INFOTAINMENT

  • ONLINE MEDIA
   ONLINE MEDIA

   Słuchaj ulubionej muzyki, radia i podcastów podczas jazdy. Wszystko bez konieczności korzystania ze smartfona. Połącz swoje konta Deezer i TuneIn z portalem InControl, a do mediów uzyskasz dostęp bezpośrednio z ekranu dotykowego systemu multimedialnego. Dostępne wyłącznie w połączeniu z w Connect Pro.

  • NAWIGACJA PRO
   NAWIGACJA PRO

   Bieżące aktualizacje natężenia ruchu i wyszukiwarka są zawsze na wyciągnięcie ręki dzięki opcjonalnej nawigacji Pro1 i Connect Pro. Zapisuj swoje ulubione miejsca, korzystaj z gestów, aby korzystać z mapy i być na bieżąco dzięki Map Care.

  • PAKIET SMARTFON

   Dzięki aplikacji InControl Apps pakiet ten umożliwia sterowanie aplikacjami zoptymalizowanymi pod kątem pojazdów w smartfonie z systemem Android™ lub iOS™ za pośrednictwem ekranu dotykowego.

  • Wyświetlacz przezierny Head Up (HUD)
   Wyświetlacz przezierny Head Up (HUD)

   Prezentuje kluczowe dane pojazdu na przedniej szybie, w tym prędkość, aktualny bieg i wskazówki nawigacji. Posiada krystalicznie przejrzystą, pełnokolorową grafikę o wysokiej rozdzielczości, umożliwiającą łatwe przeglądanie wszystkich informacji.

  • KIEROWNICA
   KIEROWNICA

   Aby ułatwić obsługę, multifunkcyjna skórzana kierownica zawiera kluczowe elementy sterujące multimediami i telefonem. A dla bardziej sportowego wyglądu kierownica R-Dynamic wyposażona jest w perforowane, skórzane chwyty.

  • APLIKACJA REMOTE
   APLIKACJA REMOTE

   Przygotuj temperaturę we wnętrzu samochodu, zablokuj, odblokuj lub zlokalizuj swój pojazd i śledź swoje podróże ze smartfona lub smartwatcha. Kompatybilny z większością smartfonów, Android Wear™ lub Apple Watch®.

  INNOWACJE

  • SILNIKI Z RODZINY INGENIUM
   SILNIKI Z RODZINY INGENIUM

   Od mocy i czystej przyjemności z jazdy po oszczędność paliwa i wyrafinowanie, seria silników Ingenium jest dostępna dla Range Rover Evoque, aby zaspokoić wszystkie potrzeby.

  • NOWOCZESNA TECHNOLOGIA NAPĘDOWA

   Technologia MHEV2 poprawia oszczędność paliwa Range Rovera Evoque, pobiera i magazynuje energię normalnie traconą podczas hamowania i później wykorzystuje ją w celu późniejszego wspomagania silnika.

  • IGUIDE (WKRÓTCE)
   IGUIDE (WKRÓTCE)

   Instrukcja obsługi "Land Rover iGuide" jest przydatną aplikacją na smartfona, która będzie zawsze pod ręką aby odpowiedzieć na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące codziennej obsługi Twojego Range Rovera Evoque.

  OSIĄGI

  • UKŁAD ZAWIESZENIA
   UKŁAD ZAWIESZENIA

   Range Rover Evoque posiada w pełni niezależny system zawieszenia z wielowahaczowym tylnym zawieszeniem. Dzięki niewiarygodnie kompaktowej konstrukcji systemu została wygospodarowana jak największa przestrzeń bagażowa.

  • TRYB DYNAMICZNY
   TRYB DYNAMICZNY

   Pojazdy wyposażone w system Terrain Response2* zostały wyposażone w dodatkowy tryb dynamiczny, który pozwala dostosować ustawienia zawieszenia, zapewniając jeszcze lepszą kontrolę nadwozia przekładającą się lepsze prowadzenie i ostrzejsze reakcje.

  • 9-STOPNIOWA, AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
   9-STOPNIOWA, AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

   Aby zapewnić zawsze optymalny bieg, maksymalizując oszczędność paliwa i przyspieszenie, automatyczna skrzynia biegów Range Rovera Evoque ma dziewięć ściśle rozstawionych przełożeń. Zmiany biegów są prawie niezauważalne, a punkty zmiany biegów inteligentnie dostosowują się do Twojego stylu jazdy.

