PAKIETY OPCJONALNE

  OPCJE ZEWNĘTRZNE

  STAŁY DACH PANORAMICZNY


  Zapewniając naturalne światło we wnętrzu Range Rovera Evoque, panoramiczny dach zapewnia jaśniejsze, bardziej przestronne wnętrze. Wybierz panoramiczne stałe lub przesuwane1 okno dachowe oraz kontrastowy dach w kolorze nadwozia, srebrny lub czarny.

  KONFIGURATOR

  OPCJE WNĘTRZA

  • WYKOŃCZENIE WNĘTRZA
   WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

   Spersonalizuj wnętrze swojego Range Rovera Evoque za pomocą wykończenia Gradated Linear Aluminium w kolorze jasnym lub ciemnym lub forniru Natural Umber Ash.

  • FOTELE
   FOTELE

   Fotele są dostępne w szerokim zakresie regulacji, od 8-kierunkowej, manualnej do 10, 14 i 16-kierunkowej, elektrycznej. Funkcjonalności opcjonalne obejmują pamięć, masaż, ogrzewanie i chłodzenie.

  • KOLORY TAPICERKI
   KOLORY TAPICERKI

   Wybór kolorystyki foteli: Ebony, Cloud, Eclipse i Deep Garnet. Podsufitka jest dostępna w kolorze Light Oyster lub Ebony.

  • PAKIET COLD CLIMATE CONVENIENCE
   PAKIET COLD CLIMATE CONVENIENCE

   Zapewnia szybkie rozmrożenie przedniej szyby podczas mroźnych poranków. Zawiera podgrzewaną szybę przednią, dysze spryskiwaczy i kierownicę.

  AKCESORIA LAND ROVER GEAR

  • NADWOZIE
   NADWOZIE

   Dostosuj swojego Range Rovera Evoque do swoich potrzeb, korzystając z szeregu dostępnych akcesoriów zewnętrznych, które zapewniają dynamiczny charakter, w tym nakładki lusterek bocznych i boczne otwory wentylacyjne Carbon Fibre, przednią i tylną osłonę zewnętrzną ze stali nierdzewnej oraz przednie i tylne chlapacze.

  • WNĘTRZE
   WNĘTRZE

   Począwszy od dodatkowej funkcjonalności oferowanej przez gamę akceosriów z serii Click and Go, aż po wszechstronność i praktyczność oferowaną przez przegrody bagażowe i podświetlaną nakładkę progową bagażnika - wybierz akcesoria, które idealnie pasują do Twojego stylu życia i ulubionych zajęć.

  • TRANSPORT I HOLOWANIE
   TRANSPORT I HOLOWANIE

   Elegancko zaprojektowane, dopełniające wygląd i wszechstronność Range Rovera Evoque, akcesoria sportowe, do transportu i holowania, zaprojektowane w celu zwiększenia elastyczności przestrzeni bagażowej, obejmują bagażniki na rowery i sprzęty do sportów wodnych, relingi dachowe, bagażniki dachowe i haki holownicze.

  • FUNKCJE I TECHNOLOGIE
   FUNKCJE I TECHNOLOGIE

   Stacja dokująca i ładująca Twojego iPhone®3 umożliwia pełną widoczność smartfona podczas ładowania, wykorzystując przestrzeń na napoje w środkowej konsoli. Możesz także w łatwy sposób kontrolować swoje listy odtwarzania, podcasty i inne multimedia za pośrednictwem systemu multimedialnego Range Rovera Evoque.