WSZECHSTRONNOŚĆ

RANGE ROVER EVOQUE DOPASUJE SIĘ DO TWOICH POTRZEB

OGLĄDAJ FILM
TOP
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA
#component-4
KOMFORT I WYGODA
#component-7
BEZPIECZEŃSTWO
#component-10
STANDARDOWE FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
#component-13
PAKIETY OPCJONALNE
#component-15
WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ
#component-20
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli samochodów i porównaj ich właściwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swojego idealnego Range Rover Evoque
KATALOGI I CENNIKI
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Land Rover
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

Range Rover Evoque zapewnia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, jednocześnie zapewniając pasażerom maksymalny komfort oraz przestrzeń bagażową.

5 FOTELI
5 FOTELI

591 litrówStandardowa objętość wg DIN pozwala wykorzystanie przestrzeni o pojemności do 591 litrów. Jest to odpowiednik objętości VDA wynoszącej 472 litry, mierzona za pomocą twardych bloczków. Mówiąc prościej, możesz bezproblemowo podróżować z czterema przyjaciółmi.

4 FOTELE
4 FOTELE

908 litrówZłóż jedno z tylnych oparć i korzystaj z dodatkowej pojemności 908 litrów wg DIN. Umożliwi to spakowanie wszelkich dodatkowych toreb, których będziesz potrzebować, dzięki pojemności 746 litrów mierzonej metodą VDA.

3 FOTELE
3 FOTELE

1,066 litrówPrzy tej konfiguracji pojemność przestrzeni bagażowej wzrasta do 1066 litrów, gdy samochodem podróżuje dwóch pasażerów. Pojemność wg metody VDA wynosi 882 litry.

2 FOTELE
2 FOTELE

1,383 litrówW pełni wykorzystaj dostępną przestrzeń bagażową podczas podróży z jednym pasażerem, zapewniając pojemność do 1383 litrów wg DIN, o użytecznej pojemności wg VDA wynoszącej 1156 litrów.

Objętość DIN to standard branżowy, który mierzy się, wypełniając przestrzeń ładunkową cieczą. Objętość VDA mierzy się za pomocą stałych bloczków (200 x 50 x 100 mm), pokazując ilość praktycznej przestrzeni w pojeździe.

KOMFORT I WYGODA
WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

Innowacyjne funkcje, która posiada Range Rover Evoque sprawiają, że jazda nim jest czystą przyjemnością. Ta opcjonalna technologia zapewnia swobodny widok drogi z tyłu, bez względu na pasażerów siedzących na tylnych siedzeniach lub przedmioty znajdujące się w przestrzeni bagażowej¹.

yt:nwoQr49L0J0
ELEKTRYCZNA POKRYWA BAGAŻNIKA
Elektryczną pokrywę bagażnika można swobodnie otwierać i zamykać bez konieczności fizycznego dotykania samochodu.
CABIN AIR IONISATION
Jonizowanie za pomocą technologii Nanoe™ poprawia jakość powietrza w kabinie, usuwa alergeny, wirusy, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Ma to pozytywny wpływ na samopoczucie kierowcy i pasażerów.
SCHOWKI
Range Rovera Evoque posiada większą ilość schowków, które można z łatwością dostosować do własnych potrzeb. Kieszenie w drzwiach przednich mają teraz pojemność 9,6 litra - więcej miejsca niż potrzeba, aby trzymać w nich pod ręką podstawowe artykuły jak wodę czy lekkie przekąski.
ACTIVITY KEY
Ciesz się ulubionymi zajęciami na świeżym powietrzu, bez konieczności zabierania ze sobą pilota do samochodu. Activity Key to wytrzymała, w pełni wodoodporna nadająca się do noszenia na co dzień opaska na rękę. Po prostu zostaw klucze w pojeździe i użyj Activity Key, aby zablokować lub odblokować swojego Range Rovera Evoque.
yt:H6kTLylF4Jk
BEZPIECZEŃSTWO
KONFIGURATOR
ISOFIX
Umiejscowione na zewnętrznych fotelach tylnej kanapy, punkty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX, zapewniają mocne i stabilne połączenie fotelika ze strukturą pojazdu, dla zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
PODUSZKI POWIETRZNE
Kompletny system poduszek powietrznych zastosowany w nowym Range Roverze Evoque zapewnia doskonałą ochronę dla wszystkich pasażerów pojazdu.
SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE JAZDĘ
Range Rover Evoque wykorzystuje najnowsze technologie bezpieczeństwa, w tym elektryczny system rozdziału siły hamowania (EBD), który automatycznie dostosowuje siłę hamowania każdej osi aby zminimalizować drogę hamowania samochodu. Zachowana jest przy tym stabilność i całkowita zdolność kierowania pojazdem.
REFLEKTORY MATRIX LED

Częścią naszych innowacyjnych technologii są reflektory Matrix LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej. Technologia ta zapewnia doskonałą widoczność, jednocześnie zapobiegając oślepianiu innych kierowców.

