kamery cofania wyświetlany na ekranie dotykowym.
PAKIETY OPCJONALNE

Wybierz idealny dla siebie pakiet dla lepszych wrażeń z jazdy.

PARK PACK
DRIVE PACK
DRIVER ASSIST PACK
KONFIGURATOR
ASYSTENT PARKOWANIA
Po aktywacji systemu samochód wyszuka odpowiednie miejsce parkingowe. System automatycznie zaparkuje i później wyprowadzi pojazd z miejsca parkingowego.
WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°
System zapewnia całkowitą pewności podczas manewrowania w ciasnych przestrzeniach. Czujniki z tyłu, z przodu i boków zapewniają w czasie rzeczywistym ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne, które wskazują, jak blisko znajdują się przeszkody.
SYSTEM MONITORUJĄCY RUCH ZA SAMOCHODEM
Ostrzega przed zbliżającymi się samochodami, pieszymi lub innymi zagrożeniami. Szczególnie przydatny jest podczas parkowania, ułatwia manewr szczególnie jeśli widok z tyłu jest zasłonięty.
FUNKCJA BEZPIECZNEGO WYSIADANIA (CEM)
Pomaga pasażerom zachować bezpieczeństwo, gdy opuszczają samochód. Ostrzega przed zbliżającymi się zagrożeniami, takimi jak przejeżdżające pojazdy czy rowerzyści.
KONFIGURATOR
TEMPOMAT ADAPTACYJNY
Pakiet Drive składa się z trzech funkcji. Tempomat adaptacyjny utrzyma Twój pojazd w bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego z przodu, jeśli zwolni lub zatrzyma się podczas jazdy korku. Jeśli pojazd z przodu zatrzyma się, system wyhamuje płynnie Twój pojazd.
ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA
Jeśli Discovery Sport wykryje inny pojazd w Twoim martwym polu widzenia, gdy zaczniesz zmieniać pas, w odpowiednim lusterku bocznym zapali się lampka ostrzegawcza, a do kierownicy zostanie przyłożony moment obrotowy który zachęci Cię do odstąpienia od potencjalnej kolizji.
HAMOWANIE AWARYJNE Z WYŻSZYCH PRĘDKOŚCI
Funkcja wykrywa, kiedy może wystąpić potencjalne zderzenie czołowe z innym pojazdem. Wyświetla ostrzeżenie informujące kierowcę o konieczności hamowania. Jeśli kierowca nie zareaguje, system uruchamia automatycznie hamulce, aby zmniejszyć siłę możliwego uderzenia. Funkcja hamowania awaryjnego montowana jest standardowo w każdej wersji wyposażenia.
KONFIGURATOR
TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z ASYSTENTEM KIEROWANIA
Pakiet Driver Assist zawiera funkcje znajdujące się zarówno w pakiecie Park, jak i Drive. Tempomat z asystentem kierowania wspiera Cię podczas jazdy, pomaga pozostać na pasie ruchu i utrzymuje bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu. Silnik, hamulce i układ kierowniczy reagują automatycznie.
FUNKCJA WADE SENSING
Funkcja wyświetla w czasie rzeczywistym poziom wody wokół pojazdu i ostrzega, gdy zbliżasz się do maksymalnej głębokości brodzenia.
SYSTEM KAMER SURROUND 360°
Cztery kamery cyfrowe, dyskretnie rozmieszczone wokół samochodu, zapewniają widok 360° z możliwością wyboru konkretnego widoku za pomocą ekranu dotykowego.
WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ WYPOSAŻENIA

Wybierz jedną z dwóch wersji stylizacji nadwozia oraz czterech wersji wyposażenia. Każda z nich cechuje się wyjątkowym charakterem i dodatkowymi możliwościami.

WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli samochodów i porównaj ich właściwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swojego idealnego Discovery Sport
KATALOGI I CENNIKI
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Land Rover
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych

*Dane przedstawione dla foteli przesuniętych maksymalnie do przodu bez pochylonego oparcia.
Ze wszystkich funkcji samochodu kierowcy powinni korzystać tylko wtedy, gdy jest to dla nich bezpieczne. Kierowcy muszą upewnić się, że przez cały czas mają pełną kontrolę nad pojazdem.
Nanoe™ jest znakiem towarowym Panasonic Corporation.
Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji, lub skonfiguruj swój pojazd online.