  • DYNAMICZNA KONTROLA STABILNOŚCI (DSC)
   DYNAMICZNA KONTROLA STABILNOŚCI (DSC)

   System Dynamicznej kontroli stabilności (DSC) monitoruje dynamiczne zachowanie Range Rovera Evoque, interweniując w celu zmaksymalizowania stabilności pojazdu. DSC redukuje moment obrotowy silnika i stosuje selektywne hamowanie odpowiednich kół, aby skorygować kierunek jazdy pojazdu poprzez przeciwdziałanie podsterowności lub nadsterowności.

  MOŻLIWOŚCI TERENOWE

  • System ruszania na śliskiej nawierzchni
   System ruszania na śliskiej nawierzchni

   Zapewnia optymalną regulację momentu obrotowego, gdy ruszasz na śliskiej nawierzchni. System Low Traction Launch3 jest aktywny, dopóki Range Rover Evoque nie osiągnie prędkości 30 km/h - potem pojazd ponownie porusza się w wybranym przez kierowcę trybie jazdy.

  • SYSTEM KONTROLI ZJAZDU (HDC)
   SYSTEM KONTROLI ZJAZDU (HDC)

   System kontroli zjazdu ze wzniesień (HDC)3 wspomaga kontrolowane zjazdy ze stromych pochyleń. Utrzymuje stałą prędkość i stosuje hamowanie oddzielnie dla każdego koła.

  • FUNKCJA GRADIENT RELEASE CONTROL
   FUNKCJA GRADIENT RELEASE CONTROL

   Range Rover Evoque wykorzystuje funkcję Gradient Release Control, która zapobiega zbyt szybkiemu przyspieszaniu pojazdu po stromym pochyleniu po zwolnieniu hamulca.

  • ZAAWANSOWANY ASYSTENT HOLOWANIA
   ZAAWANSOWANY ASYSTENT HOLOWANIA

   Opcjonalny zaawansowany asystent holowania4 umożliwia kontrolowanie kierunku poruszania się przyczepy podczas cofania. Za pomocą pokrętła system steruje układem kierowniczym Range Rovera Evoque, aby osiągnąć pożądaną trajektorię przyczepy za pośrednictwem ekranu dotykowego.

  • CZUJNIKI BRODZENIA
   CZUJNIKI BRODZENIA

   Opcjonalny czujnik głębokości brodzenia5 usuwa stres podczas przejazdów przez wodę. Wyświetla poziom wody wokół pojazdu w czasie rzeczywistym i ostrzega, jeśli woda zbliża się do wiodącej w klasie maksymalnej głębokości brodzenia Range Rovera Evoque wynoszącej aż 600 mm.

  • SYSTEM ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
   SYSTEM ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

   Ten najnowocześniejszy system umożliwia ustawienie i utrzymanie stałej prędkości w trudnych warunkach. Działając jak konwencjonalny tempomat, funkcja All Terrain Progress Control3 działa przy prędkościach między 1,8 km/h - 30 km/h.

  STANDARDOWE FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

  • FUNKCJA HAMOWANIA AWARYJNEGO
   FUNKCJA HAMOWANIA AWARYJNEGO

   Hamowanie awaryjne może pomóc w zapobieganiu kolizjom z innymi pojazdami, pieszymi, a także z rowerzystami. Jeśli wykryte zostanie zagrożenie kolizją czołową, wyświetlone zostanie ostrzeżenie, które daje kierowcy czas na podjęcie stosownych działań. Kamera śledząca pole przed pojazdem monitoruje sytuację przy prędkościach od 5 km/h do 80 km/h dla uniknięcia kolizji czołowych z pojazdami i od 5 km/h do 60 km/h dla uniknięcia kolizji z pieszymi i rowerzystami. Jeśli kolizja wciąż jest prawdopodobna, a kierowca nie podjął żadnych działań, system uruchomi hamulce, aby zmniejszyć skutki potencjalnego zderzenia.