yt:siVnemmhnzk
STANDARDOWE FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
OBEJRZYJ FILM
FUNKCJA HAMOWANIA AWARYJNEGO
Hamowanie awaryjne może pomóc w zapobieganiu kolizjom z innymi pojazdami, pieszymi, a także z rowerzystami. Jeśli wykryte zostanie zagrożenie kolizją czołową, wyświetlone zostanie ostrzeżenie, które daje kierowcy czas na podjęcie stosownych działań. Kamera śledząca pole przed pojazdem monitoruje sytuację przy prędkościach od 5 km/h do 80 km/h dla uniknięcia kolizji czołowych z pojazdami i od 5 km/h do 60 km/h dla uniknięcia kolizji z pieszymi i rowerzystami. Jeśli kolizja wciąż jest prawdopodobna, a kierowca nie podjął żadnych działań, system uruchomi hamulce, aby zmniejszyć skutki potencjalnego zderzenia.
ASYSTENT PASA RUCHU
System wykrywa, kiedy pojazd zaczyna samoczynnie opuszczać pas ruchu, i przykłada korekcyjny moment obrotowy do kierownicy, zachęcając do prowadzenia pojazdu z powrotem po wyznaczonym pasie ruchu.
PRZEDNIE I TYLNE CZUJNIKI PARKOWANIA
Ułatwia manewrowanie. Wybierz opcję "Reverse" lub aktywuj ją za pomocą ekranu dotykowego, aby otrzymywać informacje o przeszkodach znajdujących się blisko samochodu.
KAMERA COFANIA
Zapewniając lepszą widoczność podczas cofania. Linie statyczne pojawiają się na ekranie dotykowym, wspomagając parkowanie.
PAKIETY OPCJONALNE

Wybierz idealny dla siebie pakiet dla lepszych wrażeń z jazdy.

PARK PACK
DRIVE PACK
DRIVER ASSIST PACK
KONFIGURATOR
ASYSTENT PARKOWANIA
Pakiet Park składa się z czterech funkcji. Funkcja asystenta parkowania ułatwia parkowanie równoległe i prostopadłe, kierując pojazd automatycznie do i z miejsca parkingowego. Grafika i powiadomienia poprowadzą Cię przez manewr.
WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°
System zapewnia całkowitą pewności podczas manewrowania w ciasnych przestrzeniach. Czujniki z tyłu, z przodu i boków zapewniają w czasie rzeczywistym ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne, które wskazują, jak blisko znajdują się przeszkody.
SYSTEM MONITORUJĄCY RUCH ZA SAMOCHODEM
Ostrzega przed zbliżającymi się samochodami, pieszymi lub innymi zagrożeniami. Szczególnie przydatny jest podczas parkowania, ułatwia manewr szczególnie jeśli widok z tyłu jest zasłonięty.
FUNKCJA BEZPIECZNEGO WYSIADANIA (CEM)
Pomaga pasażerom zachować bezpieczeństwo podczas wysiadania z samochodu. Ostrzega przed zbliżającymi się zagrożeniami, takimi jak przejeżdżające pojazdy czy rowerzyści.
KONFIGURATOR
TEMPOMAT ADAPTACYJNY
Pakiet Drive składa się z trzech funkcji. Pierwsza to aktywny tempomat, który utrzymuje samochód w bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego z przodu oraz zatrzymuje go płynnie podczas jazdy w powolnym ruchu.
ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA
Jeśli Range Rover Evoque wykryje inny pojazd w Twoim martwym polu, gdy zaczniesz zmieniać pas, w lusterku bocznym zapali się lampka ostrzegawcza, a moment obrotowy skrętu poprowadzi Cię do odstąpienia od potencjalnej kolizji.
HAMOWANIE AWARYJNE Z WYŻSZYCH PRĘDKOŚCI
Funkcja wykrywa zagrożenie ewentualnego zderzenia czołowego. Wyświetla ostrzeżenie informujące kierowcę o konieczności hamowania. Jeśli kierowca nie zareaguje, system automatycznie uruchomi procedurę hamowania awaryjnego, aby zmniejszyć siłę potencjalnego uderzenia. Jest to standardowa funkcja.
KONFIGURATOR
ADAPTACYJNY TEMPOMET Z ASYSTENTEM KIEROWANIA
Pakiet Driver Assist zawiera funkcje znajdujące się zarówno w pakiecie Park, jak i Drive. Adaptacyjny tempomat z asystentem kierowania wspiera Cię podczas jazdy, pomaga pozostać na pasie ruchu i utrzymuje bezpieczną odległość od poprzedzającego samochodu. Silnik, hamulce i układ kierowniczy reagują automatycznie.
SYSTEM KAMER SURROUND 360°
Cztery kamery cyfrowe, dyskretnie rozmieszczone wokół Range Rovera Evoque, zapewniają widok 360° z lotu ptaka, z dostępnymi jednocześnie widokami pod wieloma kątami kamery.
WYBIERZ SWOJEGO RANGE ROVERA EVOQUE

Wybierz jedną z czterech wersji wyposażenia i dwóch wersji stylistycznych nadwozia. Każda opcja ma niepowtarzalny charakter oraz dodatkowe funkcje.

WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli samochodów i porównaj ich właściwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swojego idealnego Range Rover Evoque
KATALOGI I CENNIKI
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Land Rover
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych

1Klienci, którzy noszą soczewki zmiennoogniskowe lub dwuogniskowe, mogą mieć problemy z dostosowaniem się do trybu cyfrowego lusterka, dlatego dostępny jest normalny tryb, który może być używany w dowolnym momencie.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji, lub skonfiguruj swój pojazd online.