OPCJE I AKCESORIA
TOP
PAKIETY
#component-4
KOŁA
#component-7
RODZAJ DACHU
#component-9
REFLEKTORY
#component-11
OPCJE WNĘTRZA
#component-13
AKCESORIA LAND ROVER GEAR
#component-16
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli samochodów i porównaj ich właściwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swojego idealnego Range Rover Evoque
KATALOGI I CENNIKI
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Land Rover
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
PAKIETY

Wybierz pakiet dla siebie i ciesz się komfortem jazdy.

PAKIET BLACK
PAKIET BLACK

Wyjątkowy wygląd Range Rovera Evoque można podkreślić jeszcze bardziej dzięki pakietowi nadwozia Black. Napis na masce i pokrywie bagażnika, atrapa chłodnicy, boczne otwory wentylacyjne, przedni i tylny zderzak oraz nakładki lusterek są wykończone w kolorze Gloss Black, aby wyeksponować asertywny wygląd samochodu.

PAKIET BLACK R-DYNAMIC
PAKIET BLACK R-DYNAMIC

Aby podkreślić drapieżność swojego samochodu możesz wybrać jeden z pakietów nadwozia. Pakiet R-Dynamic Black zawieraja wszystkie ulepszenia znajdujące się w pakiecie Black z dodatkowymi czarnymi akcentami wykończeniowymi układu wydechowego oraz wlotów powietrza na masce.

PAKIET COLD CLIMATE

Podgrzewana przednia szyba oraz dysze spryskiwaczy, zapewniają szybkie rozmrażanie podczas mroźnych dni. W pakiecie jest również podgrzewana kierownica.

KOŁA
KOŁA

Wybierz koła z bogatej gamy dostępnych wzorów do Twojego Range Rovera Evoque lub Range Rovera Evoque R-Dynamic. Dostępne są rozmiary w zakresie od 17" do 21". Dzięki wyróżniającym się wzorom, każdy z nich nadaje swój indywidualny charakter ogólnemu wyglądowi pojazdu.

Nie wszystkie opcje pokazane.

8 RODZAJÓW KÓŁ
KONFIGURATOR
18", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5074 w kolorze Gloss Sparkle Silver
18", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5075 w kolorze Gloss Sparkle Silver
20", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5076 w kolorze Gloss Mid-Silver z wykończeniem Diamond Turned² ¹ Dostępne także w wersji Gloss Sparkle Silver
20", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5079 w kolorze Gloss Dark Grey z wykończeniem Diamond Turned² ¹ Dostępne także w wersji Gloss Sparkle Silver
20", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5079 w kolorze Gloss Black
21", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5077 w kolorze Gloss Light Silver z wykończeniem Diamond Turned
21", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5078 w kolorze Gloss Black
21", 5-ramienne obręcze aluminiowe Wzór 5078, w kolorze Gloss Silver
RODZAJ DACHU
PANORAMICZNY DACH

Panoramiczny dach wpuszcza naturalne światło do środka Range Rovera Evoque, dzięki czemu wnętrze SUV-a jest jaśniejsze i bardziej przestronne. Wybierz nieruchomy lub przesuwany¹ panoramiczny dach w kolorze nadwozia lub kontrastowy srebrny lub czarny.

KONFIGURATOR
REFLEKTORY
REFLEKTORY LED PREMIUM
Reflektory LED Premium łączą w sobie charakterystyczny design i praktyczne możliwości. Dostępne są również do wyboru z asystentem automatycznych świateł drogowych (AHBA).
REFLEKTORY MATRIX LED PREMIUM
Zapewniają jakość światła zbliżoną do światła dziennego. Zmniejszają zmęczenie oczu podczas jazdy. Matrycowe reflektory LED z charakterystycznym wzorem świateł do jazdy dziennej LED zostały wyposażone w adaptacyjne oświetlenie drogowe, wykrywające nadjeżdżające pojazdy i zapobiegające ich oślepianiu.
OPCJE WNĘTRZA
OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE
OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

Dzięki opcji konfigurowania oświetlenia wnętrza, można zmieniać kolor i odcień kabiny, w zależności od nastroju.