  • ASYSTENT PASA RUCHU
   ASYSTENT PASA RUCHU

   System wykrywa, kiedy pojazd zaczyna samoczynnie opuszczać pas ruchu, i przykłada korekcyjny moment obrotowy do kierownicy, zachęcając do prowadzenia pojazdu z powrotem po wyznaczonym pasie ruchu.

  • PRZEDNIE I TYLNE CZUJNIKI PARKOWANIA
   PRZEDNIE I TYLNE CZUJNIKI PARKOWANIA

   System zdecydowanie ułatwia manewrowanie. Wybierz bieg wsteczny lub aktywuj czujniki za pomocą ekranu dotykowego, a obraz z kamery cofania oraz ostrzeżenia dźwiękowe wskażą odległość do znajdujących się w pobliżu przeszkód.

  • KAMERA COFANIA
   KAMERA COFANIA

   Zapewniając lepszą widoczność podczas cofania. Linie statyczne pojawiają się na ekranie dotykowym, wspomagając parkowanie.

  PAKIETY OPCJONALNE

  • ASYSTENT PARKOWANIA

   Pakiet Park składa się z czterech funkcji. Funkcja asystenta parkowania ułatwia parkowanie równoległe i prostopadłe, kierując pojazd automatycznie do i z miejsca parkingowego. Grafika i powiadomienia poprowadzą Cię przez manewr.

  • WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°
   WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°

   System zapewnia całkowitą pewności podczas manewrowania w ciasnych przestrzeniach. Czujniki z tyłu, z przodu i boków zapewniają w czasie rzeczywistym ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne, które wskazują, jak blisko znajdują się przeszkody.

  • SYSTEM MONITORUJĄCY RUCH ZA SAMOCHODEM
   SYSTEM MONITORUJĄCY RUCH ZA SAMOCHODEM

   System ostrzega przed pojazdami, pieszymi lub innymi zagrożeniami zbliżającymi się z obu stron pojazdu. Jest szczególnie przydatny przy wycofywaniu samochodu z miejsca parkingowego.

  • FUNKCJA BEZPIECZNEGO WYSIADANIA (CEM)
   FUNKCJA BEZPIECZNEGO WYSIADANIA (CEM)

   System pomaga pasażerom zachować bezpieczeństwo podczas opuszczania samochodu, ostrzegając przed zbliżającymi się zagrożeniami, takimi jak przejeżdżające pojazdy i rowerzyści.

  • TEMPOMAT ADAPTACYJNY
   TEMPOMAT ADAPTACYJNY

   Pakiet Drive6 składa się z trzech funkcji. Adaptacyjny tempomat utrzyma Twój samochód w bezpiecznej odległości od pojazdu z przodu, jeśli spowolni lub zatrzyma się podczas jazdy lub porusza się w wolniejszym tempie. Jeśli pojazd z przodu zatrzyma się, system płynnie wyhamuje także Twój pojazd.

  • ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA
   ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA

   Jeśli Range Rover Evoque wykryje samochód w martwym podczas zmiany pasa ruchu, w odpowiednim lusterku bocznym zapali się mała lampka ostrzegawcza. Moment obrotowy przekazywany na kierownicę zachęci Cię do oddalenia się od zbliżającego się pojazdu.

  • HAMOWANIE AWARYJNE Z WYŻSZYCH PRĘDKOŚCI
   HAMOWANIE AWARYJNE Z WYŻSZYCH PRĘDKOŚCI

   System wykrywa, kiedy może nastąpić potencjalne zderzenie czołowe z innym pojazdem i wyświetla komunikat ostrzegający kierowcę o konieczności hamowania. Jeśli kierowca nie zareaguje, Range Rover Evoque automatycznie uruchami hamulce, aby zmniejszyć dotkliwość możliwego zderzenia. System hamowania awaryjnego z wyższych prędkości jest gotowy i aktywny w zakresie od 10 do 160 km/h.

  • TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z ASYSTENTEM KIEROWANIA
   TEMPOMAT ADAPTACYJNY Z ASYSTENTEM KIEROWANIA

   Pakiet Driver Assist6 składa się z ośmiu funkcji. Adaptacyjny tempomat z asystentem kierowania wspiera Cię podczas jazdy, pomagając Ci utrzymać pojazd na pasie ruchu i utrzymuje bezpieczną odległość od pojazdu z przodu. Silnik, hamulce i układ kierowniczy reagują automatycznie.

  • ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA
   ASYSTENT MARTWEGO POLA WIDZENIA

   Jeśli Range Rover Evoque wykryje samochód w martwym podczas zmiany pasa ruchu, w odpowiednim lusterku bocznym zapali się mała lampka ostrzegawcza. Moment obrotowy przekazywany na kierownicę zachęci Cię do oddalenia się od zbliżającego się pojazdu.

  • HAMOWANIE AWARYJNE Z WYŻSZYCH PRĘDKOŚCI
   HAMOWANIE AWARYJNE Z WYŻSZYCH PRĘDKOŚCI

   System wykrywa, kiedy może nastąpić potencjalne zderzenie czołowe z innym pojazdem i wyświetla komunikat ostrzegający kierowcę o konieczności hamowania. Jeśli kierowca nie zareaguje, Range Rover Evoque automatycznie uruchami hamulce, aby zmniejszyć dotkliwość możliwego zderzenia. System hamowania awaryjnego z wyższych prędkości jest gotowy i aktywny w zakresie od 10 do 160 km/h.

  • SYSTEM KAMER SURROUND 360°
   SYSTEM KAMER SURROUND 360°

   Za pomocą czterech cyfrowych kamer, dyskretnie umieszczonych w nadwoziu Range Rovera Evoque, masz zapewniony widok 360°, z lotu ptaka, na ekranie dotykowym z wieloma widokami z kamer dostępnymi w tym samym czasie. System kamer 360​​° ułatwia różne manewry, od normalnego parkowania po wjeżdżanie i wyjeżdżanie z ciasnych przestrzeni.

  • ASYSTENT PARKOWANIA
   ASYSTENT PARKOWANIA

   Po aktywacji asystenta parkwania Range Rover Evoque wyszuka odpowiednie miejsce parkingowe, po czym automatycznie wprowadzi i wyprowadzi samochód z miejsca parkingowego.

  • WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°
   WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°

   System zapewnia całkowitą pewności podczas manewrowania w ciasnych przestrzeniach. Czujniki z tyłu, z przodu i boków zapewniają w czasie rzeczywistym ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne, które wskazują, jak blisko znajdują się przeszkody.

  • SYSTEM MONITORUJĄCY RUCH ZA SAMOCHODEM
   SYSTEM MONITORUJĄCY RUCH ZA SAMOCHODEM

   System ostrzega przed pojazdami, pieszymi lub innymi zagrożeniami zbliżającymi się z obu stron pojazdu. Jest szczególnie przydatny przy wycofywaniu samochodu z miejsca parkingowego nawet gdy masz ograniczoną widoczność otoczenia.

  • FUNKCJA BEZPIECZNEGO WYSIADANIA (CEM)
   FUNKCJA BEZPIECZNEGO WYSIADANIA (CEM)

   System pomaga pasażerom zachować bezpieczeństwo podczas opuszczania samochodu, ostrzegając przed zbliżającymi się zagrożeniami, takimi jak przejeżdżające pojazdy i rowerzyści.

  KOMFORT I WYGODA

  • STAŁY DACH PANORAMICZNY
   STAŁY DACH PANORAMICZNY

   Opcjonalny panoramiczny dach, dostępny jako stały lub przesuwny7, umożliwia wypełnienie wnętrza naturalnym światłem, tworząc jaśniejszą i jeszcze przyjemniejszą przestrzeń.

  • ELEKTRYCZNA POKRYWA BAGAŻNIKA STEROWANA GESTEM

   Elektryczna pokrywa bagażnika8 umożliwia otwieranie lub zamykanie gestem bez potrzeby fizycznego dotykania samochodu.

  • DZIELONY PODŁOKIETNIK CENTRALNY
   DZIELONY PODŁOKIETNIK CENTRALNY

   Pomagając zmaksymalizować komfort pasażera z przodu, dzielony, przesuwny podłokietnik centralny może być obsługiwany niezależnie.

  • KONFIGUROWALNE, NASTROJOWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

   Dzięki tej opcjonalnej funkcji możesz wybrać jeden z 10 kolorów oświetlenia wnętrza aby podkreślić nastrój wewnątrz pojazdu.