WYKOŃCZENIE WNĘTRZA
WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

Spersonalizuj wnętrze swojego Range Rovera Evoque za pomocą wykończenia Gradated Linear Aluminium w kolorze jasnym lub ciemnym lub forniru Natural Umber Ash.

KOLORY TAPICERKI
KOLORY TAPICERKI

Wybór kolorystyki foteli: Ebony, Cloud, Eclipse i Deep Garnet. Podsufitka jest dostępna w kolorze Light Oyster lub Ebony.

WNĘTRZE
Jeszcze bardziej spersonalizuj swojego Range Rovera Evoque lub Range Rovera Evoque R-Dynamic, dzięki szerokiej ofercie detali wykończeniowych do wyboru.
FOTELE
Range Rover Evoque wyposażony jest w nowe fotele i szereg możliwości ich wykończenia, w tym: skórą licową, skórą Windsor, mieszanką wełny Kvadrat Premium, zamszowym materiałem Dinamica® czy tekstylnym z włókien eukaliptusa. Dostępne są również fotele regulowane elektrycznie, z funkcją pamięci ustawień, pogrzewaniem, chłodzeniem oraz masażem.
FUNKCJE I TECHNOLOGIE
Stacja przyłączeniowa i ładująca² IPhone® zapewniaja widoczność smartfona podczas ładowania, wykorzystując uchwyt na kubek w konsoli środkowej. Z łatwością możesz kontrolować swoje listy odtwarzania, podcasty i inne media za pośrednictwem systemu informacyjno-rozrywkowego Range Rovera Evoque.
AKCESORIA LAND ROVER GEAR
PAKIET DO TRANSPORTU ZWIERZĄT

Teraz możesz zapewnić swojemu pupilowi najwyższy poziom komfortu podczas podróży, dzięki wyposażeniu opcjonalnemu wchodzącemu w skład pakietu do transportu zwierząt. Pakiet zawiera gumową matę bagażnika i przegrodę o pełnej wysokości. Pakiet doskonale uzupełnia funkcjonalność Range Rovera Evoque i pomaga utrzymać go w czystości, nawet jeśli Twój pupil jest po całodziennej zabawie w terenie.

yt:63DvSZ6ztdA
ZNAJDŹ AKCESORIA
NADWOZIE
Spersonalizuj Range Rovera Evoque dobierając akcesoria zewnętrzne. Wybrać możesz lusterka z włókna węglowego, boczne otwory wentylacyjne, przednią i tylną osłonę ze stali nierdzewnej oraz błotniki.
WNĘTRZE
Od dodatkowej funkcjonalności oferowanej przez serię Click and Go, po wszechstronność i praktyczność zapewnioną przez przegródki bagażowe i podświetlane wykończenie przestrzeni bagażowej, wybierz akcesoria, które idealnie pasują do Twojego stylu życia i ulubionych zajęć.
yt:wSclDFBzrdg
TRANSPORT I HOLOWANIE
Wybierz sportowe akcesoria do swojego Range Rovera Evoque. Zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci więcej przestrzeni ładunkowej. Do przenoszenia i transportu bagażu oraz holowania - bagażniki na rowery, sprzęt wodny, relingi dachowe, bagażniki dachowe i haki holownicze.
yt:t_8EOXIgLmk
PORÓWNAJ SAMOCHODY
Wybierz do trzech modeli samochodów i porównaj ich właściwości
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swojego idealnego Range Rover Evoque
KATALOGI I CENNIKI
Pobierz najnowsze katalogi i cenniki modeli Land Rover
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych

1 Wybór opcji przesuwnego dachu panoramicznego zmniejsza przestrzeń nad głową z przodu i z tyłu.

2 iPhone® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Apple Inc., zarejestrowanym w USA oraz innych krajach. Kompatybilne z iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE oraz 7. Niekompatybilne z iPhone Plus oraz iPhone X.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji, lub skonfiguruj swój pojazd online.